Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Поступ технологій.    Дайджест.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Львівські обсервації.    Спорт-Поступ.    Поступ реляксу.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

4 березня 2004 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст

Малий футбол на фініші

У чемпіонаті України з футзалу серед команд вищої ліги до завершення попереднього етапу залишилось три тури. Про матчі ХІХ туру національного чемпіонату за участі команд міста Лева "Поступ" розповідав у попередньому номері. Нагадаймо, що ТВД одержав вольову перемогу над "Будівелом" з рахунком 5:3, а "Енергія" за 5 с до фінального свистка примудрилася втратити виграш у поєдинку проти "Олександра" -- 3:3.

"Кроти" поза конкуренцією

За три тури до завершення попереднього етапу чемпіонату практично зі стовідсотковою впевненістю можна стверджувати лише одне -- І місце посяде донецький "Шахтар". В останньому матчі "кроти" приймали харківський "Універ-Локо". Перевага підопічних Олега Солодовника ні в кого не викликала сумнівів. Протягом усього поєдинку донеччани атакували ворота суперника, хоча доля поєдинку була вирішена ще в І періоді. До 13-ї хв. харків'яни тримали свої ворота на замку, але саме на "чортовій" хвилині Мансуров відкрив рахунок -- 1:0. І пішло-поїхало... За три хвилини Ситін точним ударом завершив комбінацію партнерів, а на 18-й та 20-й хвилинах капітан господарів Косенко та все той же Ситін довели рахунок до непристойного -- 4:0.

Після перерви "Шахтар" продовжував атакувати, але успіху досягнув лише один раз. На 33-й хв. відзначився Дейнега -- 5:0. "Студенти-залізничники" зуміли розмочити рахунок лише на останніх секундах зустрічі, коли Кондратюк зумів добити "круглого" у ворота Попова -- 5:1.

Непоступливість дебютанта

Інтригувальним був сюжет в іншому матчі, що відбувся на донбасівській землі. "Єнакієвець" приймав дебютанта вищої ліги чернігівську "Енергію" і розраховував здобути три очки. Та чернігівці, які відчайдушно борються за те, щоб потрапити у стадію плей-офф, мали трохи інші плани. Вже в І таймі на голи Дрьомова (10 хв. -- пенальті) та Бондаря (14 хв.) гості відповіли трьома: Брунько (12 хв.), Павлушин (15 хв.) та Нестерук (17 хв.). 2:3 -- за такого рахунку команди пішли на перерву. В ІІ таймі донбасівці безперервно атакували ворота енергетиків", але єдине що їм вдалося, це зрівняти рахунок. На 31-й хв. Кравченко звів зустріч до нічиєї -- 3:3.

В матчі аутсайдерів "Сумигаз" -- "Море" (Іллічівськ), в якому очікували на вперту боротьбу, несподівано для багатьох цілковита перевага була на боці господарів -- 6:1. Дублями в складі "Сумигазу" відзначилися Ткаченко та Лебідь, ще по одному м'ячу на рахунку Коваленка та Ващенка. Гол престижу в складі гостей провів Швидкий.

Київський "ІнтерКрАЗ" приймав "Дніпроспецсталь" із Запоріжжя. Доля матчу була вирішена упродовж чотирьох останніх хвилин гри. Спочатку Шуст на 37-й хв. вивів господарів уперед, і здавалося, що цей м'яч буде єдиним у зустрічі. Та за дві наступні хвилини гості зуміли не лише вирівняти становище, а й вирвати перемогу -- 2:1. У складі запоріжців двічі відзначився Романов.

Після звітного туру впевнено лідирує "Шахтар", в активі якого 44 очки. На сім пунктів менше у "Дніпроспецсталі". Замикає трійку лідерів з 33-ма очками "Єнакієвець", який на один пункт випереджає львівську "Енергію". ТВД, у якого 19 очок і одна гра в запасі, наразі посідає 9-те місце.

Список бомбардирів очолює донеччанин Москвічов, в активі якого 24 голи. По 20 м'ячів у ворота суперника провели запоріжець Пилипів та ще один "гірник" -- Ситін.

У наступному турі, який відбудеться 7 березня, зустрічаються: "Будівел" -- "ІнтерКрАЗ", "Дніпроспецсталь" -- "Єнакієвець", "Енергія" (Чернігів) -- "Шахтар", "Універ-Локо" -- "Енергія" (Львів), "Олександр" -- "Сумигаз" та "Море" -- ТВД.

