Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Історія у Поступі.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    Дайджест.    post-Поступ.    Пост-Faktum.    Спорт-Поступ.

23 лютого 2004 р.

15:19 24-05-2017 -   Синоптики попереджають про зливи, грози і град
  15:17 24-05-2017 -   Завтра у Львові британський еко-активіст розповість про зміни клімату
  15:15 24-05-2017 -   У Львові реставрують одну з найстаріших церков – Храм св. Миколая
  15:9 24-05-2017 -   У Львові працівницю гуртівні за розкрадання майна засудили до 3 років ув'язнення
  14:41 24-05-2017 -   Начальника міграційної служби Львівщини відсторонили від посади
  15:24 24-05-2017 -   Екс-чиновники Януковича повернули 360 мільйонів - ГПУ
  15:21 24-05-2017 -   У Кабміні є доступ до російських соцмереж - ЗМІ
  15:7 24-05-2017 -   «Тітушок» у Дніпрі на 9 травня організував «Опозиційний блок», – Луценко
  14:34 24-05-2017 -   Затримано 23 екс-чиновника Міндоходів
  14:32 24-05-2017 -   ГПУ: Януковича у справі Майдану судитимуть пізніше
  15:23 24-05-2017 -   У США загорівся літак у польоті, є постраждалі
  15:13 24-05-2017 -   Поблизу Букінгемського палацу у Лондоні затримали чоловіка з ножем
  12:18 24-05-2017 -   Помер онук Сталіна
  11:14 24-05-2017 -   Папа Римський прийняв Трампа у Ватикані
  10:23 24-05-2017 -   В Італії зробили обов'язковими щеплення для дітей дошкільного віку

·  ·

Спорт-Поступ  »  БАСКЕТБОЛ

___________________________________________________________________________

"Медін" перемагає в неділю
Юрій ГОРАК

Минулого вікенду у Львові відбувалися ігри першості з баскетболу Західного реґіону України.

Академіки виявилися дужчими

В суботу львівський "Медін" приймав баскетболістів "ІМЕ-Галицька академія". Гра була цікавою й складалася з двох несхожих таймів.

Спочатку більш привабливо виглядали господарі майданчика. Львів'яни діяли результативно і першу четверть завершили на свою користь -- 18:16. У другому квадрансі на майданчик у "Медіна" вийшов їх центровик Шевчук і зумів принести своїй команді сім очок, але на жаль, то була не найкраща гра Любомира, бо згодом приціл у нього збився (всього 9 очок у підсумку матчу). Але на перерву команди пішли ще за різниці +3 на користь наших земляків (39:36).

У ж другому таймі івано-франківці суттєво додали: чіпко обороняючись, вони раз у раз проводили результативні атаки. Тут варто відзначити їхнього нападника Олега Філевича, який за матч набрав зо два десятки очок. Натомість в "Медіна" гра не пішла, і третій квадранс вони програли -- 9:18. Нічого не змінилося й наприкінці гри, хіба поклав два "трояки" Юрій Кучерепа. Отож -- 76:58 на користь "ІМЕ-Галицька академія".

В іншій грі туру "Унітех" (Тернопіль) переміг ІФНТУНГ (Івано-Франківськ) -- 78:69.

Четверта перемога

"Медін" -- ІФНТУНГ, 70:66 (15:11, 15:22, 12:17, 28:16)

Львів, спортзал медуніверситету.

Судді: З.Курса, В. Лозинський (обидва -- Львів)
Склад "Медіна": Лисюк (набрав 8 очок), Доморадзський (23, з них 2х3), Куракін (17), Гусак (3), Антонов (6) -- стартова п'ятірка, Кучерепа (5), Деркач (8).

Зовсім іншою була гра в неділю, коли підопічні Олександра Пазичука змагалися з івано-франківськими "нафтовиками".

Львів'яни вийшли на матч зібраними і врешті почали демонструвати командну гру. А реалізовували зусилля партнерів в першому квадрансі Доморадзський (8 очок) та Куракін (7). Щоправда, гості також показали добротний баскетбол, і команди пішли на перерву за різниці +3 на користь ІФНТУНГа.

Після третього квадрансу франківці були попереду вже 8 очок, і здавалося, що вони таки переможуть, але медінці були настроєні інакше. І чіпко загравши під кільцем (вдало на підборах діяв Гусак) вони раз у раз швидкими атаками досягали успіху. Знову почав "бомбити" кільце гостей Доморадзький, не відставав від нього й Куракін, а коли останній був травмований на поле вийшов гравець під №42 і прізвищем "Stackhause" на майці з емблемою "Pistons" (у протоколі -- Деркач). Саме його вдалі дії та влучні кидки й схилили шальки терезів на бік "Медіна". Отож перемога -- 70:66. До речі, четверта в чемпіонаті.

