Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Перша сторінка  »  БОКС


Володимир повертається
Андрій ДУМИЧ
 
Володимир Кличко
Кличко переміг. Цього поєдинку чекали давно, адже не знали, чи оговтався Володимир після поразки від Сандерса. Позавчора у німецькому Кілі і вирішувалася його доля. У випадку поразки Володимир перетворився б на середньостатистичного боксера-професіонала, яких у світі десятки. Однак він переміг. Володимир Кличко зумів довести усім, що найкращі часи його кар'єри попереду, а також, що їхні з братом заяви про завоювання усіх чотирьох найпрестижніших версій не просто слова.

Коли Кличко-молодший виходив у ринг, глядачі зустрічали його стоячи. Неозброєним оком було видно, що Володимир хвилюється. Та це й не дивно, адже проти нього вийшов не якийсь Фабіо Моллі, а боксер, у якого за плечима 46 боїв і лише 4 поразки -- Даннел Ніколсон. Забігаючи наперед, зауважимо, що для українця все сталося якнайкраще. Володимирові не потрібна була легка перемога, він повинен був довести, що по праву належить до боксерської еліти. Американець обрав вигідну для себе тактику і намагався виснажити суперника, постійно йдучи у клінч. Це у нього виходило досить добре. Перші три раунди. У четвертій трихвилинці Володимир таки впіймав Данелла на помилці і прямим попаданням правою відправив свого візаві у нокдаун. Американець підвівся і боксував далі. Аж 10 секунд. Його врятував рефері, який зафіксував перемогу Кличка.

Пас інтерконтинентального чемпіона за версією WBA і надалі залишився у Володимира, проте навряд чи це для нього зараз головне. Він переміг, і досить впевнено, тож, імовірно, вже у лютому боксуватиме за вакантний титул чемпіона WBO. Володимир повертається. Його перемогу глядачі зустріли також стоячи. Хай німці радіють, а боксер все-таки наш.

Узагалі, цей рік для українських супертяжів розпочинався зовсім невдало: обидва брати програли. Та хтозна, чи це не на краще для них. Уже наступного року вони можуть стати чемпіонами світу одночасно, щоправда, у різних версіях, такого ще не було. А рік, який минає, приніс їм насамперед неоціненний досвід, який у майбутньому ще не раз стане у нагоді Кличкам.

Належить згадати і рейтинговий бій, який передував основному протистоянню вечора, адже і у ньому був представник України. Одноклубник братів Кличків Олександр Димитренко -- боксер досить молодий, то ж не дивно, що у його активі лише 11 боїв. До речі, усі переможні, а 6 з них українець завершував достроково. Суперником Олександра був Джеф Пегус, в арсеналі якого 18 перемог при одинадцяти поразках. Димитренко бився у кращих традиціях братів Кличків, нокаутувавши американця вже у середині першого раунду. Німці раділи, а боксер, знову ж таки, наш.

Обговорити в форумі» 
Симоненка обиратиме народ
Юрій ТИШКУН
 
Два дуже важливіші рішення ухвалив пленум Комуністичної партії, який відбувся у суботу в Києві. Комуністи вирішили, що не підтримають виборів президента у парламенті в 2004 році, а також висунули кандидатом у президенти свого лідера Петра Симоненка. Рішення комуністичного пленуму дуже не сподобаються владі, яка розраховувала на їхні голоси під час політреформи, а також роблять неможливим висунення єдиного кандидата від опозиції.
Детальніше>>
» 
Медведчука рекламували в США
 
Віктор Медведчук
За повідомленням інтернетгазети "Українська правда", у п'ятничному числі надвпливової американської газети "Нью-Йорк Таймс" з'явилася велика рекламна стаття. Вона надрукована втричі більшим за звиклий для цієї газети кеглем, займає цілу шпальту і повністю присвячена главі Адміністрації президента України, лідеру СДПУ(о) Вікторові Медведчуку.
Детальніше>>