Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.

13 квітня 2002 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

Спорт-Поступ  »  КУБОК УЄФА

___________________________________________________________________________

Фінал пройде без участі італійців
Остап АНДРЕЙЧУК

“Мілан” Шевченка не втримав “Боруссії”
Дива не сталося. Жоден з міланських клубів не зумів пробитися до фіналу Кубка УЄФА через провальні перші матчі 1/2 фіналу, хоча матчі-відповіді обидва італійські гранди провели дуже потужно. Проте для здійснення мрії забракло часу.

“Феєноорд” (Роттердам, Голландія) – “Інтер” (Мілан, Італія) – 2:2 (Хойдонк, 18', Томасон, 34' – Дзанетті, 85', Каллон, 90' – з пенальті). (Перший матч – 1:0).

У цьому матчі здавалося, що після 34-ї хвилини “Інтер” просто зламається і буде розчавлений “Феєноордом”. Та у команди Купера вистарчило сил та мужності звести матч у нічию. Причому “Інтер” зробив це в останні п’ять хвилин матчу. І якби ще було хоч трохи часу та везіння, то голландці могли б залишитися без фіналу. А так “Феєноорд” має домашній фінал. А те, хто стане володарем Кубка УЄФА, визначить єдиний матч, який відбудеться на рідному стадіоні цього клубу.

“Мілан” (Італія) – “Боруссія” (Дортмунд, Німеччина) – 3:1 (Індзаґі, 9', Контря, 19', Сержіньо, 90' – з пенальті – Рікен, 90') (0:4).

Напередодні цього поєдинку тренерський склад “Мілана” налаштовував команду на подвиг. І на 19-й хвилині здавалося, що все це – реальність. Дортмундська “Боруссія” виглядала хлопчиком для биття.
Спершу Індзагі, а потім і Контря зробили рахунок 2:0. А до закінчення матчу залишалося ще понад 70 хвилин. До речі, безпосередню участь у двох голах брав українець Андрій Шевченко, який уперше після травми з’явився в основному складі міланців. Саме він розпочав атаку, яку влучним ударом завершив Індзагі. А потім сам українець заробив штрафний, який привів до другого гола. Та все ж мусимо визнати, що сьогодні Андрій ще не може на повну потужність зіграти весь матч. Тому й не дивно, що на 68-й хвилині Шевченка було замінено. Здавалося, що ще трішки – і “Боруссія” “розсиплеться”. Мабуть, так і сталося б із будь-якою іншою командою, тільки не з німецькою.
Команда Матіаса Заммера зуміла взятися за справу і налагодити гру. Як наслідок, у міланців виникли великі проблеми у нападі. Кілька небезпечних моментів міланці все ж створили, та реалізувати їх не змогли. На останній хвилині Серджіньо пробив пенальті. Та всі мрії про диво розвіяв Ріккен, який уже на доданих арбітром хвилинах змусив глядачів замовкнути й поволі залишити трибуни “Сан-Сіро”. Отже, тепер 8 травня у Роттердамі у фіналі поміряються силами “Феєноорд” та “Боруссія” Д. До речі, жодна з цих команд ще не володіла Кубком УЄФА...

»  ФОРМУЛА-1
Пам’яті великого Айртона Сенни
Цього уїк-енду відбудеться перший у цьому сезоні європейський етап

Меморіал Сенни в Імолі
У п’ятницю вільною практикою розпочався перший цього року європейський етап в автоперегонах “Формули-1”. Команди та пілоти, після роз’їжджання різними континентами, нарешті опинилися в Європі. Проте “Гран-прі Сан-Марино” завжди вважався одним із найтрагічніших етапів “Формули-1”.

Хоч скільки не перебудовували автодром в Імолі, а кількість аварій так не зменшилася. Усе почалося ще у 1987 році, коли першим постраждав Нельсон Піке, який дощенту розбив власний болід.
Через два роки лише диво врятувало від серйозних травм Герхарда Бергера, який устиг вискочити з боліда, що спалахнув. А вже у 1994 році сталася найбільша трагедія: “Гран-прі Сан-Марино” відібрало життя відразу у двох пілотів “Формули-1” – Роланда Ратценбергера та легендарного Айртона Сенни.
»
СПОРТ-БЛІЦ

Спортивний директор мадридського “Реала” Хорхе Вальдано, за повідомленням іспанської газети Marca з посиланням на La Gazzetta dello Sport, заявив, що нападник збірної України й італійського “Мілана” Андрій Шевченко більше не цікавить команду з Мадрида. Він був категоричний: “Політика “Реала” полягає у тому, щоби придбавати гравців, які є володарями титулів, наприклад, чемпіонського звання країни. Шевченко – за всієї моєї поваги до нього – не володіє жодними титулами”.