Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    greatest hits Поступу.    Літературний Поступ.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Листи у Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

27 лютого 2004 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст

Ліга Чемпіонів
Ліга чемпіонів -- це справжнє свято для футбольних уболівальників. І вони, маємо на увазі вболівальники, мали змогу насолоджуватися грою мільйонів протягом двох лігочемпіонських днів -- вівторка та середи. Про вівторкові поєдинки "Поступ" розповідав нашим читачам у попередньому номері газети, а сьогодні ми ознайомимо Вас з іграми середи.

"Депортиво" -- "Ювентус" -- 1:0

У цьому поєдинку "Ювентус" був до непристойності несхожим на себе і від початку поєдинку віддав ініціативу в руки, точніше -- в ноги, господарів. Натомість гравці "Депортиво" за своєї цілковитої переваги ніяк не могли відзначитися. Щоправда, лише до 34-ї хвилини, коли Луке, використавши помилку Тюрама, пробив повз Буфона, проте не повз ворота. До слова, перед цією грою автор єдиного голу в матчі посварився зі своїм тренером Хав'єром Іруретою. Як видно, це пішло на користь обом.

Проблем Марчело Ліппі додала й травма Трезеге наприкінці першого тайму. Француз, щоправда, дограв його до кінця, проте після перерви його замінили. Дель П'єро, як не намагався, проте, сам нічого вдіяти не зміг. Взагалі-то друга 45-хвилинка також тривала під тиском "Депортиво" на ворота гостей, і ла-корунці мали змогу не раз збільшити рахунок, проте їхнім ударам або бракувало влучності, або ж вдало діяв голкіпер збірної Італії Буфон.

Незважаючи на те, що "Депортиво" переміг, гандикапу в один м'яч може виявитися замало для виходу у чвертьфінал, адже "Ювентус" -- команда, яка бореться за перемогу до останньої секунди.

"Штуттгарт" -- "Челсі" -- 0:1

Перед цією грою букмекери не віддавали переваги котрійсь із команд. Після поєдинку можна стверджувати, що вони мали рацію, адже гра була переважно рівною. Щоправда, гостріше атакували все-таки господарі. Вони й забили єдиний гол у цьому поєдинку, але на радість Абрамовичу та на горе уболівальників, які прийшли підтримати свою команду, -- у власні ворота. Вже на 12-й хвилині Мейра, перехоплюючи передачу із флангу, зрізав м'яч повз Хільдебранда. Після забитого голу й до кінця першої половини зустрічі небезпечних моментів як біля одних, так і біля інших воріт не виникало.

Після перерви гравці "Штуттгарта", усвідомлюючи, що програш 0:1 вдома від "Челсі" буде майже добровільно підписаною заявою на звільнення з цьогорічної ліги чемпіонів, кинулися рятувати ситуацію. Особливою активністю з-поміж інших вирізнявся Глєб, проте спільними зусиллями захисники лондонців давали з ним раду. Взагалі-то, навіть незважаючи на те, що майже весь другий тайм німецька команда атакувала, сказати, що ініціатива була на її боці, не можна. Гравці "Челсі" досить вдало захищалися й дуже невдало контратакували. Власне кажучи, гості створили маленьку сенсацію, адже протягом гри, жодного (!) разу не поціливши у ворота, вони все ж таки зуміли перемогти.

"Порту" -- "Манчестер Юнайтед" -- 2:1

У цьому сезоні чемпіон Португалії своєю грою приємно дивує всіх: як фахівців, так і уболівальників. Особливо на високому рівні в "Порту" -- дисципліна та командна гра. Власне за рахунок цих двох якостей вони й зуміли перемогти на своєму полі титулований та "розкручений" "Манчестер Юнайтед". Перед протистоянням цих команд мало хто вірив у перемогу господарів і, зважаючи на те, як грали "манкуніанці", вони й самі були занадто впевнені у своїй перемозі. Заради справедливості треба сказати, що спочатку все складалося на користь гостей: на 14-й хвилині Фортун у штрафній суперника, зігравши у стилі одноклубника Ністелроя, був найшвидший на добиванні після рикошету м'яча від котрогось з португальських захисників.

Та до честі господарів належить сказати, що забитий гол не лише знітив їх психологічно, а й по-спортивному розлютив. Портовці раз у раз загрожували воротам гостей. Ті, як могли, відбивалися, проте на 29-й хвилині Дмітрій Алєнічев видав чудовий пас на ногу Бенні Маккарті, і той влучно з меж штрафного майданчика змусив "манкуніанців" розпочати з центра поля. До перерви рахунок так і не змінився, проте у вільних 15 хвилин наставник "Манчестера" Еріксон мав про що порозмовляти зі своїми підопічними.

Та, як стало зрозуміло в другій половині гри, поради тренера не принесли жодної користі. В "Манчестера" запам'ятався хіба що гольовий момент у Ністелроя, який той успішно змарнував. Португальці ж і надалі продовжували накочувати атаку за атакою на ворота гостей, і, зрештою, це принесло їм дивіденди. На 78-й хвилині Маккарті після навісу вдало вирізав м'яч у ближню дев'ятку й змусив капітулювати "манчестерського" голкіпера. Це був другий гол південноафриканця у цій зустрічі, проте головною дійовою особою поєдинку судилося стати не йому.

