Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Аналітика у Поступі.    Арт-Поступ.    Духовний Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

28 листопада 2003 р.

15:34 22-05-2017 -   На Львівщині завершився II тур Чемпіонату України з регбі-7 серед жінок
  15:33 22-05-2017 -   Водойми Львівщини готують до сезону літнього відпочинку
  15:26 22-05-2017 -   У Львові збирають речі для стареньких мешканців хоспісу в Угневі
  14:31 22-05-2017 -   У сквері на вул. Дорошенка, 9 облаштують новий громадський простір
  13:10 22-05-2017 -   У Солонці грабіжник з пістолетом напав на неповнолітнього
  15:41 22-05-2017 -   Луценко не підтримав ідею створення антикорупційних судів
  15:36 22-05-2017 -   У чотирьох областях очікуються заморозки
  15:25 22-05-2017 -   Українцям більше не виплачуватимуть пенсії за пропискою
  14:17 22-05-2017 -   У Києві на дитячому майданчику знайшли гранату
  13:6 22-05-2017 -   Завтра Рада може встановити квоти української мови на телебаченні, - Парубій
  15:39 22-05-2017 -   Франція допоможе Україні залучити допомогу ЄС для зміни ширини залізничних колій
  15:31 22-05-2017 -   Люди досягнуть зірок через 100 років - вчені
  13:7 22-05-2017 -   Російська компанія за 350 доларів організовує тури в «ДНР»

Євген ДУДЕНКО

Учора на вщент заповненому стадіоні "Метеор" у рамках 1/32 Кубка УЄФА дніпропетровський "Дніпро" у матчі-відповіді зіграв внічию (1:1) з хорватським клубом "Динамо" (Загреб). Однак такий рахунок цілком влаштував нашу команду, адже вагому заявку на перемогу дніпропетровці зробили ще у першому матчі, перегравши динамівців на їхньому полі з рахунком 0:2.

Тож, за сумою двох матчів, "Дніпро" вирушає на пошуки футбольного щастя до наступного кола турніру, матчі якого відбудуться вже навесні 2004 року. А хорватам не залишається нічого іншого, як проклинати долю, яка наслала на них українську команду. Нагадаємо, що зіграти хорватам у Лізі чемпіонів не дали київські одноклубники, вибивши їх ще з кваліфікаційної стадії цього найпрестижнішого європейського турніру.

Але повернімося до вчорашнього матчу. Вже з перших хвилин гри стало зрозуміло, що динамівці, яким треба було забивати принаймні два м'ячі у ворота нашого голкіпера, відмовились від тактики тотальних дій атаки, зробивши наголос на контратаках. Однак слід відзначити і досить непогану гру дніпропетровських захисників, які змушували помилятись динамівських нападників. Тому в першому таймі вони змогли організувати лише один справжній небезпечний момент, коли лише завдяки Олександру Радченку, який виніс "шкіряного" з порожніх воріт, рахунок не став 1:0 на користь гостей.

Гравці "Дніпра", незважаючи на те, що вони грали обережно та з оглядкою на оборону, показали себе справжніми господарями поля, створивши у першій половині гри декілька гольових моментів. Але рахунок у першому таймі так і не був відкритий, хоча м'яч і побував у воротах хорватів. Але рефері вирішив, що Олег Венглинський забив його з порушенням правил, і не зарахував взяття воріт.

У ІІ таймі динамівці помітно активізувались, що і призвело на 62-й хвилині матчу до голу у ворота Артема Куслія. Однак це лише розізлило дніпропетровців і вже на 64-й хвилині Венглинський ударом-красенем з-поза меж штрафного майданчика відновив статус-кво. Це змусило хорватів розкритися і піти вперед, що, у свою чергу, дало можливість нашим гравцям проводити гострі контратаки. Щоправда, усі вони були безрезультатними, і матч так і закінчився з рахунком 1:1.