Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    new! Мій Дрогобич.    Економіка у Поступі.    Поступ технологій.    Тема Поступу.    Арт-Поступ.    Львівські обсервації.    Спорт-Поступ.    Поступ реляксу.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

20 травня 2004 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

Спорт-Поступ  »  БАСКЕТБОЛ

___________________________________________________________________________

Бажання карає самовпевненість

У фінальній серії за золоті нагороди чемпіонату України в чоловічій суперлізі все розпочинається практично з чистого аркуша. Після двох домашніх перемог БК "Київ" над маріупольським "Азовмашем" рахунок у серії зрівнявся -- 2:2 -- і вболівальники з нетерпінням очікують суботнього поєдинку в Маріуполі.

І повторний матч на паркеті київського Палацу спорту зібрав повні трибуни вболівальників, більшість з яких підтримувала господарів. Одразу було помітно, що цього разу "беківські" фани поводилися значно активніше. Перемога в третій зустрічі серії вселила в їхні серця віру в перемогу над чинним чемпіоном.

На відміну від трьох попередніх поєдинків, на майданчику з перших хвилин точилася рівна боротьба. Суперники відповідали атакою на атаку, і ніхто не міг відірватися в рахунку більш ніж на чотири очки. Перший період з перевагою в два пункти -- 21:19 -- виграв БК "Київ", а на велику перерву команди пішли вже за рахунку 41:40 на користь "Азовмаша".

А от третій період минув за очевидної переваги донбасівців. Підопічні Андрія Подковирова були протягом усієї 10-хвилинки значно кращими за своїх суперників. Непогано зіграв Горбенко, який вперше з'явився у складі "Азовмаша" у фінальній серії. Гості чудово діяли на перехватах і, використовуючи пресинг, не дозволяли господарям атакувати зі зручних позицій. Це призвело до того, що столичні баскетболісти за третій період зуміли набрати лише 12 очок.

Знову стала помітною перевага центрових команди Подковирова, які контролювали обидва щити, переграючи своїх візаві під час підбору м'яча. Це дозволило гостям перед завершальною чвертю збільшити відрив до дев'яти очок -- 61:52.

Та виявилося, що така чудова гра в третій 10-хвилинці вартувала "Азовмашу" перемоги у цьому драматичному поєдинку. Донбасівці вийшли на четвертий період з впевненістю, що кияни не зуміють переломити перебігу подій у зустрічі на свою користь, як це сталося напередодні. Однак "беки" довели, що іноді бомба таки падає двічі в одну воронку.

Цікаво, що цього разу доволі спокійно поводився італійський тренер БК "Київ" Ренато Паскуалі. А от вболівальники "беків" й цього разу примусили своїх улюбленців піти вперед і до кінця боротися за перемогу. Поступово зменшуючи відставання в рахунку, господарі менш ніж за 30 с до завершення основного часу скоротили його до мінімуму -- 70:71.

М'яч був у розігрувального "беків", американського легіонера Колсона, який не поспішав, намагаючись вивести когось зі своїх партнерів на зручну позицію для кидка так, щоб у суперників не залишилося часу на ще одну атаку. І це йому вдалося: пас на Валейка -- і влучний кидок натуралізованого українця приносить перемогу БК "Київ" -- 72:71. Отож рахунок у серії зрівнявся -- 2:2 -- і тепер ми ще щонайменше двічі матимемо можливість насолоджуватися вишуканою грою найкращих клубів українського баскетболу.

»
Ще один трансфер "Карпат"
Віталій КРУТЯКОВ

Олег Лужний
Учора на інтернет-сайті донецького футбольного клубу "Шахтар" terrikon.dn.ua оприлюднили сенсаційну інформацію про те, що колишній захисник збірної України з футболу може продовжити свою ігрову кар'єру у львівських "Карпатах". Річ у тім, що по завершенні сезону попередній клуб Олега Лужного "Вулвергемптон" вирішив розірвати контракти з ним та ще кількома гравцями, серед яких і колишній гравець донецького "Шахтаря" Айзек Окоронкво. Внаслідок цього обидва футболісти стали вільними аґентами. Нагадаємо, що Лужний є вихованцем школи львівських "Карпат" і колишнім гравцем провідної львівської команди. Але оскільки на згаданому інтернет-сайті ми не знайшли жодного офіційного підтвердження інформації щодо переїзду Лужного до Львова, то вирішили звернутися за коментарями безпосередньо до представників футбольного клубу "Карпати".
»
"Динамо" зберігає дистанцію

У вівторок на київському стадіоні "Динамо" відбувся завершальний поєдинок ХХV туру чемпіонату України з футболу, в якому господарі поля приймали одного з аутсайдерів вищої ліги запорізький "Металург". Цей матч перенесли через участь київських динамівців у ІІ Міжнародному турнірі пам'яті Валерія Лобановського.

