ПартнеркиПартнерки (партнерские программы) магазинов. Партнерки магазинов, представленные в этом каталоге собраны со всего интернета. Прибыльные, популярные, надежные, выгодные и проверенные временем партнерские программы для вебмастеров, многие из которых придлогают 20, 25, 30, 35 и 40% с продаж!
Мобільний телефон для японця -- це вже не просто засіб спілкування, це спосіб життя в бездротовому світі. Японці використовують мобільні телефони (які у них лагідно називаються кейтай) практично для тих самих цілей, що американці - мінікомп'ютери, а крім того, вони дивляться на них телепрограми, приймають і відсилають з їх допомогою домашні відеофільми, слухають музику, використовують систему навігації, яка спрямовує їх за потрібною адресою, грають у відеоігри, платять за рахунками і сканують штрих-коди на товарах. Доморощені японські карузо можуть використовувати їх як караоке.
Хоч усі ці функції не є ексклюзивними, але об'єднання їх у невеличкому портативному пристрої, який всюди супроводжує свого господаря, дає підстави говорити про виникнення нової культури кейтай. На підтвердження цього японські мас-медіа цитують висловлювання молодих японців, які вважають кейтай невід'ємною частиною себе і безперервно активно вивчають каталоги мобильных телефонов, шукаючи новинки.
Телеканал "ТБ-Токіо" показав спеціальну програму про молоду японку, в якої відібрали мобільний телефон аж на тиждень. Коли юнка отримала його назад, у неї сталася істерика, вона цілувала та гладила укохану машинку, а потім якийсь час лікувалася від нервового зриву.
Серед японської молоді нові моделі портативних комп'ютерів вже нікого не дивують. Ознакою "крутизни по-японськи" є найновіша модель кейтай.
Єдиними, хто не впадає в екстаз від поширення високих технологій в Японії, залишаються соціологи. На їх думку, в Японії кейтай створює ілюзію розширення особистісного простору. Він завжди зі своїм господарем, він слухняний і виконавчий та може практично усе. В цьому "кейтайському світі" люди забувають про себе і віртуалізуються. На думку вчених, така мобільна віртуалізація може стати початком роз'єднаності досі монолітного японського суспільства.
»
США все очікує на зростання
Пелагія ГОЛУБЕЦЬ
Міністерство праці США оприлюднило статистику зайнятості за лютий, що стало досить неприємною несподіванкою для адміністрації Буша, яка розраховувала на оптимістичніші цифри. За прогнозами більшості спеціалістів американська економіка мала створити в лютому 125 тисяч нових робочих місць, -- пише ВВС.
Реальні ж результати піднесення американської економіки виявилися не такими райдужними: кількість робочих місць збільшилася на 21 тисячу, до того ж найбільше нових робочих місць було створено в органах держслужби, а не в приватному секторі. Приватні компанії вперто відмовляються розширювати свої штати, чим дуже дивують багатьох економістів, які вважають, що події мали б розвиватися з точністю до навпаки.
Безробіття у Штатах залишається на рівні, якому могли б позаздрити інші країни -- 5,6%, хоча й цю цифру не варто сприймати буквально: частина американців, розчарувавшись, припинила шукати роботу, тож до статистки вже не потрапляє. За оцінками експертів, реальний рівень безробіття становить 6,4%.
Наприкінці лютого Конституційний Суд України оприлюднив рішення за зверненням Мукачівського плодоовочевого консервного заводу, в якому офіційно розтлумачив положення закону про виконавче провадження, що стосується виконання рішень третейських судів. Відтепер рішення третейських судів прирівнюють до виконавчих документів, а державна виконавча служба повинна забезпечити їхнє примусове виконання в разі потреби.
Швеції вдасться зберегти нинішній рівень добробуту лише впродовж 16 років. Такого висновку дійшли члени Державної комісії з вивчення тенденцій у системі загального добробуту Швеції. Дослідження провели на замовлення Міністерства фінансів Швеції. До 2020 року, зазначають автори звіту, бюджетних коштів не вистачатиме, передусім на фінансування догляду за літніми людьми та людьми з функціональними обмеженнями, а також на сферу шкільної освіти.
Нижня палата парламенту Японії затвердила проект бюджету на 2004 фінансовий рік, який розпочинається з 1 квітня, у розмірі 82,11 трильйона єн (близько $738 мільярдів). Як зазначає газета "Іоміурі", нинішній бюджет на 0,4% перевищує попередній. У ньому збільшено видаткові статті на соціальне забезпечення й обслуговування боргів. Проект автоматично стане законом, навіть якщо його не схвалить верхня палата парламенту.
За даними Державного комітету статистики, лютнева інфляція склала лише 0,4%. Продовольчі товари подорожчали на 0,5%, непродовольчі -- на 0,1% і ціни на послуги зросли на 0,3%. Однак порівняно з січневими 1,4% інфляції, оптимістичні лютневі цифри викликають у аналітиків серйозні сумніви.
У лютому на 2,9% зросли промислові ціни (у січні цей показник становив 1,6%). Якщо зважити на те, що між індексом інфляції (в її українському розумінні) та індексом промислових цін існує прямий зв'язок, зниження темпів інфляції за одночасного зростання промислових цін є абсолютно нелогічним. Крім того, у лютому зросли також ціни на електроенергію та енергоносії, що теж не могло не вплинути на інфляційну динаміку. Так, за останній тиждень лютого ціни на низькооктанові марки бензину зросли, за даними консалтингової компанії UPECO, в середньому на 72 гривні, -- пише аґенція Контекст-медіа. Крім того, варто згадати і про підвищення в лютому ціни на газ для промислових споживачів.
На світовому пивоварному ринку з'явився новий лідер. Внаслідок злиття бельгійського концерну Interbrew з бразильським Compahnia de Bebidas das Americas виник новий пивний велетень з обігом, що перевищує обіг колишнього лідера світового ринку -- американського концерну Amheuser-Busch. На думку аналітиків, бельгійський та бразильський концерни прекрасно доповнюють один одного. І хоча ефект від об'єднання не обіцяє бути занадто великим, бельгійці безсумнівно виграють, отримавши доступ до ринку Південної Америки, який швидко зростає. Це особливо важливо, беручи до уваги стрімке падіння попиту на колись такий популярний у Західній Європі напій. Бразильцям ця угода також вигідна. В обмін на свої акції вони отримають контроль над північноамериканськими пивоварними компаніями, що належать бельгійцям. Очолить нового велетня, біржова вартість якого становитиме 19 мільярдів євро, нинішній шеф бельгійського концерну Джон Брок.