Генеральний директор телеканалу "1+1" Володимир Оселедчик не дозволив Ліні Ющенко, старшій дочці лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка, брати участь у зйомках ігрового шоу "Скарби форту Буаярд". Цю відмову він мотивував тим, що "людей з прізвищем Ющенко на каналі не буде", -- повідомив персональний сайт Ющенка.
Зніматися на шоу "Скарби форту Буаярд" Ліна Ющенко приїхала у Францію у складі команди відомого співака Олександра Пономарьова. Після того, як Оселедчик не дозволив доньці лідера "Нашої України" зніматися у шоу, брати участь у ньому відмовився і сам Пономарьов, хоча йому й погрожували неприємностями. Шоковані та обурені були й усі члени команди співака, які оцінили рішення Оселедчика як факт цензури та втягування членів родин політиків у політичні ігри. Сама ж Ліна подякувала друзям за підтримку і попросила не забирати в українського глядача нагоди побачити співвітчизників на мурах відомої фортеці.
Імовірно, після інциденту з донькою Ющенка "Cтудія "1+1" зазнає серйозних іміджевих та фінансових втрат. Серйозної шкоди буде завдано й іміджу України у Франції.
Нагадаймо, що раніше керівництво "1+1" уклало угоду з організаторами французького ігрового шоу "Форт Буаярд" щодо виробництва декількох серій ігрового шоу з участі українських команд. Серед них мала бути й команда, яку зібрав Олександр Пономарьов зі своїх друзів та колег: Ліни Ющенко, Петра Нікорака, Марини Орлової та Ігоря Хлібосолова. За твердженням Пономарьова, команду він набирав за принципом, щоб "з ними можна було піти у розвідку", а не за політичними вподобаннями чи прізвищами.
Коли "Поступ" спробував дізнатися особисту думку генерального директора каналу "Студія "1+1" Володимира Оселедчика щодо цього скандалу, в його приймальні заявили, що він перебуває у відрядженні. Натомість прес-служба телеканалу сказала "Поступу", що ніяких коментарів з приводу рішення керівництва телеканалу стосовно Ліни Ющенко до кінця місяця не буде взагалі.
»
Синдром невдоволення життям
Всеволод ДЕРЕВАЦЬКИЙ
Соціологічні дослідження постійно вказують на невдоволеність українців життям. Власним зокрема та суспільним загалом. Нарікають як на ціни на ринку, так і на соціальну й економічну політику влади. Задоволених, як правило, не більше як десять відсотків. Це, може б, не так дивувало, якби соціологічне опитування робилося під чиєсь конкретне замовлення.
Тому дивує відсутність якихось виявів цього невдоволення поза межами стандартних ще з радянських часів "зон невдоволення" -- кухонь та курилок. Максимум, на що може спромогтися соціум -- це кілька тисяч маніфестантів під стінами символів влади. Наприклад, шахтарі погримають порожніми пластиковими пляшками чи вчителі покричать під плакатами. Характерно, що вимагають того, що у цивілізованій країні мали б гарантовано. А якщо б хтось намагався не дати чогось, що належить за законом, -- гарантовано летіли б відповідальні за це з посад.
...-- термін, яким, за даними київської журналістської тусовки (див. -- "тусовка"), власники та керівники телевізійного каналу Студія "1+1" прозвали ведучих квазіпубліцистичної програми "Проте", що виходила на цьому ж каналі після вечірнього випуску новин, Дмитра Корчинського та Дмитра Джангірова. Слово, етимологія якого цілком зрозуміла (гівно + рот), найкраще передає суть теледіяльності обох квазіпубліцистів, а також їхньої програми. Слід додати, що сам формат програми є зовсім неоригінальним, бо повністю злизаний (крім назви, зрозуміло) із колись популярної програми на одному з російських телеканалів.