Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

15 листопада 2017 р.

17:48 17-11-2017 -   У центрі Львова побудують церкву
  15:13 17-11-2017 -   У Львові буде вулиця Яцека Куроня, але це не Стрийська
  15:10 17-11-2017 -   На Львівщині стартує сезон полювання на зайців
  14:46 17-11-2017 -   На Радехівщині затримали браконьєрів, що вполювали двох косуль
  13:25 17-11-2017 -   У районному суді Львова вибухівки не знайшли
  15:17 17-11-2017 -   Розробку спідньої білизни для жінок у ЗСУ відклали через критику
  15:15 17-11-2017 -   Луценко каже, що справа у НАБУ стосується його сина
  14:45 17-11-2017 -   Дніпровські лікарі рятують капітана поліції, що підірвався на міні
  14:44 17-11-2017 -   Дощі зі снігом: якою буде погода на вихідні
  13:38 17-11-2017 -   У Києві у ході весільних гулянь, сталося вбuвствo через необережність
  15:19 17-11-2017 -   Польські кардіологи безкоштовно прооперували жителів Львова
  15:8 17-11-2017 -   В італійській тюрмі помер колишній ватажок «Коза ностра» Тото Ріїна
  10:57 17-11-2017 -   Саудівським принцам запропонували обміняти свої статки на свободу - ЗМІ
  10:41 17-11-2017 -   В Японії залізнична компанія вибачилась за відправлення поїзда на 20 секунд раніше
  10:17 17-11-2017 -   Німеччина – фаворит букмекерів на перемогу у Чемпіонаті світу з футболу

·  ·

___________________________________________________________________________

У Лінаресі наших не було
Слав ПЕРЕКОТИПОЛЕ

Щорічний міжнародний шаховий супертурнір в іспанському місті Лінарес закінчився перемогою російського гросмейстера Владіміра Крамніка.

В останньому турі він звів партію з болгарином Топаловим унічию. В турнірі брали участь семеро шахістів, а за один тур відбувалось три гри, тому один із них мав можливість відпочити перед важливою грою. Справжнім відкриттям турніру став юний азербайджанець Раджабов (1987 р. н.). Хоча він посідає лише 35 місце в рейтингу ФІДЕ, все ж своєю грою довів, що має право грати з найкращими шахістами планети. А склад учасників турніру взагалі-то трохи здивував.

Зокрема, серед них не було одного з кращих шахістів сучасності індійця Віші Ананда. Серед запрошених не було і двох українських шахістів -- львів'янина Василя Іванчука та краматорця-горлівчанина Руслана Пономарьова. Досить дивне рішення оргкомітету. Мабуть, просто злякалися... Гаррі Каспаров уже вкотре не продемонстрував своїх найкращих якостей -- комп'ютери геть заполонили його геніальну шахову думку... Внаслідок лише друге місце. У теоретичній дуелі за перше місце з Крамніком була підписана мирова угода.

Майже постійний учасник таких змагань угорець Петер Леко посів почесне третє місце, хоча лідером був до 11 туру. Якщо говорити про підсумки турніру, відверто кажучи, він нічим не вразив. А в іспанців є причини, щоб посумувати. Двоє представників цієї піренейської країни посіли два останні місця. З такими успіхами незабаром від іспанських шахів, крім іспанської партії, нічого не залишиться.

»  ЄВРОФУТБОЛ
"Баварія" виграє у гостях
А в Іспанії "Валенсія" громить "Депор"
Андрій ДУМИЧ

Валенсія у грі
У німецькому чемпіонаті вболівальники з нетерпінням очікували на поєдинок 23-го туру між "Баєром" та "Баварією". На жаль, особливої напруги у цій грі не було. Господарі протрималися лише перших 40 хвилин, саме тоді найкращий нападник мюнхенців, Макай, вивів свою команду вперед. Після перерви "Баварія" зусиллями Баллака та того ж Макая довела рахунок до розгромного, і лише на 90-й хвилині Шнайдер таки зумів у відповідь забити гол престижу -- 1:3. Після цієї перемоги команда Хітцфельда і надалі залишається другою, маючи 48 очок і випереджаючи найближчого переслідувача -- "Штутгарт" -- на 5 очок.
»  КУБОК УКРАЇНИ
Динамо" - не „Марсель"
А за „Шахтар" відзначився новачок
Андрій ВОЛОШИН

Схоже, цього разу ми не побачимо звичного для нас фіналу кубка України „Динамо" - „Шахтар". Хоча таке поки що стверджувати і передчасно, проте дніпропетровське „Дніпро" зробило вагомий крок до того, аби київська команда не потрапила у фінал Кубка.

