Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Лист у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

8 грудня 2003 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

___________________________________________________________________________

"Срібло" Валентини

В італійському містечку Тоблах відбувся черговий етап Кубка світу з лижних гонок. Цього разу спортсмени змагалися у перегонах вільним стилем. Знову успішно виступила лідер української збірної Валентина Шевченко.

Цього разу в жіночій гонці на 15 км українка блискуче пройшла всю дистанцію, в підсумку поступившись лише 15,4 с переможниці -- естонці Крістіні Шмігун, яка показала час -- 37.11,7. Зауважимо, що в нинішньому сезоні вигрвали на етапах Кубка світу лише ці дві лижниці. ІІІ місце в Тоблаху посіла німкеня Кюнцель, яку Шевченко випередила на 4,6 с. Поза межами подіуму залишилися такі "зірки" лижного спорту, як італійка Паруцци, норвежка Педерсен, росіянка Зав'ялова та німкеня Захенбахер. У загальному заліку Кубка світу попереду також Шмігун, яку й тут переслідує Шевченко.

Чоловіки, що змагалися в перегонах на 30 км, тримали в напрузі вболівальників до останніх секунд гонки. Про інтригу перебігу подій на трасі найкраще свідчать підсумкові результати призерів цієї гонки. Швед Фредрікссон, який здобув головний приз, показавши час -- 1:09.51,5, випередив німця Зоммерфельдта лише на 0,6 с Своєю чергою третій призер -- француз Віттоз поступився німцеві ще менше -- 0,1 с. Ось така нині ціна нагород на змаганнях світового рівня.

»  ЄВРОПА
Королівська перемога "Реалу"
Андрій ДУМИЧ

Рональдо
Незалежно від того, які місця посідають "Реал" та "Барселона" в чемпіонатах, протистояння цих двох команд завжди вважається центральним поєдинком примеро. Не став винятком і суботній матч на полі каталонців.

Хоча "Барса" і володіла перевагою, до 37 хвилини жодній з команд відзначитися не вдалося, і здавалося, що перший тайм так і завершиться нульовою нічиєю. Та бразильський захисник "Реала" Карлос згадав, що давно не засмучував голкіперів і відкрив рахунок у матчі. По перерві картина гри не змінилася, і як каталонці не намагалися відігратися, другий гол завдяки влучному удару Роналдо забив знову королівський клуб. Єдине на що спромоглися господарі -- це гол престижу, який на 82 хв. провів Патрік Клюйверт. До честі мадридців варто відзначити високу реалізацію моментів: 3 моменти -- 2 голи. "Реал" залишається лідером.
»  ЧС-2006
Наші конкуренти визначилися
З європейськими грандами українці не гратимуть
Юрій ГОРАК

Оцінка підсумків жеребкування ЧС-2006, мабуть, зараз тема №1 у футбольному світі.

Українська збірна потрапила в другу європейську групу, де її суперниками будуть збірні Туреччини, Данії, Греції, Грузії, Албанії та Казахстану. На церемонії жеребкування у Франкфурті були присутні керівники українського футболу, які висловили свої міркування щодо його результатів.

"Група в нас доволі сильна, -- говорить головний тренер нашої збірної Олег Блохін, -- хоча, відверто кажучи, у нас могли б бути й більш серйозні суперники. Склад команд доволі рівний, очевидного фаворита немає, хоча, на мій погляд, за путівки до фінальної частини боротимуться Україна, Туреччина, Данія і Греція".

Ще оригінальніше висловився президент ФФУ Григорій Суркіс. "Вже той факт, що в нашій групі немає вірменів, -- зауважив шеф української федерації, -- є хорошою ознакою того, що все для нас повинно скластися якнайкраще". Цікаво, що зі збірною Вірменії українці були в одній групі п'ять відбірних циклів поспіль.
»  ГАНДБОЛ
Переможна хода українок

На чемпіонаті світу серед жіночих команд, який триває в Хорватії, наближається до завершення перший груповий турнір. В передостанньому турі збірна України, що виступає в групі С, зустрічалася з командою Аргентини. Найвищим досягненням наших суперниць на світових форумах до нинішнього турніру було 24 місце, яке вони посіли чотири роки тому.

Звичайно, ще до початку поєдинку ніхто не сумнівався в перемозі українок. Адже всі свої три матчі до зустрічі з Україною аргентинки програли з загальним рахунком 42 -- 112. Незважаючи на це, наставник нашої збірної Леонід Ратнер в І таймі виставив основний склад, який з перших хвилин почав нарощувати відрив у рахунку. Перший м'яч з 7-метрового закинула Цигиця, а на 11-й хв. наші дівчата були вже попереду --6:1. Й надалі ініціатива повністю належала українкам. Достатньо сказати, що свій другий гол південноамериканки закинули лише на 20-й хв. Рахунок став -- 10:2. А на перерву команди пішли, коли на табло місцевого Палацу спорту горіли цифри -- 16:5. Половина м'ячів нашої збірної була на рахунку Радченко.
»
Чергова перемога "Мілана"

У серії А завершилися ігри 12 туру. "Мілан", за який виступає українець Андрій Шевченко, на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Емполі" завдяки голу Кака, і принаймні на день став лідером першості. Зумів відзначитися в цьому поєдинку й українець. Щоправда, цього разу не голом, а жовтою карткою.

Наздогнати "россо-неррі" вже вчора ввечері могла "Рома", яка грала на виїзді з "К'єво".

Не перестає лихоманити туринський "Ювентус". Цього разу команда Ліппі поступилася на виїзді "Лаціо" -- 2:0 (голи на рахунку Корраді та Фйоре) і таким чином програла третю гру поспіль. Мало того, "стара синьйора" вже другу гру не може забити у ворота суперника.
»
Санкції проти турків
Юрій ГОРАК

УЄФА оштрафувало федерацію футболу Туреччини на 80 тисяч швейцарських франків (близько 62 тисячі доларів) за безладдя на трибунах під час двох міжнародних матчів, -- повідомляє champion.com.ua. Крім того, три турецьких футболісти дискваліфіковані на різні терміни.

18 листопада у Стамбулі в матчі молодіжних збірних Туреччини і Німеччини вболівальники кидали на поле ракети, одна з яких потрапила в суддю, а ще дві -- в офіційних представників. Одного з лайнсменів атакували футбольні хулігани. Дійшло навіть до того, що співробітники турецької служби безпеки заледве не побили німецьких футболістів. Ще одною причиною для покарання стала затримка початку відбірного матчу ЧЄ-2004 проти Латвії.