Поступ” спільно з Товариством Лева продовжує історико-краєзнавчу гру “Загадки міста Лева”.
Приєднатися ніколи не пізно.
Спонсор гри у 2002 році торгова марка “Львівське Пиво”.
Умови нашої гри:
Відповівши на наші запитання, які щотижня з’являтимуться в “Поступі”, ви маєте можливість стати учасником місячного розіграшу призів, а за підсумками року кожен має шанс отримати цікаві і несподівані нагороди.
– правильні, на вашу думку, варіанти відповідей надсилаєте на адресу: 79012, м. Львів, вул. Ак. Сахарова, 42, редакція газети “Поступ” (з приміткою “Загадки міста Лева”) або E-mail: zagadky@lion.lviv.ua;
– подаєте коротку інформацію про себе: прізвище, ім’я, фах, зворотня адреса (контактний телефон).
До розгляду приймаються листи, надіслані протягом 10 днів (за поштовим штемпелем) від дня публікації чергової серії запитань.
Зустріч із читачами і учасниками квітневого туру гри відбудеться 18 травня 2002 року о 12.00 у конференц-залі Львівської асоціації розвитку туризму (пл.Ринок, 1 – вхід до Ратуші з боку палацу Корнякта). Нагороди вручає ПАН ДЗЮНЬО. ВХІД ВІЛЬНИЙ.
А тепер – третя серія питань травневого туру. Бажаємо Вам успіху!!!
1. Кому із засновників Етнографічно-статистичного гуртка, що виник у Львові у 80-х роках ХІХ ст., належать науково-краєзнавчі праці “Галицьке краєзнавство” та “Із наукових екскурсій по краю”? а) М.Грушевському; б) І.Франкові; в) В.Гнатюку.
2. За якою адресою у Львові сьогодні знаходиться кам’яниця, яку в 1671 році Олексій Балабан отримав як посаг за дружиною Анастасією? а) Руська, 3; б) Корнякта, 3; в) Староєврейська, 3.
3. Де у середньовічному Львові нецеховий пивовар не міг мати робочого місця? а) у місті; б) на ярмарку; в) на юридиці.
ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ПЕРШОЇ СЕРІЇ ТРАВНЕВОГО ТУРУ 2002 Р.
1.а) На межі ХІХ-ХХ ст. лисиницький бровар та нафтові промисли Борислава становили головні активи Галицького Кредитного банку.
2.в) На ділянці землі, що належала єзуїтам (неподалік сучасної вулиці Клепарівської) у 1715 р. пивоварню збудувала львівська родина Белзецьких.
3.б) Обов’язки консула Данії у Львові в 1910-1920 рр. виконував Альфред Захаревич.
Автори ідеї та запитань: РАДКОВЕЦЬ Петро, РАДКОВЕЦЬ Іван |