»  АТЛЕТИКА
Там, де спалахують зірки

Так спалахують зірки
Завтра у Будапешті стартує чемпіонат світу з легкої атлетики у закритому приміщенні. Три дні сперечатимуться атлети за перепустки до олімпійських Афін (кваліфікаційні нормативи, виконані на цьому чемпіонаті, дозволять спортсменам спокійно готуватися до Ігор). Багато зірок "королеви спорту" своєю присутністю "запалять" Будапешт, проте не всіх лідерів зможуть побачити шанувальники легкої атлетики.
»
Боксерська перспектива
Підготував Андрій ДУМИЧ

29 лютого - 1 березня відбувався відкритий чемпіонат Києва серед боксерів-любителів. З часу проведення турніру він вперше зібрав таку велику кількість учасників -- аж 98. Переважно вони були представниками клубів столиці або Київської області, однак, зважаючи на статус "відкритого", поборотися за перемогу сюди приїхали також боксери з Чернігівської та Херсонської областей і навіть з Росії.
»
Невдалий старт тенісистів

Не надто добре йдуть справи у збірної України з настільного тенісу на чемпіонаті світу, що відбувається в Катарі. У двох стартових поєдинках наша команда зазнала поразок. Першого дня змагань збірна України грала проти бразильців і з чотирьох ігор зуміла виграти лише одну. Ця перемога на рахунку Івана Каткова, який у трьох партіях здолав Монтейро. Однак в інших тенісних дуелях все той же Катков, а також Олександр Дідух та Євген Прищепа своїм суперникам нічого протиставити не змогли.
»
Шевченко проти Бекгема

Позавчора відбулося засідання виконкому ФФУ, де головний тренер збірної України Олег Блохін повідомив, що досяг домовленості з федерацією футболу Англії про товариський поєдинок між збірними цих країн. Найімовірніше, гра відбудеться 18 серпня в Англії. Нагадаємо, що національні команди Англії та України вже зустрічалися між собою два роки тому, і тоді на Туманному Альбіоні перемогу святкували господарі з рахунком 2:0. Також раніше планувалося провести футбольний спаринг між нашою збірною проти болгарської, однак англійці виглядають явно вигіднішим суперником.
»
Українці наразі сьомі
А.Д.

У голландському місті Гаага триває молодіжний чемпіонат світу з фігурного катання серед юніорів. Непогано на ньому виступають російські спортсмени. Так після короткої програми серед юнаків непереможним був росіянин Грязєв, який випередив американця Лисачека, що у підсумку посів друге місце, та французького фігуриста Пробера, який поповнив свій актив бронзовою нагородою.

У змаганнях танцювальних дуетів, де всі пари поділені на дві групи, в одній з них, а саме групі В, після двох обов'язкових танців лідирують росіяни Романовська / Грачов. Італійці Капелінні / Дзанні та ізраїльська пара Зарецкая / Зарецкій ділять між собою 2 та 3 місця.
»
"Кубок Підгір'я" у "Карпат-2"
І. Д.

На Івано-Франківщині завершився ХІ футбольний турнір "Кубок Підгір'я", в якому грали 14 команд. Були серед учасників і чотири команди з Львівщини -- друголігові "Рава" (Рава-Руська), "Галичина-Карпати" (Львів), "Газовик-Скала" (Стрий) та першолігові "Карпати-2" (Львів).

На попередньому етапі команди в 4-х групах визначали учасників півфіналів. Із львівських команд лише "Карпати-2" посіли І місце в групі і у півфінальному поєдинку проти "Енергетика" з Бурштина одержали перемогу з рахунком 1:0. На початку ІІ тайму відзначився Донець. Хто стане суперником львів'ян, будуть вирішувати у матчі івано-франківських команд "Тепловик" та "Чорногора". Основний час завершився внічию -- 1:1, а за пенальті верх взяла "Чорногора" -- 5:4.
»
Тепер можна телефонувати за 1 копійку!!!

Саме зараз Ви шукаєте подарунок для особливої, коханої жінки до 8 березня? Бажаєте потішити близьку Вам людину чимось по-справжньому приємним? Свіжа ідея – стартовий пакет від нової акції UMC «SIM-SIM Копійка».

Жінки, з їх нескінченною любов”ю до спілкування, давно уже стали героїнями різноманітних анекдотів і жартів. Що поробиш, вони страшенно люблять говорити про все на світі. Про успіхи дітей у школі, про погоду, нову сукню, косметику та новини останніх серіалів. Тим більше, що тем для розмов, просто невичерпна кількість. Однак зараз, самою актуальною темою неодмінно стане Ваш подарунок до 8 березня, за допомогою якого ділитися останніми новинами буде ще простіше, адже вартість однієї хвилини розмови з улюбленим номером в пакеті «SIM-SIM Копійка» становить всього лише 1 копійку.