Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

19 квітня 2004 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"

Іспанія

У примеро три матчі відбулися в суботу. Мабуть, найбільшу зацікавленість викликав матч у Мадриді між місцевими клубами "Атлетіко" та "Реал". Реаліст Соларі відкрив рахунок вже на 5-й хвилині гри. І до перерви цифри на табло не змінювалися. На початку ж другого тайму червону картку отримав гравець "Реала" Павон, а П'яновіч після цього чітко реалізував пенальті -- 1:1. І все ж таки гравці королівського клубу забили вирішальний м'яч. На 79-й хвилині відзначився Ельг'єра -- 2:1. Загалом же матч земляків був безкомпромісним і, окрім двох гірчичників Павону, суддя показав "реалівцям" ще сім жовтих карток.

"Депортіво" з Ла-Коруньї приймав "Вальядолід" і зіграв унічию -- 1:1 (Джалмінья -- Гонсалес). Тепер "Депору" важче боротися за найвищі нагороди примеро, але мабуть, підопічні Ірурети зосередяться тепер на лізі чемпіонів, адже перші матчі ЛЧ вже цього тижня. У третьому матчі "Атлетік" з Більбао розніс "Сарагосу" -- 4:0. Дубль на рахунку Єсти.

Німеччина

Драматичними були ігри 29-го туру в бундеслізі. Чинний чемпіон Німеччини -- мюнхенська "Баварія" -- в Дортмунді поступилася "Боруссії" -- 0:2. Розпочалося все з того, що суддя Мерк призначив сумнівне пенальті на початку другого тайму за порушення проти Гамбіно. Вирок чітко виконав Евертон. За кілька хвилин закріпив перевагу господарів Вюрнс. Матч вийшов нервовим, що врешті закінчилося вилученням з поля баварця Баллака.

Натомість "Штуттґарт" у рідних стінах впевнено обіграв "Айнтрахт" -- 3:1 (Кураньї, Глєб, Бордон -- Шур) і має серйозний намір поборотися принаймні за "срібло" чемпіонату.

Серед інших матчів туру можна відзначити впевнену перемогу "Вольфсбурга" над "Фрайбургом" -- 4:0. Матч лідера бундесліги -- "Вердера" -- проти "Ганновера" відбувався вчора ввечері.

Англія

У 33-му турі у цій країні ефектну перемогу над "Лідсом" здобув лондонський "Арсенал" (5:0). Чотири голи провів Т'єрі Анрі й тепер на рахунку француза вже 29 (!) голів. Уміє забивати цей нападник. Уміє. Якось би з карпатцями поділився досвідом...

"Манчестер Юнайтед" поступився в гостях "Порсмуту" -- 0:1 -- і тепер змагатиметься хіба що за "срібло" прем'єр-ліги. "Челсі" в Лондоні розписало нічию з "Евертоном" -- 0:0.

Становище лідерів після туру таке: 1) "Арсенал" -- 81 очко; 2) "Челсі" -- 72; 3) "МЮ" -- 68.

Сербія

У Бєлграді лідери чемпіонату Сербії та Чорногорії "Црвена звєзда" та "Партизан" розійшлися миром -- 0:0. А бєлградський "Желєзнік" переміг "Будучност" -- 5:1 (хет-трик на рахунку Джурашковіча). Становище лідерів таке: 1) "Црвена звєзда" -- 62 очки; 2) "Партизан" -- 59; 3) "Желєзнік" -- 50.

»  ФУТЗАЛ
Переможця визначать опівдні

Футзал
Сьогодні о 12.00 на майданчику Палацу спорту "Будівельник" розпочнеться п'ятий, вирішальний поєдинок чвертьфінальної серії стадії плей-офф чемпіонату України між львівською "Енергією" та харківським "Універ-Локо". Після двох перших матчів, які відбулися у Харкові, рахунок у серії був нічийним -- 1:1. А минулого вікенду суперники зустрічалися вже у місті Лева.

Суботній поєдинок команди розпочали обережно, приділивши значну увагу безпеці власних воріт. Та перша ж гостра атака господарів завершилася результативним ударом Вацяка, який добив "сферу" у ворота гостей після того, як Гур'єв невдало відбив постріл Легчанова.

Наступні результативні дії команди провели на 15-й хв. Спочатку Якунін пробив у нижній кут воріт "Енергії", але тут же Тригубець відновив статус-кво -- 2:1.
»
Фаворити виграють
Підготував Юрій МИШКАЛО

Вчора відбулися перші матчі першої стадії плей-офф у баскебольній суперлізі України.

