Поступ” спільно з Товариством Лева продовжує історико-краєзнавчу гру “Загадки міста Лева”. Приєднатися ніколи не пізно.
Спонсор конкурсу 2002 року – торгова марка “Львівське пиво”.
Умови нашої гри:
відповівши на наші запитання, які щотижня з’являтимуться в “Поступі”, ви маєте можливість стати учасником місячного розіграшу призів, а за підсумками року кожен має шанс отримати цікаві й несподівані призи. Для цього:
– правильні, на вашу думку, варіанти відповідей надсилаєте на адресу: 79012, м. Львів, вул. Ак. Сахарова, 42, редакція газети “Поступ” (з поміткою “Загадки міста Лева”) або e-mail: zagadky@lion.lviv.ua;
– подаєте коротку інформацію про себе: прізвище, ім’я, фах, зворотна адреса (контактний телефон).
До розгляду приймаються листи, надіслані протягом 10 днів (за поштовим штемпелем) від дня публікації чергової порції запитань.
Зустріч із читачами і учасниками березневого туру конкурсу відбудеться 13 квітня 2002 року о 12.00 у конференс-залі Львівської асоціації розвитку туризму (пл.Ринок, 1 – вхід у Ратушу зі сторони палацу Корнякта). Нагороди вручає ПАН ДЗЮНЬО. ВХІД ВІЛЬНИЙ.
А тепер – друга порція запитань квітневого туру. Бажаємо вам успіху!!!
1. Що внесла під заставу на 1080 з. р. у вірменський банк Mons Pius 1737 року вдова відомого вірменського купця Андрія Латеновича? а). ядра; б). гармати;
в). дзвони.
2. Присутність кого зі службовців міста була обов’язковою при торгівлі між іноземними купцями у середньовічному Львові?
а). вагабунди; б). перекладача;
в). возного.
3. Хто з власників відомого львівської броварні та бальнеологічного курорту з 1849 до 1880 р.р. був радним м. Львова? а). Кароль Киселька; б). Кароль Шайноха;
в). Кароль Бадені.
ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ЧЕТВЕРТОЇ ПОРЦІЇ БЕРЕЗНЕВОГО ТУРУ 2002 Р.
1.а). Львівський пивовар, що досяг звання майстра, згідно зі статутом XVI ст., повинен був внести до цехового арсеналу шаблю.
2.в). Перший бронзовий пам’ятник у Львові встановлено Олександру Фредрові.
3.в). Назви: “Альбатрос”, “Бранденбург”, “Румплер” мали моделі літаків, що працювали на початку ХХ ст. на першій поштовій лінії, яка проходила через Львів.
Організатори гри висловлюють подяку ТзОВ “Фірма Терміт”.
Автори ідеї та запитань: РАДКОВЕЦЬ Петро, РАДКОВЕЦЬ Іван |