Індустріальний союз Донбасу продав дніпропетровській компанії "Приват Інтертрейдинг" 42,26% акцій Дніпропетровського металургійного заводу ім. Петровського. Вартість укладеної угоди сторони не розголошують, однак керівництво ІСД стверджує, що вона не менша від тієї суми, яку компанія заплатила Фонду держмайна за цей пакет акцій.
Нагадаємо, що ІСД визнали переможцем конкурсу з продажу 42,26-відсоткового пакету акцій ДМЗ ім. Петровського. Компанія придбала акції заводу за 65,813 млн грн. Компанія "Приват Інтертрейдинг" була конкурентом ІСД в конкурсі на придбання акцій ДМЗ, однак запропонована нею сума виявилася меншою.
За словами директора з корпоративних прав та інвестицій ІСД Олександра Пилипенка, необхідність продажу частки акцій заводу, що належали ІСД, викликана тим, що сторони не змогли домовитися, як спільно управляти заводом. Угода з "Приватом" готувалася конфіденційно, оскільки власники заводу до останнього місяця не знали, хто з них матиме змогу придбати завод, оскільки це залежало від того, кому Антимонопольний комітет дасть дозвіл на купівлю. Голова правління ЗАТ "Приват-Інтертрейдинг" Віталій Тимшин своєю чергою зазначив, що отримавши у власність 42,26-відсотковий пакет акцій ДМЗ ім. Петровського, компанія "Приват Інтертрейдинг" зможе продовжити розвиток заводу.
»
Сто мільйонів для кандидата
Маргарита МАРКО
Завдяки інтернету Джон Керрі (кандидат у президенти США від Демократичної партії) зібрав понад 100,4 млн доларів пожертв. Його основний конкурент у президентських перегонах Джордж Буш за цей же час зібрав 55,2 млн доларів.
Пожертви, які отримав кандидат від демократів через свій офіційний сайт, досягли 44 млн доларів. Ще 31 млн було отримано за рахунок direct-мейлу та "телемаркетингу" потенційних донорів, і 25 млн -- від організації різних акцій зі збору коштів або внесків основних спонсорів кампанії.
Якщо політична реклама на телебаченні, згідно зі штатівським законодавством, має бути офіційно схвалена кандидатом, якому вона присвячена, то на інтернет це правило не поширюється, оскільки зміст всієї інформації, що розповсюджується через світову павутину не регулюється жодними законами.
Загальний обсяг зобов'язань українських позичальників за довготерміновими іноземними кредитами, які одержали у приватних кредиторів, за перший квартал 2004 року збільшився на 122 млн доларів -- до 3,2 млрд доларів, -- повідомляє НБУ. За станом на перше квітня, компанії отримали у нерезидентів кредити на 567 млн доларів і повернули -- на 445 млн доларів.
Державний департамент фінансового моніторингу України прийняли до Егмонтської групи на дванадцятому пленарному засіданні, що проходить на британському острові Гернтсі. Про це повідомляє аґентство Українські новини з посиланням на прес-секретаря міністра фінансів України.
Члени групи проголосували за прийняття України до складу організації одноголосно. З Україною до Егмонтської групи прийняли ще дев'ять країн, тож кількість членів організації збільшилася до 94.
Українцям більше подобається ЄЕП, однак ЄС їх теж влаштовує
Маргарита МАРКО
Українці все ще сподіваються потрапити до Євросоюзу. 56% респондентів, яких опитали Фонд "Демократичні ініціативи" та Центр "Соціальний моніторинг", вважають, що Україні необхідно стати членом ЄС, 20% -- дотримуються протилежної думки, а ще 24% респондентів взагалі не визначилися, чи потрібен Україні ЄС.
Якщо б раптом найближчої неділі в державі сталося диво і оголосили референдум з питань вступу до ЄС, 53% опитаних проголосували б за вступ України до цього об'єднання, 16% -- проти, ще 13% взагалі не брали б участі у референдумі (справді, витрачати законний вихідний на таку безнадійну справу не дуже доцільно), а 18% респондентів просто не визначилися з тим, як саме вони голосували б.
Накладні на відпуск етилового спирту, високооктанових кисневмісних добавок та алкогольних напоїв, а також товарно-транспортні накладні на переміщення цієї продукції Кабмін прирівняв до документів суворої звітності, і з 1 серпня їх видаватимуть на спеціальних бланках. Про це йдеться в урядовій постанові, якою внесено відповідні зміни до переліку документів суворої звітності.
Форму товарно-транспортної накладної на переміщення згаданої продукції Кабмін доручив затвердити Міністерству транспорту, а форму накладної на відпуск перелічених видів продукції затверджуватиме ДПА, погодивши її з Держкомстатом, Міністерством аграрної політики та Мінфіном.
Під час дослідження, проведеного британськими вченими, з'ясувалося, що люди, які роблять закупи в супермаркетах, через великий вибір переживають сильний стрес. Відповідно до результатів дослідження, покупці страждають від так званої продуктової клаустрофобії -- вони просто не можуть зробити вибір. А реклама ще більше поглиблює цю проблему!
У доповіді "Багатство вибору: свобода чи тиранія?" відзначається, що великий вибір товарів гнітить потенційних покупців. Учені наводять простий приклад: коли в одному із супермаркетів було 83 різних види шампунів, 68 видів гелів для душу та 42 види дезодорантів. Психолог Сигман, автор доповіді, стверджує, що "сучасні люди за один день вирішують більше питань, аніж печерна людина за все своє життя".
Ввівши нові тарифи у лютому 2004 року, які були запроваджені з концепцією „чесність, відкритість, прозорість", та програмою, що передбачає розширення покриття, покращення якості зв'язку і обслуговування та доступність тарифів, компанія UMC поставила собі за мету мобілізувати якнайбільшу кількість мешканців України, максимально збільшити покриття, покращити якість зв'язку, словом - зробити свої послуги доступними для всіх людей.
Нові тарифи - це лише один з перших кроків у досягненні поставлених цілей. На сьогоднішній день UMC є безперечним лідером на ринку стільникового зв'язку України як за кількістю абонентів так і за обсягом послуг, що надаються. Компанія робить все можливе для того, щоб забезпечити своїх клієнтів якісним зв'язком за найнижчими цінами. Крім того, приємно, що UMC приймає активну участь у соціальному житті і завжди тішить нас цікавими акціями.