Маріупольський "Азовмаш" приймав на своїму майданчику "Сумихімпром" і переміг -- 90:79. В Одесі місцевий МБК приймав київський будівельник і теж упевнено переміг -- 108:79. На рахунку новачка одеситів, домініканця Джозефа Гарта, 22 очки та 13 підборів. До речі, у цього центрового є досвід виступів і в НБА.

Не змогли гідно суперничати в першій грі з БК "Київ" баскетболісти "Дніпра". В столиці дніпропетровці поступилися 76:97. Матч в Южному БК "Хімік" -- МБК "Миколаїв" розпочався пізніше, -- повідомляє basket.com.ua
»
Гімнасти у підсумку п'яті

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики залишилась без медалей на чемпіонаті Європи серед чоловіків, що проходить у словенській столиці Любляні.

Наша збірна фінішувала п'ятою. "Золото" здобула команда Румунії, "срібло" -- в наших сусідів гімнастів Білорусії, а "бронза" -- в команди Франції. Колись непереможна збірна Росії посіла четверту сходинку. Нагадаємо, за збірну України в командних змаганнях виступали: Олександр Світличний, Роман Зозуля, Валерій Гончаров, Вадим Кувакін, Андрій Михальченко.

Українці непогано виступили на брусах (друге місце) і перекладині, де команда України була найкращою.
»
Повернення Рахмана

Відомий боксер-суперваговик Хасім Рахман здобув ще одну перемогу нокаутом у рейтинговому бою з Маріо Кроулі.

Рефері був змушений зупинити бій на третій хвилині другого раунду, коли Рахман лівим джебом поклав свого суперника на поміст рингу. Отож, тепер у послужному списку Рахмана, що виграв свій другий бій поспіль, є 37 перемог, одна нічия і п'ять поразок. Найгучнішого успіху в кар'єрі він домігся в листопаді 2001 року, коли нокаутував Леннокса Льюїса. На сьогодні Рахман займає четверте місце в рейтингу WBA і шосте -- в рейтингу WBC.
»
Лише вісім легіонерів...

У суботу на спільному закритому засіданні виконкому Федерації футболу України і ради Професійної футбольної ліги було ухвалене рішення про введення у вищій лізі чемпіонату України ліміту на легіонерів.

Через рік, починаючи з сезону 2005/2006 років, в офіційному матчі на поле не може вийти понад вісім іноземців одночасно.

У міжсезоння, на початку 2006 року, розглянуть питання про доцільність такої кількості іноземних гравців, а також схему її подальшого скорочення.
»
Тільки найкраще!
Віталій КРУТЯКОВ

Під таким, або дуже схожим, гаслом відбуваються матчі першого раунду плей-офф хокейного Кубку Стенлі в Канаді та США.

Усі фаворити, окрім "Торонто", який до чвертьфіналу ще не вийшов, але виграє у своїй серії з рахунком 3:2, здобувають перемоги й потрапляють до наступної стадії. Порівняно з минулим розіграшем, коли жоден із фаворитів не пройшов далі другого раунду, цьогорічна феєрія виглядає принаймні незвично. Та за глибшого аналізу ця ситуація стає зрозумілішою.

Річ у тім, що, найімовірніше, наступного сезону в НХЛ не буде через локаут, тобто страйк профспілки гравців. І тому ліга має залишити по собі якнайкращі згадки, адже ніхто не сумнівається, що більше як рік невимушена перерва не триватиме, а потім НХЛ доведеться надолужувати втрачені позиції. Саме тому зараз усі зацікавлені, щоб боротьбу за Кубок Стенлі продовжували видовищні команди -- команди, в яких виступають справжні зірки, як-от "Детройт", "Колорадо" чи "Торонто". Як цього досягти?
»  ФУТБОЛ
''Арсенал'' не програв
А донецький ''Шахтар'' відстає вже на шість очок

Найбільший інтерес серед поєдинків 21-го туру чемпіонату України викликали два поєдинки в Києві: на НСК "Олімпійський" столичний "Арсенал" приймав донецький "Шахтар", а на полі стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського господарям у київському дербі протистояла "Оболонь".

У першому матчі всіх цікавило, чи отямилися "гірники" після домашньої поразки в попередньому турі від динамівців. Таке враження, що ні. На перший погляд, нібито все правильно робили донеччани: весь поєдинок ініціатива була на їхньому боці, вони багато рухалися, створили низку небезпечних моментів біля воріт Шуховцева, а Плетікоса практично всю гру простояв без роботи. Та діяли "кроти" немов механічні роботи -- без серця, не було в їхніх очах і жаги до перемоги. Коли ж гра завершилася цілком закономірною "сухою" нічиєю, то, за великим рахунком, ніхто з гравців "Шахтаря" дуже й не хвилювався через втрату очок. Можливо, підопічні Шустера до цього вже звикли?..