На стадіоні „Метеор" підопічні Кучеревського у грі з „Динамо" після безгольової серії у матчах з „Марселем", зуміли відзначитися вже на початку поєдинку. На 14-й хвилині Костишин впіймав на льоту м'яча, який відскочив від захисника „Динамо" і пробив у дев'ятку воріт Реви. Після цього гості намагалися відігратися, проте до серйозних моментів справа не доходила, запам'ятався хіба що момент, коли після удару Черната м'яч влучив у перекладину. Натомість дніпропетровці обрали контратакуючи тактику яку досить вміло використовували, але перша половина зустрічі так і завершилася - 1:0.
»  БАСКЕТБОЛ
БК "Київ" можна обігравати
Юрій ГОРАК

Вісімнадцятий тур в українській суперлізі розпочався в п'ятницю грою БК "Київ" -- "Дніпро". І вже перша гра принесла несподіванку.

Підопічні Ренато Паскуалі, які впевнено посідали другу сходинку, поступилися дніпропетровцям з рахунком 79:82. "Беки" виграли першу чверть з різницею 5 очок і впродовж матчу утримували мінімальну перевагу. Але в завершальному квадрансі дніпропетровці зібралися й таки зуміли вибороти перемогу в київських грандів. У "Дніпра" найрезультативнішим був Козлов, який набрав 21 очко. Добре провели цей матч Шакула (17 очок) та Коваль (13). У "Києва" найвлучнішим став американець Селестенд -- 16 очок в активі.
»
"Дизель" на прізвище Дізль

Передостанній VІІІ етап Кубка світу з біатлону, як і попередній, відбувався у США.

Зі столиці Олімпіади-80 Лейк-Плесіді лижники, що стріляють, перебралися у Форт-Кент, де також змагалися у спринті та в перегонах з переслідуванням. На жаль, як вже повідомляв "Поступ", збірна України змагання світового кубка на Американському континенті пропускає.

Для ветерана збірної Німеччини, однієї з найтитулованіших біатлоністок світу Урсули Дізль, нинішній сезон далеко не найкращий. Після посередніх результатів на стартових етапах Кубка світу Урсула примудрилася захворіти напередодні світового чемпіонату в німецькому Обергофі. Здавалося, що вперше за свою багаторічну кар'єру Дізль завершить сезон без перемог на міжнародній арені.
»
До побачення, плей-офф?
Ю. Г.

У неділю баскетболісти "Львівської політехніки" проводили свою другу гру проти "Росави" і знову поступилися -- 70:79.

Політехівці виграли першу четверть гри -- 21:17, але в наступних поступилися -- 21:12, 20:19 та 21:18. Мабуть, вплинув напружений змагальний графік команди за останній тиждень.
»
Лобаньов у Запоріжжі
Ю. Г.

За тиждень поновлюються ігри чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги й клуби роблять останні селекційні потуги.

Мабуть, найсерйозніший хід зробив тут запорізький "Металург", який під завісу трансферного вікна уклав 3-річний контракт з опорним півзахисником збірної Латвії -- Валентином Лобаньовим. Цей гравець провів 44 гри за свою збірну й забив 1 гол. Перед цим Лобаньов виступав за ризький клуб "Сконто", тобто був одноклубником Маріса Верпаковскіса, який зараз освоюється в Києві.
»
Для "Юве" 0:2 -- не проблема
Підготував Юрій ГОРАК

В італійській серії А відбулися матчі 24-го туру. Лідер першості "Мілан" приймав "Сампдорію" і впевнено переміг з рахунком 3:1. У "россо-нері" відзначилися Пірло, Індзагі та Кака. У гостей м'яч на рахунку Доні.

Мало не створила чергової сенсації "Брешія", яка в попередньому турі перемогла "Інтер". Брешіанці приймали "Ювентус" і в першому таймі вигравали -- 2:0 (Маурі, Караччіоло). Але туринці підтвердили своє реноме однієї з найдужчих команд ліги і в другому таймі зуміли провести три м'ячі (Міколлі, Ді Вайо та Недвед). У підсумку -- 2:3 на користь "Юве".