І не набридає ж тим нашим найдорожчим друзям щотижня чимось усіх нас тішити! Та й добре, що не набридає! Яким же сумним було б життя без таких монстрів, як "Комп'ютерний всесвіт" або улюблена НР!
Цього тижня друзі вирішили підкинути на операційний стіл поступівського тестлабу трохи незвичну штуку. До пристроїв, які не потребують гори всяких дротів для того, би собі спокійно робити то, що ми з вами їх попросимо, усі вже давно звикли. Давно вже зник стереотип, що мобільні комп'ютери чимось гірші за настільні. Приблизно така ж ситуація і в сфері телекомунікацій. Ми звикаємо до таких пристроїв, як свого часу звикали до магнітофонів, що могли працювати цілу годину на одному комплекті батарейок. От тільки було кілька видів пристроїв, які, здавалося б, із мобільністю мають стільки ж спільного, скільки жаба з програмістом. Виявляється, цієї армії поменшало: цього тижня ми тестували мобільний принтер.
HP Deskjet 450 виглядає як... навіть не знаю, з чим порівняти. Маленький пузатенький дивайсик сріблястого кольору, який потрафе надрукувати світлину не гірше за нормальний стаціонарний принтер.
Живеться друкарочка від акумуляторної батареї (подібна до тих, що використовують у ноутбуках), але за бажання дивайсик можна живити й від мережі. Акумулятори заряджаються автоматично, коли під'єднане зовнішнє джерело живлення. На передній панелі друкарки маємо інфрачервоний порт. Тому принтер може працювати цілком бездротово. Але в хаті можна використовувати USB- та LPT-інтерфейси. Так. Про всяк випадок.
А туйка-во розпочинається найцікавіше. Річ у тім, що друкарочка використовує стандартні НР'шні катриджі. Інакше кажучи, для повсякденного вжитку можна застосовувати 56 та 57 чорнильниць, а для особливих моментів, коли є потреба у високоякісному друку, можна прикупити 58-й фотокатридж. Завдяки такому нестандартному підходу можна не почувати себе скутим, оскільки прикупити матеріали можна без зайвих проблем у найближчому комп'ютерному магазині, тим паче -- у "Комп'ютерному всесвіті".
Пристрій може виконувати (ми в цьому переконалися на власні очі) високоякісний друк на папері А4-го або, за бажанням, меншого формату. Під час друку використовується технологія супердруку PhotoREt IV. Від однієї зарядженої батареї принтер може видрукувати до 350 сторінок зі стандартним рівнем задруку.
І насамкінець... Так, щоби вас, мої найдорожчі, якнайпотужніше вразити. По-перше, якщо ви є щасливим власником цифрової фотокамери НР, для того, би видрукувати з неї відфільмовані знимки, немає необхідності в комп'ютері. Просто скористайтеся можливостями функції прямого друку -- з фотокамери просто на принтер. Але й коли у вас ще нема НР'шної фотокамери, життя не закінчилося! Якщо у вашому стільниковому телефоні або кишеньковому комп'ютері є фотокамера та інфрачервоний порт, можете друкувати -- без жодних дротів -- світлини просто й невимушено, також без компутера. Я бачив на власні очі, як із КПК "Веста" дружньої фірми "Версія" нагло й невимушено роздрукувалося зображення, завантажене через IR-порти пристроїв.
Отаке-во оповів я вам сьогодні. Тому можете бігти в "Комп'ютерний всесвіт", а потім із принтером і фотокамерою заробляти гроші біля львівської Опери, пропонуючи цифрове фото за 5 хвилин ;о). |