Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

19 січня 2004 р.

16:47 21-09-2017 -   На Львівщині СБУ затримала на хабарі слідчого Нацполіції
  16:46 21-09-2017 -   Після удару блискавки помер курсант Львівської академії сухопутних військ
  16:44 21-09-2017 -   У Львові хочуть добудувати колію на Коперника
  14:20 21-09-2017 -   Слідчий Нацполіції погорів на хабарі на Львівщині
  14:13 21-09-2017 -   Львівські «Леви» боротимуться за «бронзу» з київськими «Джокерами»
  16:50 21-09-2017 -   На Хмельниччині внаслідок ДТП загинуло 11 корів
  16:42 21-09-2017 -   У Києві назвали нові цифри щодо полонених на Донбасі
  14:16 21-09-2017 -   Жінка, яка потрапила з дитиною під трамвай, померла у "швидкій"
  14:14 21-09-2017 -   Мерія столиці евакуйована через звістку про міну
  12:53 21-09-2017 -   На Волині голову селищної ради спіймали на хабарі
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм
  11:40 21-09-2017 -   Російські вчені спрогнозували розкол Євразії
  11:36 21-09-2017 -   Зустріч Трампа і Порошенка триватиме годину
  13:27 20-09-2017 -   Киргиз надряпав своє ім'я на меморіалі Лінкольна у Вашингтоні

·  ·

Спорт-Поступ  »  БІАТЛОН

___________________________________________________________________________

Норвезький тріумф

В німецькому Рупольдінгу відбулися спринтерські перегони V етапу Кубка світу. Українську команду представляли спортсмени з резервного складу, які виступили невдало.

У змаганнях жінок знову поза конкуренцією була лідер сезону норвежка Пуаре, яка славиться фантастичною швидкістю проходження дистанції. Та цього разу вона ще й показала стовідсоткову влучність у стрільбі. Пройшовши дистанцію за 24 хв. 57,2 с, на фініші Лів-Грейт переможно підняла руки, усвідомлюючи, що перемогла. Так норвежка збільшила свій відрив від головної конкурентки в боротьбі за Кубок світу француженки Бейлі, яка у звітній гонці з одним штрафним колом відстала від переможниці на 1 хв. 12 с, посівши п'яте місце.

Інші біатлоністки теж не змогли скласти гідної конкуренції Пуаре. "Срібна" призерка росіянка Ішмуратова, показавши свій найкращий результат у сезоні, прийшла на фініш на 35,7 с пізніше від норвежки. Переможниця ж минулорічного Кубка світу німкеня Глагов, яка здобула бронзову нагороду, програла переможниці 56,1 с.

Біля підніжжя подіуму зупинилася досвідчена росіянка, олімпійська чемпіонка Пильова. До третього місця їй забракло 9,6 с. Цікаво, що Ішмуратова, Глагов та Пильова так, як і Пуаре, розбили всі мішені, але їхня швидкість була нижчою. Заслуговує уваги восьме місце японки Сузукі, а от екс-українка Зубрилова, яка вже другий сезон представляє Білорусь, цього разу замкнула десятку найкращих. Українка Меркушина зайняла позицію в сьомому десятку.

Цілковитим тріумфом норвежців завершилися змагання чоловіків. Крім того, що весь подіум був їхнім, ще й у шістці найкращих було аж п'ятеро норвежців. Однак боротьба між скандинавцями виявилася напрочуд цікавою.

Бьорндален та Ханеволд відстрілялися без жодного промаху, тому ні в кого не викликала здивування перемога Бьорндалена, який завжди в "чистому" бігу на лижах був найпрудкішим. Ось і цього разу після першого вогневого рубежу його перевага над Ханеволдом становила 19 с, а після другого -- 20 с. Та трапилося неймовірне: на завершальному колі Ханеволд збільшив швидкість, а в Бьорндалена забракло сили, щоб підтримати запропонований темп. На фініші, незважаючи на те, що Бьорндален стартував пізніше і його "вели" дистанцією, він все ж програв своєму товаришеві по збірній 1,8 с.

"Бронзу" здобув молодий Бергер, який пробіг три штрафні кола, а переможцю поступився лише 10,2 с. Ще двоє норвежців Гьєланд та Ешкофф посіли відповідно п'яте та шосте місця, а єдиним, хто втрутився у своєрідний чемпіонат Норвегії, був німець Гросс. Господар траси показав четвертий результат.

Провально виступили лідер Кубка світу француз Пуаре та досвідчений білорус Драчов, які зайняли, аж страшно подумати, 24-те та 36-те місця відповідно. Невдало виступив найближчий резерв збірної України: Коробєйніков фінішував 65-м, Сєднєв -- 67-м, а Прима -- 85-м.

»  ФУТЗАЛ
Втрачена перемога
Львівська "Енергія" вигравала 3:0...

Поєдинки 13-го туру чемпіонату України з футзалу львівські команди ТВД та "Енергія" грали на виїзді.

"Енергетики" свій виїзний матч проти "Єнакієвця" розпочали впевнено й із перших хвилин захопили ініціативу. Щоправда, господарі до середини першого тайму стримували атаки гостей, але на 10-й хв. Тригубець пробив-таки кіпера національної збірної Власенка -- 1:0.