Після сенсаційної поразки в попередньому турі у Борисполі від місцевого "Борисфена" з рахунком 0:2 підопічних Олексія Михайличенка не треба було налаштовувати на двобій із запоріжанами. Тим паче, що після виїзної перемоги "Шахтаря" у Луцьку над "Волинню" (2:0) відставання донеччан від киян скоротилося до однієї перемоги.
»
Хто виграє Олімпіаду-2012?
О. С.

Незадовго до початку найбільшого спортивного форуму чотириріччя, який прийматимуть Афіни, змагалися міста, які прагнуть стати столицею Олімпіади 2012 року. В Лозанні на засіданні МОК стали відомими п'ять міст, які до липня 2005 року виборюватимуть право приймати у себе Ігри. Хто ж стане переможцем, стане відомо 6 липня 2005 року у Сингапурі.

П'ятірку везунчиків, які, на думку МОК, зможуть успішно організувати Ігри, склали: Мадрид, який успішно провів чемпіонат Європи з водних видів спорту, Лондон, Нью-Йорк, Париж та Москва. На думку президента МОК Жака Рогге, найкращі проекти та рівень підготовки продемонстрували Мадрид та Париж. Проте в інших є ще час підготуватися: оціночна комісія відвідає міста-кандидати в березні наступного року. У Москви, наприклад, є козир: наприкінці травня цього року вона прийматиме чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства.
»
Сидоренко титулу не віддав
Підготувала Олена САДОВНИК

Український боксер Володимир Сидоренко, який представляє престижний німецький клуб Universum Box Promotion, у Любеку (Німеччина) захистив титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA у першій легкій вазі. У 12-раундовому поєдинку він за очками здобув перемогу над ганійцем Джозефом Агбеко. До винесення арбітрами вердикту ніхто не міг передбачити долю чемпіонського паса: суперники були рівними за силою. Один суддя не зміг визначити найкращого nf оголосив нічию, двоє ж арбітрів з невеликою перевагою віддали перемогу українцеві.
»
Китайський штурм витримали

У португальському Еспіньо завершився етап Кубка світу із фехтування на рапірах серед чоловіків. Незважаючи на неперервний пресинг з боку китайських майстрів клинка, які попсували нерви багатьом представникам Старого Світу, у фіналі "золото" розіграли італієць Кассара та німець Біссдорф. До поєдинку за найвищу нагороду німець підійшов цілком виснаженим: на доріжці він показати не зміг нічого. Кассара розгромив його, зайвий раз не напружуючись -- 15:4. Можливо, залишок сил він віддав у півфінальному двобої проти китайця Ву Хансьонга. Представник Піднебесної Вонг Хайбін став на шляху до фіналу й Кассари. У вкрай напруженому поєдинку італієць вирвав перемогу -- 15:13.
»  ВЕЛОТРЕК
"Срібло" Зеленого континенту

У австралійському Сіднеї відбувся завершальний етап Кубка світу з велотреку. Змагання у столиці Олімпіади-2000 для багатьох його учасників стали ще й генеральною репетицією перед чемпіонатом світу, який стартує 26 травня в іншому місті Зеленого континенту -- у Мельбурні. Зауважмо, що на велотреку столиці Олімпіади-1956, крім медалей світового форуму, розіграють ще й путівки в Афіни.

Доволі численна збірна України на треку Сіднея виборола дві срібні нагороди, і обидві їх було завойовано в перший день змагань. Людмила Випирайло стала другою в гонці за очкам на 20 км. Українка набрала 23 очки, поступившись лише молодій та перспективній господарці змагань Родз. Австралійка виступила просто чудово, відзначившись практично на всіх проміжних фінішах, а в підсумку в неї аж 45 пунктів. Третьою завершила змагання Ульмер з Нової Зеландії -- 18 очок.