13:14 22-09-2017 -   Вихідні в жовтні: скільки відпочиватимуть українці
  13:12 22-09-2017 -   Луценко шокований станом другої лінії оборони в зоні АТО
  10:44 22-09-2017 -   Житомирщину накрив аномально великий град
  15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм

·  ·

___________________________________________________________________________

Фаворити виграють
Підготував Юрій МИШКАЛО

Вчора відбулися перші матчі першої стадії плей-офф у баскебольній суперлізі України.

Маріупольський "Азовмаш" приймав на своїму майданчику "Сумихімпром" і переміг -- 90:79. В Одесі місцевий МБК приймав київський будівельник і теж упевнено переміг -- 108:79. На рахунку новачка одеситів, домініканця Джозефа Гарта, 22 очки та 13 підборів. До речі, у цього центрового є досвід виступів і в НБА.

Не змогли гідно суперничати в першій грі з БК "Київ" баскетболісти "Дніпра". В столиці дніпропетровці поступилися 76:97. Матч в Южному БК "Хімік" -- МБК "Миколаїв" розпочався пізніше, -- повідомляє basket.com.ua

»  ФУТЗАЛ
Переможця визначать опівдні

Футзал
Сьогодні о 12.00 на майданчику Палацу спорту "Будівельник" розпочнеться п'ятий, вирішальний поєдинок чвертьфінальної серії стадії плей-офф чемпіонату України між львівською "Енергією" та харківським "Універ-Локо". Після двох перших матчів, які відбулися у Харкові, рахунок у серії був нічийним -- 1:1. А минулого вікенду суперники зустрічалися вже у місті Лева.

Суботній поєдинок команди розпочали обережно, приділивши значну увагу безпеці власних воріт. Та перша ж гостра атака господарів завершилася результативним ударом Вацяка, який добив "сферу" у ворота гостей після того, як Гур'єв невдало відбив постріл Легчанова.

Наступні результативні дії команди провели на 15-й хв. Спочатку Якунін пробив у нижній кут воріт "Енергії", але тут же Тригубець відновив статус-кво -- 2:1.
»
Гімнасти у підсумку п'яті

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики залишилась без медалей на чемпіонаті Європи серед чоловіків, що проходить у словенській столиці Любляні.

Наша збірна фінішувала п'ятою. "Золото" здобула команда Румунії, "срібло" -- в наших сусідів гімнастів Білорусії, а "бронза" -- в команди Франції. Колись непереможна збірна Росії посіла четверту сходинку. Нагадаємо, за збірну України в командних змаганнях виступали: Олександр Світличний, Роман Зозуля, Валерій Гончаров, Вадим Кувакін, Андрій Михальченко.

Українці непогано виступили на брусах (друге місце) і перекладині, де команда України була найкращою.
»
Повернення Рахмана

Відомий боксер-суперваговик Хасім Рахман здобув ще одну перемогу нокаутом у рейтинговому бою з Маріо Кроулі.

Рефері був змушений зупинити бій на третій хвилині другого раунду, коли Рахман лівим джебом поклав свого суперника на поміст рингу. Отож, тепер у послужному списку Рахмана, що виграв свій другий бій поспіль, є 37 перемог, одна нічия і п'ять поразок. Найгучнішого успіху в кар'єрі він домігся в листопаді 2001 року, коли нокаутував Леннокса Льюїса. На сьогодні Рахман займає четверте місце в рейтингу WBA і шосте -- в рейтингу WBC.
»
Лише вісім легіонерів...

У суботу на спільному закритому засіданні виконкому Федерації футболу України і ради Професійної футбольної ліги було ухвалене рішення про введення у вищій лізі чемпіонату України ліміту на легіонерів.

Через рік, починаючи з сезону 2005/2006 років, в офіційному матчі на поле не може вийти понад вісім іноземців одночасно.

У міжсезоння, на початку 2006 року, розглянуть питання про доцільність такої кількості іноземних гравців, а також схему її подальшого скорочення.
»
"Реал" зумів перемогти
У вихідні відбулися матчі чергових турів у європейських футбольних першостях
Юрій ГОРАК

У примеро три матчі відбулися в суботу. Мабуть, найбільшу зацікавленість викликав матч у Мадриді між місцевими клубами "Атлетіко" та "Реал". Реаліст Соларі відкрив рахунок вже на 5-й хвилині гри. І до перерви цифри на табло не змінювалися. На початку ж другого тайму червону картку отримав гравець "Реала" Павон, а П'яновіч після цього чітко реалізував пенальті -- 1:1. І все ж таки гравці королівського клубу забили вирішальний м'яч. На 79-й хвилині відзначився Ельг'єра -- 2:1. Загалом же матч земляків був безкомпромісним і, окрім двох гірчичників Павону, суддя показав "реалівцям" ще сім жовтих карток.

"Депортіво" з Ла-Коруньї приймав "Вальядолід" і зіграв унічию -- 1:1 (Джалмінья -- Гонсалес). Тепер "Депору" важче боротися за найвищі нагороди примеро, але мабуть, підопічні Ірурети зосередяться тепер на лізі чемпіонів, адже перші матчі ЛЧ вже цього тижня. У третьому матчі "Атлетік" з Більбао розніс "Сарагосу" -- 4:0. Дубль на рахунку Єсти.
»
Тільки найкраще!
Віталій КРУТЯКОВ

Під таким, або дуже схожим, гаслом відбуваються матчі першого раунду плей-офф хокейного Кубку Стенлі в Канаді та США.

Усі фаворити, окрім "Торонто", який до чвертьфіналу ще не вийшов, але виграє у своїй серії з рахунком 3:2, здобувають перемоги й потрапляють до наступної стадії. Порівняно з минулим розіграшем, коли жоден із фаворитів не пройшов далі другого раунду, цьогорічна феєрія виглядає принаймні незвично. Та за глибшого аналізу ця ситуація стає зрозумілішою.

Річ у тім, що, найімовірніше, наступного сезону в НХЛ не буде через локаут, тобто страйк профспілки гравців. І тому ліга має залишити по собі якнайкращі згадки, адже ніхто не сумнівається, що більше як рік невимушена перерва не триватиме, а потім НХЛ доведеться надолужувати втрачені позиції. Саме тому зараз усі зацікавлені, щоб боротьбу за Кубок Стенлі продовжували видовищні команди -- команди, в яких виступають справжні зірки, як-от "Детройт", "Колорадо" чи "Торонто". Як цього досягти?
»  ФУТБОЛ
''Арсенал'' не програв
А донецький ''Шахтар'' відстає вже на шість очок

Найбільший інтерес серед поєдинків 21-го туру чемпіонату України викликали два поєдинки в Києві: на НСК "Олімпійський" столичний "Арсенал" приймав донецький "Шахтар", а на полі стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського господарям у київському дербі протистояла "Оболонь".

У першому матчі всіх цікавило, чи отямилися "гірники" після домашньої поразки в попередньому турі від динамівців. Таке враження, що ні. На перший погляд, нібито все правильно робили донеччани: весь поєдинок ініціатива була на їхньому боці, вони багато рухалися, створили низку небезпечних моментів біля воріт Шуховцева, а Плетікоса практично всю гру простояв без роботи. Та діяли "кроти" немов механічні роботи -- без серця, не було в їхніх очах і жаги до перемоги. Коли ж гра завершилася цілком закономірною "сухою" нічиєю, то, за великим рахунком, ніхто з гравців "Шахтаря" дуже й не хвилювався через втрату очок. Можливо, підопічні Шустера до цього вже звикли?..