Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Львівські обсервації.    Медичний Поступ.    Поступ науки і технологій.    Поступ комп''ютерних технологій.    Кінопоступ.    Спорт-Поступ.    Розмаїтий Поступ.    Арт-Поступ.    Наша Афіша.    Пост-Factum.

11 квітня 2002 р.

15:32 26-06-2017 -   В селі на Львівщині від отруєння гербіцидами загинули корови
  15:29 26-06-2017 -   Христина Погранична завоювала три медалі для української збірної з художньої гімнастики
  15:7 26-06-2017 -   У середині липня трамвай №7 повернеться на Погулянку
  15:6 26-06-2017 -   Працівника «Львігазу» впіймали на хабарі
  13:7 26-06-2017 -   У Львові за хабарництво судитимуть екс-спомічника судді
  15:39 26-06-2017 -   СБУ запобігла підпалу офісу Батьківщини
  15:37 26-06-2017 -   У Тернопільській області жорстоко вбили 17-річну випускницю
  14:49 26-06-2017 -   У центрі Києва відкрили пам'ятник Анні Ахматовій
  14:28 26-06-2017 -   Для половини українців безвіз марний - опитування
  13:1 26-06-2017 -   Вступна компанія в Україні офіційно стартує 12 липня
  15:38 26-06-2017 -   Макрон згадав Анну Київську на зустрічі з Порошенком
  15:9 26-06-2017 -   У Китаї звільнили з в'язниці нобелівського лауреата Лю Сяобо

Ліверпуль програв
Перші два півфінали виявилися дуже багатими на забиті м’ячі – аж 10 голів у двох матчах.
Результативність порівняно з першими півфінальними матчами була просто фантастичною. Глядачам було на що подивитися. Як у Барселоні, так і, особливо, у Леверкузені глядачі отримали додаткову порцію адреналіну. Перші матчі ще раз довели, що у Лізі чемпіонів, та ще й у чвертьфіналі, немає слабких команд.

“Баєр” (Леверкузен, Німеччина) – “Ліверпуль” (Англія) – 4:2 (Баллак, 16', 63', Бербатов, 68', Лусіу, 84' – Шав’єр, 42', Літманен, 79').

Здається, це найкращий матч у цьогорічній лізі. Він іще раз довів, що як для німців, так і для англійців, на відміну від італійців, Ліга чемпіонів має дуже велике значення. Вони готові пожертвувати всім заради Серії “А”. І “Баєр”, і “Ліверпуль” у своїх чемпіонатах ведуть відчайдушну боротьбу за чемпіонство. Та це не завадило їм віддати всі сили задля перемоги у чвертьфіналі Ліги. Глядачі побачили справжній відкритий футбол із великою кількістю небезпечних моментів. Німці, які у своїй внутрішній першості наближаються до свого першого “золота”, розпочали матч дуже впевнено. І вже на 16 хвилині захист “Ліверпуля” обвалився. Це Баллак використав свій перший шанс – і розстріляв Дудека. “Баєр” продовжував атакувати.

Здавалося, що захисні редути гостей от-от рухнуть, і Дудек ледве встиг ліквідовувати небезпеку біля своїх воріт. Та на 42 хвилині “Ліверпуль” уперше великими силами перейшов у натиск на ворота леверкузенців, і після подачі кутового Шав’єр зрівняв рахунок. Далі ініціативою заволоділи гості.
На початку другого тайму сам лише Оуен втратив кілька гарних нагод для того, щоби вивести “Ліверпуль” уперед. Одного разу після його удару м’яч поцілив у стійку. І тут спрацювало вічне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Баллак знову покарав ліверпульський захист. І поки гравці найкращої команди світу минулого року шукали винних, Бербатов забив третій м’яч. І тут уже команда Жерара Ульє опинилася на межі вильоту. “Ліверпуль” втратив кілька хвилин, щоби перехопити ініціативу, та вже на 79 хвилині Літманен “накрутив” кількох захисників і змусив Бута капітулювати. Здавалося, все: у “Баєра” вже не знайдеться сил, аби щось змінити. Проте “фармацевти” усією командою кинулися вперед – і вже через п’ять хвилин Лусіу, вийшовши віч-на-віч з Дудеком, змусив його капітулювати. В останні п’ять хвилин “Ліверпулю” забракнуло сил на те, аби щось змінити. Отже, “Баєр” довів, що його вихід до чвертьфіналу не був випадком. І вже ніхто не здивується, якщо цей клуб стане фіналістом.

“Барселона” (Іспанія) – “Панатінаїкос” (Афіни, Греція) – 3:1 (Луїс Енріке, 23', 49', Савіола, 61' – Константіну, 7').

