Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Мікроскоп пана Юрка.    Арт-Поступ.    Поступ життєзнавства.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

19 листопада 2017 р.

17:48 17-11-2017 -   У центрі Львова побудують церкву
  15:13 17-11-2017 -   У Львові буде вулиця Яцека Куроня, але це не Стрийська
  15:10 17-11-2017 -   На Львівщині стартує сезон полювання на зайців
  14:46 17-11-2017 -   На Радехівщині затримали браконьєрів, що вполювали двох косуль
  13:25 17-11-2017 -   У районному суді Львова вибухівки не знайшли
  15:17 17-11-2017 -   Розробку спідньої білизни для жінок у ЗСУ відклали через критику
  15:15 17-11-2017 -   Луценко каже, що справа у НАБУ стосується його сина
  14:45 17-11-2017 -   Дніпровські лікарі рятують капітана поліції, що підірвався на міні
  14:44 17-11-2017 -   Дощі зі снігом: якою буде погода на вихідні
  13:38 17-11-2017 -   У Києві у ході весільних гулянь, сталося вбuвствo через необережність
  15:19 17-11-2017 -   Польські кардіологи безкоштовно прооперували жителів Львова
  15:8 17-11-2017 -   В італійській тюрмі помер колишній ватажок «Коза ностра» Тото Ріїна
  10:57 17-11-2017 -   Саудівським принцам запропонували обміняти свої статки на свободу - ЗМІ
  10:41 17-11-2017 -   В Японії залізнична компанія вибачилась за відправлення поїзда на 20 секунд раніше
  10:17 17-11-2017 -   Німеччина – фаворит букмекерів на перемогу у Чемпіонаті світу з футболу

·  ·

___________________________________________________________________________

За крок до подіуму

На фінішну пряму вийшов XVI чемпіонат світу з гандболу серед жіночих команд, що триває в Хорватії. Сьогодні відбудуться півфінальні поєдинки між Францією та Україна, між Угорщиною та Кореєю, переможці яких завтра розіграють титул чемпіона світу, а команди, які зазнають поразок, виборюватимуть бронзові нагороди.

Збірна Словенії, обігравши в двох завершальних матчах першого групового турніру Німеччину та Данію й досить несподівано вийшовши до другого раунду змагань, розпочала матч проти українок з впевненістю у власних силах. Проте наші дівчата з перших хвилин поєдинку дали гідну відсіч підопічним Марти Бон. Увесь перший тайм точилася вперта боротьба, і жодна з команд не могла відірватися більше ніж на один пункт. У складі наших суперниць виступала екс-українка Дерепаско. Знаючи її бомбардирські здібності, наші дівчата досить вдало блокували кидки Дерепаско, дозволивши відзначитися лише тричі. На перерву команди пішли за рахунку 13:12 на користь балканок.

У другому таймі головними "героями" на майданчику були польські арбітри Баум і Горальчик, які симпатизували словенкам. Проте українок зупинити було неможливо. Знову свої снайперські здібності продемонструвала Цигиця, закинувши 11 м'ячів. Її атакувальний порив підтримали Сакада, Радченко та Райхель, а наш основний кіпер Заспа, без заміни відстоявши всю гру, відбила 15 кидків у рамку воріт. На 46-й хв. українки були попереду -- 20:16. Суперниці за "сприяння" арбітрів за дві хв. до кінця матчу зуміли-таки зрівняти рахунок -- 25:25. І все ж підопічні Леоніда Ратнера вирвали перемогу. На останніх секундах свій єдиний, але який важливий гол закинула Вергелюк -- 26:25.

Перемога в зустрічі з Німеччиною достроково виводила Україну до півфіналу. Тому на початку обох таймів у грі "синьо-жовтих" давалася взнаки нервозність. Однак поступово наші дівчата вгамували свої емоції і чітко виконували настанови тренера. Перший тайм закінчився нічиєю -- 12:12. Першу половину другого тайму боротьба теж була рівною, а потім завдяки зусиллям Райхель, Яценко, Ляпіної та Цигиці українки вийшли вперед і одержали таку жадану перемогу -- 25:23.

Завершальний матч другого етапу проти Угорщини не мав для України турнірного значення, а от суперниць лише перемога виводила до півфіналу. Ратнер мінімально завантажив у цьому поєдинку лідерів команди, а Цигиці взагалі не було в заявці. У підсумку перемога угорок -- 35:23, але вся Україна надіється на вдалий фініш своїх доньок.

»
Зірки спалахують у Львові

Турнір пам'яті Вадима Андрієвського, що став вже традиційним, щороку в грудні збирає найсильніших фехтувальників України. Його переможцями свого часу ставали спортсмени, які успішно захищали честь нашої держави на чемпіонатах Європи та світу, іграх Олімпіад, та фехтувальники, на майстерність яких ми покладаємо надії і сьогодні. Серед них прославлені шаблісти Вадим Гутцайт, Володимир Лукашенко, Сергій Берко та Володимир Калюжний, майстри рапіри Олег Мацейчук, Олексій Бризгалов, Олексій Кругляк, Людмила Васильєва, Тетяна Савченко, Ольга Лелейко та Олена Хісматуліна.

Про баталії рапіристів та рапіристок на фехтувальних доріжках Палацу спорту "Динамо" "Поступ" вже повідомляв. Нагадаю лише, що серед дівчат переможницею стала досвідчена Ольга Лелейко, яка вже не один рік є членом національної збірної України. В змаганнях чоловіків першість виборов юний Максим Петров, який також представляє нашу збірну.
»
"Мілан" не гратиме в чемпіонаті
Андрій ДУМИЧ

У Єврокубках перерва до весни, тож команди, які ще залишилися в двох престижних турнірах, мають можливість цілком зосередитися на внутрішніх першостях. Особливо це стосується італійських "Ювентуса" з "Інтером" та німецької "Баварії", які в останніх матчах чемпіонатів втратили занадто багато очок.

Італійський "Мілан" наступний тур пропустить, оскільки гратиме матч проти "Бока Хуніорс" за Інтерконтинентальний кубок. Серед інших ігор варто виділити поєдинок "Ювентус" -- "Парма". Схоже, криза туринців минула, що вони й продемонстрували в грі Ліги чемпіонів проти "Олімпіакоса" -- 7:0 на їхню користь. Що ж до пармезанців, то вони цього сезону також демонструють досить пристойну гру, особливо на лінії атаки. "Інтеру" також доведеться попотіти, аби продовжити свою безпрограшну серію. В неділю він гратиме на виїзді проти "Болоньї".

Щодо інших лідерів, то наступний тур має стати для них легкою прогулянкою, оскільки гратимуть вони проти аутсайдерів серії А. Так "Лаціо" зіграє на виїзді з "Анконою", а "Рома" вдома прийматиме "Модену".