Загалом це не був день Власенка, який, за словами наставника донбасівців Шевцова, провів найгіршу свою гру за час виступів у "Єнакієвці". На 14-й хв. той же Тригубець, а за кілька секунд Легчанов довели рахунок до 3:0 на користь львів'ян. Здавалося, що долю зустрічі вирішено і "Енергія" нарешті перерве свою безвиграшну серію.
»
"Лейкерс" знову виграє
Михайло МИШКАЛО

Вже той факт, що "Озерники" з Міста срібних ангелів -- "Лос-Анджелес Лейкерс" -- вибороли четверту перемогу в п'яти останніх матчах, не може не привернути уваги українських прихильників до найсильнішої баскетбольної ліги у світі -- NBA.

Отже, команда "Лос-Анджелес Лейкерс" з рахунком 91:89 переграла земляків (це якраз з іншого боку міста) з "Лос-Анджелес Кліпперс". Це тоді, як "Лейкерс" змагалася без своїх травмованих суперзірок, визнаних лідерів команди -- Шакіла О'Ніла, Кобі Брайєна та Карла Мелоуна. Як кажуть, не було б щастя, то нещастя допомогло. На перше місце серед лідерів команди "висунувся" наш Станіслав Медведенко. У звітній грі проти "Кліпперс", яка відбулася в суботу, Станіслав набрав 20 очок і зробив 10 підборів.

Другий результат у "Лейкерс" у Гаррі Пейтона -- 15 очок і 15 пасів. У "Кліпперс" кращим був Елтон Брандт з 35 очками і 20 підборами, але, бідолаха, втратив можливість вивести свою команду вперед, коли на останніх секундах підібрав м'яч після кидка Кесона Дулінгса й не влучив у кошик.
»
"Козачка" наздоганяє лідерів

На мажорній ноті завершили баскетболістки запорізької "Козачки-ЗАлК" перше коло другого групового турніру Кубка ФІБА-Європа. Після домашньої перемоги над французьким "Мондевілєм" та поразки у Венеції від італійської "Італсфот" на майданчику Палацу спорту "Орбіта" чемпіонки України приймали словацьку "Дельту" з Кошице.

Загалом гра для запоріжанок видалася дуже важкою. Гості, зазнавши поразок у двох перших поєдинках, розуміли, що невдача в Запоріжжі практично закриває перед ними шлях у плей-офф. У першій половині зустрічі українки весь час були попереду, але відрив у рахунку становив лише кілька очок. У наших дівчат не все вдавалося в передній лінії, і період "козачки" виграли з перевагою в три очки -- 21:18. Друга 10-хвилинка відбувалася за аналогічним сценарієм: така ж рівна боротьба з перемінним успіхом. На велику перерву команди пішли за рахунку 44:40 на користь українок.
»
Браво "Вулвергемптон"!
Команда Олега Лужного обігрує "Манчестер Юнайтед"
Юрій ГОРАК, Михайло МИШКАЛО

Франція

У цій країні особливих несподіванок на футбольних полях не трапилося. Однак "ПСЖ", який перебуває на другому місці, не зумів у Парижі обіграти "Метц" -- 0:0.

Цим скористалися його переслідувачі: "Ліон" впевнено обіграв "Монпельє" (3:0), а "Осер" на виїзді переміг "Страсбург" (2:0). Другий м'яч у цій грі провів Джибриль Сіссе, якого вже називали гравцем "Ліверпуля". Відчутної поразки від "Ренна" зазнало "Сошо" -- 0:4 (двічі відзначився Фреі). Ця команда теж перебуває в групі лідерів.

В інших матчах зафіксовано такі результати: "Бастія" -- "Монако" -- 0:0, "Бордо" -- "Генгам" -- 2:0, "Лілль" -- "Тулуза" -- 0:1, "Нант" -- "Аяччо" -- 4:0, "Ніцца" -- "Ле Ман" -- 0:1. Матч "Марсель" -- "Ланс" відбувся вчора ввечері.
»
"Емполі" обігрує "Інтер"

Відбулися матчі 17-го туру першості Італії. І тут не обійшлося без несподіванок.

Аутсайдер серії А "Емполі" на виїзді обіграв міланський "Інтер" -- 0:1. До того ж єдиний м'яч гості забили на останніх хвилинах гри. Інтерівці ж догравали матч вдесятьох після вилучення Емре.

Столична "Рома" впевнено обіграла "Сампдорію" -- 3:1 (Тотті -- 2, Карью -- Баззані). Туринський "Ювентус" не менш гідно обіграв "Сієну" -- 4:2. "Хет-триком" відзначився тут Дель Пьєро, до того ж два м'ячі він забив з пенальті. В гостей два м'ячі -- на рахунку Вентоли.
»
"Динамо" розпочинає з нічиєї

У Москві розпочався Кубок чемпіонів СНГ. У своєму першому матчі в суботу київські динамівці зустрічалися з "Нісою" (Ашгабат, Туркменістан) і зіграли внічию -- 1:1.

Відкрив рахунок у цій грі Хацкевич (44-та хвилина), потужно пробивши зі штрафного. Кияни могли розвинути успіх, але хороші нагоди відзначитися втратили Алієв, Онищенко та Мілевський. Натомість туркмени свого шансу не впустили, і Даян Уразов на 82-й хвилині гри відновив рівновагу.

Чемпіон України провів цю гру в такому складі: Рева, Каддурі, Ярмаш, Яценко, Живкович, Хацкевич, Онищенко, Алієв, Чеснаускіс, Мелащенко та Мілевський. На заміну виходили Башлай, Рожок, Воробей та Главіна.