Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Лист у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

8 грудня 2003 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

Спорт-Поступ  »  ГАНДБОЛ

___________________________________________________________________________

Переможна хода українок

На чемпіонаті світу серед жіночих команд, який триває в Хорватії, наближається до завершення перший груповий турнір. В передостанньому турі збірна України, що виступає в групі С, зустрічалася з командою Аргентини. Найвищим досягненням наших суперниць на світових форумах до нинішнього турніру було 24 місце, яке вони посіли чотири роки тому.

Звичайно, ще до початку поєдинку ніхто не сумнівався в перемозі українок. Адже всі свої три матчі до зустрічі з Україною аргентинки програли з загальним рахунком 42 -- 112. Незважаючи на це, наставник нашої збірної Леонід Ратнер в І таймі виставив основний склад, який з перших хвилин почав нарощувати відрив у рахунку. Перший м'яч з 7-метрового закинула Цигиця, а на 11-й хв. наші дівчата були вже попереду --6:1. Й надалі ініціатива повністю належала українкам. Достатньо сказати, що свій другий гол південноамериканки закинули лише на 20-й хв. Рахунок став -- 10:2. А на перерву команди пішли, коли на табло місцевого Палацу спорту горіли цифри -- 16:5. Половина м'ячів нашої збірної була на рахунку Радченко.

Але в ІІ таймі Олена не могла поповнити свій бомбардирський рахунок. По перерві наставника нашої збірної вирішив виставити практично другий склад. Місце у воротах зайняла кіпер львівської "Галичанки" Гончарова. Перші десять хвилин другої половини матчу гра була рівною. Підопічні Карлоса Меліло навіть виграли цей відрізок -- 3:2, і на 40-й хв. рахунок став -- 18:8 на користь українок. Але надалі наші резервістки змогли налагодити командні дії, і все стало на свої місця. На останніх хвилинах на майданчику знову з'явилися Цигиця, Вергелюк і Радченко. Саме остання , закинувши свій дев'ятий м'яч у грі, встановила остаточний рахунок -- 28:14.

Учора ввечері збірна України провела свій заключний матч проти команди Японії. На момент здачі номеру його підсумок ще не був відомий. Але незалежно від цього, вже завтра наші дівчата проведуть перший поєдинок другого групового турніру. Розпочнуть його українки з трьома очками в активі. Адже разом з нами з групи С достроково вийшли збірні Норвегії та Румунії, матчі з якими (відповідно перемога -- 30:29 та нічия -- 28:28), згідно з формулою змагань, зараховуються на другому етапі.

Суперницями збірних України, Норвегії та Румунії у групі F найімовірніше будуть команди Данії, Німеччини й Угорщини. В групі Е гратимуть збірні Росії, Австрії, Південної Кореї і Франції. Ще два учасника цієї групи визначалися вчора ввечері між командами Сербії, Хорватії та Іспанії.

»  ЄВРОПА
Королівська перемога "Реалу"
Андрій ДУМИЧ

Рональдо
Незалежно від того, які місця посідають "Реал" та "Барселона" в чемпіонатах, протистояння цих двох команд завжди вважається центральним поєдинком примеро. Не став винятком і суботній матч на полі каталонців.

Хоча "Барса" і володіла перевагою, до 37 хвилини жодній з команд відзначитися не вдалося, і здавалося, що перший тайм так і завершиться нульовою нічиєю. Та бразильський захисник "Реала" Карлос згадав, що давно не засмучував голкіперів і відкрив рахунок у матчі. По перерві картина гри не змінилася, і як каталонці не намагалися відігратися, другий гол завдяки влучному удару Роналдо забив знову королівський клуб. Єдине на що спромоглися господарі -- це гол престижу, який на 82 хв. провів Патрік Клюйверт. До честі мадридців варто відзначити високу реалізацію моментів: 3 моменти -- 2 голи. "Реал" залишається лідером.
»  ЧС-2006
Наші конкуренти визначилися
З європейськими грандами українці не гратимуть
Юрій ГОРАК

Оцінка підсумків жеребкування ЧС-2006, мабуть, зараз тема №1 у футбольному світі.

Українська збірна потрапила в другу європейську групу, де її суперниками будуть збірні Туреччини, Данії, Греції, Грузії, Албанії та Казахстану. На церемонії жеребкування у Франкфурті були присутні керівники українського футболу, які висловили свої міркування щодо його результатів.

"Група в нас доволі сильна, -- говорить головний тренер нашої збірної Олег Блохін, -- хоча, відверто кажучи, у нас могли б бути й більш серйозні суперники. Склад команд доволі рівний, очевидного фаворита немає, хоча, на мій погляд, за путівки до фінальної частини боротимуться Україна, Туреччина, Данія і Греція".

Ще оригінальніше висловився президент ФФУ Григорій Суркіс. "Вже той факт, що в нашій групі немає вірменів, -- зауважив шеф української федерації, -- є хорошою ознакою того, що все для нас повинно скластися якнайкраще". Цікаво, що зі збірною Вірменії українці були в одній групі п'ять відбірних циклів поспіль.
»
"Срібло" Валентини

В італійському містечку Тоблах відбувся черговий етап Кубка світу з лижних гонок. Цього разу спортсмени змагалися у перегонах вільним стилем. Знову успішно виступила лідер української збірної Валентина Шевченко.

Цього разу в жіночій гонці на 15 км українка блискуче пройшла всю дистанцію, в підсумку поступившись лише 15,4 с переможниці -- естонці Крістіні Шмігун, яка показала час -- 37.11,7. Зауважимо, що в нинішньому сезоні вигрвали на етапах Кубка світу лише ці дві лижниці. ІІІ місце в Тоблаху посіла німкеня Кюнцель, яку Шевченко випередила на 4,6 с. Поза межами подіуму залишилися такі "зірки" лижного спорту, як італійка Паруцци, норвежка Педерсен, росіянка Зав'ялова та німкеня Захенбахер. У загальному заліку Кубка світу попереду також Шмігун, яку й тут переслідує Шевченко.
»
Чергова перемога "Мілана"

У серії А завершилися ігри 12 туру. "Мілан", за який виступає українець Андрій Шевченко, на останніх хвилинах вирвав перемогу в "Емполі" завдяки голу Кака, і принаймні на день став лідером першості. Зумів відзначитися в цьому поєдинку й українець. Щоправда, цього разу не голом, а жовтою карткою.

Наздогнати "россо-неррі" вже вчора ввечері могла "Рома", яка грала на виїзді з "К'єво".

Не перестає лихоманити туринський "Ювентус". Цього разу команда Ліппі поступилася на виїзді "Лаціо" -- 2:0 (голи на рахунку Корраді та Фйоре) і таким чином програла третю гру поспіль. Мало того, "стара синьйора" вже другу гру не може забити у ворота суперника.
»
Санкції проти турків
Юрій ГОРАК

УЄФА оштрафувало федерацію футболу Туреччини на 80 тисяч швейцарських франків (близько 62 тисячі доларів) за безладдя на трибунах під час двох міжнародних матчів, -- повідомляє champion.com.ua. Крім того, три турецьких футболісти дискваліфіковані на різні терміни.

18 листопада у Стамбулі в матчі молодіжних збірних Туреччини і Німеччини вболівальники кидали на поле ракети, одна з яких потрапила в суддю, а ще дві -- в офіційних представників. Одного з лайнсменів атакували футбольні хулігани. Дійшло навіть до того, що співробітники турецької служби безпеки заледве не побили німецьких футболістів. Ще одною причиною для покарання стала затримка початку відбірного матчу ЧЄ-2004 проти Латвії.