Після пропущеного голу гості кинулися відіграватися, і їхнього старання виявилося аж забагато. Важко сказати, чим керувався Рой Кін, коли навмисне наступав на голкіпера "Порту" Байю, наздоганяючи м'яча, проте мотиви арбітра, який показав хулігану червону картку цілком зрозумілі. Тепер перед повторним поєдинком звання фаворита пари -- за "Порту".

"Реал Сосьєдад" -- "Ліон" -- 0:1

Як і у матчі "Штуттгарта" та "Челсі", долю цього поєдинку вирішив єдиний автогол. На 18-й хвилині Шуррер у ситуації, яка цього зовсім не вимагала, вибиваючи м'яч на кутовий, загнав його в порожні ворота. Проте, на відміну від поєдинку в Німеччині, де команди грали приблизно рівно, у Сан-Себастьяні перевага була повністю на боці "Ліона". Найнебезпечнішим у складі останніх був Жуніньйо, проте вечір його команди не став його вечором, оскільки відзначитися бразильцеві так і не вдалося.

Щодо господарів, то вони запам'яталися хіба що великою кількістю кутових ударів, проте жоден з них не становив загрози воротам "Ліона".

Якщо іспанці не підвищать якості гри перед повторною грою, то переможцем пари вже сміливо можна називати саме французьку команду.

»
Степан СТАЛІНСЬКИЙ: Мене з дитинства приваблювали снайпери

Навряд чи нашим читачам багато відомо про такий вид спорту, як кульова стрільба. Та виступами на міжнародній арені збірної України з цього виду спорту ми можемо неабияк пишатися. Неабияк до цих перемог причетний і старший тренер нашої команди Степан Сталінський. До речі, коли майстер спорту міжнародного класу брав участь у змаганнях, то зумів 25 років поспіль виборювати звання чемпіона України.
»
Депутати ВРУ та Держдуми хочуть пофутболити

На другу половину травня заплановано проведення товариського матчу між футбольними командами Держдуми Росії і Верховної Ради України. Матч мав би відбутися в Києві, -- повідомляє champion.com.ua.

Про це йшла мова на нещодавній київській зустрічі спікера Держдуми Боріса Гризлова з міським головою Києва Олександром Омельченко. Як повідомив аґенції Інтерфакс Гризлов, питання про товариський футбольний матч між парламентськими командами Росії й України обговорювали під час його зустрічі з головою Верховної Ради Володимиром Литвином. "Можна вважати кінець травня погодженою датою", -- зазначив він.
»
БК "Київ" у Львові
Підготував Юрій ГОРАК

Сьогодні та завтра у Львові -- великий баскетбол. Гостем "Львівської політехніки" буде БК "Київ".

Кияни перебувають зараз на другій сходинці турнірної таблички маючи в активі 25 очок у 32 матчах. Закріпилися "беки" на цьому місці після своїх домашніх ігор з МБК "Одесою", коли вони двічі перемогли -- 101:75 та 94:76.

Найрезультативнішими у складі "Києва" в першій грі були Лєбєдєв (набрав 20 очок) та Салтовець (19). По 15 очок набрали їхні американські легіонери Селестенд та Гудрич.

У другій грі Джон Селестенд був безперечним лідером своєї команди і вже набрав 28 очок. До того ж зі своїх 12-ти двоочкових кидків закинув одинадцять. Щоправда, не влучив жодного "трояка" (3 спроби). Стів Гудрич (зріст -- 207 см) набрав 16 очок, а найкращий "дальнобійник" БК "Київ" Андрій Лєбєдєв -- 15 очок ( з них 3х3), -- повідомляє basket.com.ua.
»
Новий виклик Кличкові
Юрій МИШКАЛО

Брати Клички
Не минуло і кількох днів з того часу, як американець Джон Руїз був офіційно визнаний чемпіоном світу у суперважкій вазі за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA), а він уже кинув виклик Віталію Кличку. Одне слово, "гарячий хлопець”.

Нагадаємо, що ще у вівторок він був офіційно проголошений чемпіоном світу за версією WВА. Представник боксера Ентоні Кардиналі отримав офіційне повідомлення про те, що американець Рой Джонс (він переміг Руїза в титульному бої і завоював пояс чемпіона) підтвердив інформацію про звільнення титулу. Руїз 13 грудня 2003 року став тимчасовим чемпіоном WВА, перемігши свого співвітчизника Хасіма Рахмана.
»  БОКС
Надія лише на галичан

У хорватському місті Пулі, де триває чемпіонат Європи з боксу, визначилися учасники півфінальних поєдинків. Саме ці 44 найвправніші майстри шкіряної рукавички Старого Світу гарантували собі участь в олімпійському турнірі в Афінах. На жаль, серед них лише двоє українців. Нагадаємо, що з десяти українців, які стартували на Євро-2004, шестеро припинили боротьбу на попередній стадії змагань, а четверо вийшли до чвертьфіналу.

Першим серед наших боксерів на вирішальний бій за олімпійську ліцензію вийшов Ігор Пащук (вага до 64 кг) з Червонограда. Його суперником був болгарин Борис Георгієв. Галичанин належним чином налаштувався на двобій і протягом усіх чотирьох раундів контролював перебіг подій у рингу. У підсумку Ігор здобув впевнену перемогу з рахунком 46:25, і тепер у півфіналі його чекає зустріч проти француза Віллі Блайна.