Каталонська “Барселона”, незважаючи на відверто слабку гру в захисті, таки змогла здолати грецький “Панатінаїкос”. І це при тому, що вже на сьомій хвилині греки відкрили рахунок.
Каталонцям для загальної перемоги потрібно було забити три м’ячі. Та, як виявилося, це завдання може бути складним для будь-якої команди, тільки не для “Барселони”. Каталонці змогли створити кілька моментів і здобути таку бажану перемогу. Хоча греки й були близькими до найбільшої сенсації турніру, та не судилося. “Барселона” йде далі...

»  БОКС
Тайсона знову звинувачують
Роман ТАРАТУЛА

Американські детективи не можуть залишитися без роботи, поки “Залізний Майк” залишається “кумиром суспільства”. Зараз поліція зайнята розглядом чергового обвинувачення, висуненого черговою жертвою боксера. Тепер на його шляху з’явилася стриптизерка, яка стверджує, що Майк напав на неї.

Сам Тайсон, як завжди, усе заперечує. Зрозуміло, починають фігурувати голодні на наживу адвокати і брехливі свідки з обох сторін. Проте Майк продовжує підготовку до бою з Ленноксом Люїсом.
Правду кажучи, варто Тайсону підвищити на когось голос, як йому відразу висувають обвинувачення.

Довгоочікуваний бій за звання чемпіона світу серед боксерів-професіоналів у важкій вазі між британцем Ленноксом Люїсом та американцем Майком Тайсоном, як очікується, принесе організаторам величезний прибуток. Зокрема, і за рахунок глядачів, яким для того, щоби потрапити на “битву гігантів”, доведеться придбати квиток щонайменше за 400 доларів. Будуть і дешевші квитки – по 200 доларів, проте вони будуть випущені не для продажу, а використовуватимуться на розсуд промоутерів. Також будуть квитки по 750, 1200 та 2000 доларів.
»  ЗБІРНА
До матчу з грузинами готуються 25 гравців
Серед них – 10 легіонерів
Остап АНДРЕЙЧУК

Наступного тижня національна збірна України під керівництвом Леоніда Буряка проведе свій третій товариський матч. Цього разу суперником українців буде збірна Грузії.

До товариського матчу з цією командою готуватимуться 25 футболістів збірної України, 10 з яких є легіонерами, а 15 – представляють національний чемпіонат. Як і раніше, у збірній представлено лише чотири вітчизняні команди: “Динамо”, донецькі “Шахтар” та “Металурга”, а також “Дніпро”. Окрім уже знайомих прізвищ, на гру з грузинами викликаний потенційний новачок збірної України Олександр Поклонський із “Дніпра”.
»
СПОРТ-БЛІЦ

Здається, СК “Волинь” збирається у другому колі здобути перемоги в усіх матчах. Принаймні зараз усе до цього йде. Ось і в черговому матчі звітного туру “жертвою” волинян стала друга команда “Карпат”. На жаль, команда зі Львова не змогла вчинити гідного опору господарям. Серед несподіванок туру – ще одна поразка одеського “Чорноморця”. Результати всіх матчів туру: СК “Волинь” – “Карпати-2” (Львів) – 3:1 (Гащин, 2' з пенальті, Пісний, 60', Кондаков, 76' – Гурка, 66'), “Зірка” (Кіровоград) – “Оболонь” (Київ) – 0:0, “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Нафтовик” (Охтирка) – 1:1 (Борисенко, 34' – Валяєв, 39'), “Шахтар-2” (Донецьк) – “Полісся” (Житомир) – 1:2 (Пуканич, 17', Ібрагімов, 55' з пенальті – Півненко, 37'), “Борисфен” (Бориспіль) – “Нива” (Тернопіль) – 1:0 (Запорожан, 80'), “Дніпро-2” – “Динамо-2” – 0:0, ФК “Вінниця” – СК “Миколаїв” – 2:3 (Бузіла, 29' з пенальті, Дгебуадзе, 37' – Шаповалов, 12' з пенальті, Нужний, 62', 81'), “Електрометалург-НЗФ” (Нікополь) – “Чорноморець” (Одеса) – 2:1 (Боровков, 53', Павлюченко, 55' – Опря, 16'). Становище команд: 1. “СК Волинь-1” – 56. 2. “Чорноморець” – 47. 3 “Оболонь” – 39. 4.”Полісся” – 36. 5. “Прикарпаття” – 35. 6. СК “Миколаїв” – 35. 7. “Нафтовик” – 34. 8. “Сталь” – 31. 9.”Динамо-2" – 31. 10 “Шахтар-2” – 30. 10. “Динамо-2” – 30. 11.”ЦСКА” – 28. 12. “Зірка” – 29. 13. “Карпати-2” – 27. 14. “Дніпро-2” – 25. 15. “Борисфен” – 24. 16. “ФК Вінниця” – 23. 17. “Електрометалург-НЗФ” – 23. 18. “Нива” – 10.