Лучшая работа на дому, Ваш шанс изменить жизнь А это не может не сказаться положительно на вашем настроении и внешности! Кроме того, лучшая работа на дому– это всегда работа в комфортных для вас условиях. Вам не нужно в любую погоду ехать на рабочее место, поздно возвращаться домой и т.д. Вы сможете работать дома, тогда, когда вам это удобно и столько, сколько вам удобно.
|
|
 |
Пост-Faktum »
|
|
 |
|
 |
___________________________________________________________________________
Вимирання європейської раси |
|
Андрій ДУБЕЦЬКИЙ |
|
Американське бюро з перепису населення опублікувало невтішні прогнози щодо білої європейської раси на теренах країни. До 2050 року, вважають фахівці бюро, у Сполучених Штатах житимуть 420 мільйонів осіб, з яких 49,9 відсотка становитимуть національні меншини.
Як передбачають, найбільшу частку свого потенціалу в американське суспільство вкладуть представники азіатської та латиноамериканської громади. Що ж до представників європейської раси, то наразі вони становлять 69 відсотків населення США, однак питома вага цієї групи зменшується через низький рівень народжуваності й імміґрації. Тобто до середини століття число білих американців збільшиться лише на сім відсотків, і вони представлятимуть ледве більше половини громадян Сполучених Штатів.
За словами демографів, зовсім інше майбутнє очікує представників національних меншин. Прогнозують, що до 2050 року кількість вихідців з держав Латинської Америки зросте на 188 відсотків і становитиме 102,6 мільйона людей.
Афроамериканців буде лишень на два відсотки більше, однак це не завадить їм залишитися другою за численністю нацменшиною у США -- 61 мільйон. Що ж до представників монголоїдної раси, то вони також збільшать свою присутність у країні, приблизно до 33 мільйонів осіб.
Як і більшість розвинутих країн, Америка зіштовхується з проблемою старіння нації. До середини століття близько 21 відсотка громадян Сполучених Штатів перебуватиме у віці 65 років чи старше, зазначають фахівці. Зараз, нагадаймо, ця цифра становить 12 відсотків. Отож, 85-річне населення становитиме п'ять відсотків за теперішніх 1,5 відсотка.
Старіємо, панове європейці. |
 |
|
 |
Заповіти знаменитих |
|
Олег ПУШКАР |
|
Пристрасть до підглядання, підслуховування, читання чужих листів, а, крім того, інтерес до історичних документів, можуть відтепер частково реалізувати користувачі світової павутини. Національний архів Великобританії на своєму новому сайті DocumentsOnline розмістив заповіти 102 знаменитих англійців, чиї імена пов'язані з історією, літературою або мистецтвом. |
Детальніше>> |
|
 |
КАЛЕНДАР |
|
|
|
Свята та пам'ятні дні
Святого Йосифа -- День батька
Іменинники
Аркадій, Костянтин, Федір, Теофіл, Боговіт, Йосиф, Богдан
Уродинники
Ліна Костенко (1930) -- поетеса
Євген Жовтяк (1961) -- депутат Верховної Ради України
Валерій Лєонтьєв (1949) -- співак
Брюс Вілліс (1955) -- американський кіноактор
Єгор Гайдар (1956) -- російський реформатор |
Детальніше>> |
|
 |
|