Цього ж дня тернопільський "Унітех" лише в третьому (!) овертаймі здолав "ІМЕ -- Галицьку академію" - 106:104.

»  ЄВРОФУТБОЛ
У Лондоні хазяйнує "Арсенал"
А монегаск Адебайор оформив хет-трик проти "Монпельє"
Андрій ДУМИЧ

Патрік Вієйра
У суботу в прем'єр-лізі пройшла більша частина ігор туру. Особливе зацікавлення викликала дуель "Челсі" та "Арсенала", які належать до трійки лідерів. Команда Абрамовича могла б значно покращити своє становище, коли б у рідних стінах здолала "канонірів". Власне, спочатку все складалося на користь господарів. Уже на 1-й хвилині Гудйонсон, після того, як Муту головою скинув йому м'яч, вивів свою команду вперед. Автор першого голу потім встиг ще двічі відзначитися. Щоправда, не влучними ударами, а двома жовтими картками, які на 60-й хвилині злилися у червону.
»
"Дніпро" був розгромлений

Справжні українські патріоти та уболівальники футболу, мабуть, не можуть дочекатися четверга, коли у межах розіграшу 1/16 Кубка УЄФА дніпропетровський "Дніпро" гратиме перший матч проти марсельського "Олімпіка".

На жаль, найімовірніше, у Франції команда Кучеревського гратиме без жодного "чистого" нападника, оскільки Олег Венглинський травмований, Олександр Мелещенко був задіяний у цьогорічних іграх Ліги чемпіонів, а гідно замінити цих хлопців навряд чи хтось зможе.
»
Перша перемога "Перуджі"

У чемпіонаті Італії центральним поєдинком туру стало міланське дербі "Мілан" -- "Інтер". У цій грі було зіграно два різні тайми.

У першій половині зустрічі гравці "Інтера" відзначилися двічі, на що "россо-нері" не знайшов контраргументів. Щодо Андрія Шевченка, то він нічим не вирізнявся, хіба що жовтою карткою на 16-й хвилині. Здавалося б, що у цьому поєдинку лідеру чемпіонату Італії вже немає на що сподіватися, однак після перерви глядачі побачили зовсім інший "Мілан". Спочатку Даль Томасон, а пізніше Кака поставили команди в рівне становище, проте "Інтер" уже був на спаді, і Зеєдорф красивим ударом здалеку поставив крапку в матчі -- 3:2.
»  БАСКЕТБОЛ
"Азовмаш" не виграв
Юрій ГОРАК

"Маруссі" (Греція) -- БК "Азовмаш" (Україна), 88:84 (23:16, 27:18, 17:20, 21:30)

Ось і закінчив свої європейські змагання в цьому сезоні маріупольський "Азовмаш".

Це був єдиний український клуб, який пройшов сито відбірних ігор у групах і з яким ми пов'язували певні надії. Але домашня поразка наших баскетболістів в 1/8 фіналу від греків (70:76) суттєво зменшила їхні шанси на продовження боротьби в Євролізі ФІБА. Але в "Азовмаша" була ще гра в Греції.
»
БК "Хімік" закріпився на третьому місці
Ю.Г.

У вихідні відбулися деякі матчі української баскетбольної суперліги.

В Миколаєві місцевий МБК приймав "Сумихімпром" і двічі переміг -- 91:83 та 92:84. У першій грі в господарів найрезультативнішим був Олександр Раєвський, який набрав 31 очко, а його колега Чаусов -- 22 очки, до того ж, закинув 6 "трояків" з семи.
»
"Нетс" знову перемагає
Юрій МИШКАЛО

Каньйон Мартін набрав 23 очки і 13 підборів, коли в "матчі туру" NBA його "Нью Джерсі Нетс" здолав з рахунком 97:84 "Нью Орлеан Хонетс". Це була тринадцята поспіль перемога цієї команди.

Таким чином команда з Нью-Джерсі повторила рекордну серію з 13 перемог команд Сан-Антоніо і Детройта. Тренер Нью-Джерсі Лоуренс Франк виграв усі 12 матчів відтоді, як прийшов на місце звільненого Байрона Скотта.

Досягнення Франка повторює його ж рекорд ще на початку кар'єри. Такого успіху досягали Джо Морган з "Бостон Ред Сокс" у 1988 році і Джімі Прайса з "Нью Йорк Джаянт" в 1984 році.

Це все добре, але українських шанувальників баскетболу цікавить гра нашого Станіслава Медведенка. Тішить те, що Медведенко не підвів, щобільше, Станіслав став справжнім лідером екс-чемпіонів НБА "Лейкерз" у матчі з "Денвером". За відсутності травмованих суперстар Брайанта, Меловна та О'Ніла українець перебрав гру на себе, завдяки чому "озерники" перемогли з рахунком 97:71, а Станіслав став найрезультативнішим гравцем матчу.