Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Дайджест.    Арт-Поступ.    Ї-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

25 листопада 2003 р.

15:56 30-05-2017 -   На Львівщині за корупцію на ₴10 тис. оштрафували трьох посадовців
  15:50 30-05-2017 -   У центрі Львова примусово демонтували літній майданчик
  15:17 30-05-2017 -   Питання реконструкції та будівництва доріг – у пріоритеті, - Володимир Гройсман
  14:16 30-05-2017 -   У Львові трамвай ледь не задавив школяра: дитину госпіталізували
  13:18 30-05-2017 -   На Львівщині через врізку у нафтопроводі стався витік нафти: забруднено грунти і водойму
  15:54 30-05-2017 -   У Запоріжжі намагалися продати лікарням підроблений спирт
  15:53 30-05-2017 -   Україна увійшла до п'ятірки світових експортерів вершкового масла
  15:20 30-05-2017 -   Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу
  14:15 30-05-2017 -   На хабарі затримали мера Чопа
  13:23 30-05-2017 -   Євробачення: справа пранкера Седюка дійшла до суду
  15:18 30-05-2017 -   Сенат Нідерландів схвалив асоціацію Україна-ЄС
  14:14 30-05-2017 -   Астрономи виявили потенційно населену суперземлю
  13:23 30-05-2017 -   Сенатор Маккейн назвав Путіна більшою загрозою для США ніж «Ісламська держава»
  11:14 30-05-2017 -   У німецькому протестантському храмі з'явився робот-священик
  10:17 30-05-2017 -   Зонд NASA зануриться в атмосферу Сонця

·  ·

___________________________________________________________________________

Шевченко таки зміг
Андрій ДУМИЧ

Нарешті Андрієві Шевченку вдалося забити свій сотий м'яч у складі італійського "Мілана". Три тури тому у Серії А українець зупинився на позначці 99, і до минулої неділі ані у чемпіонаті, ані у Лізі чемпіонів йому ніяк не щастило відзначитися. Ювілейні голи завжди даються важко. Пригадаймо Пеле, який свій 1000-й влучний удар не міг провести більше як в десяти поєдинках. Андрій не відзначався значно менше і у останньому матчі за росо-неррі на виїзді проти "К'єво" наприкінці першого тайму забив свій ювілейний м'яч. Це позитивно вплинуло на Шевченка, і не минуло й п'яти хвилин другого тайму, як він розпочав лік другої сотні. Поєдинок "К'єво" -- "Мілан" так і закінчився -- 0:2.

Те, що сотий гол українцю вдалося забити саме зараз -- дуже важливо. Адже скоро назвуть кращого футболіста планети за підсумками 2003 року, і Андрій має неабиякі шанси, аби здобути золотий м'яч. Найбільше Шевченко відзначився у чемпіонаті Італії, де на його рахунку 77 влучних ударів; у єврокубках він забивав 18 разів, а у Кубку країни записав на свій рахунок 6 м'ячів. Тішить і те, у якій формі зараз перебуває Андрій, адже після 10 турів Серії А він впевнено лідирує у списку бомбардирів.

»  КУБОК ГАЛИЧИНИ
Лідери підтверджують клас

Танці
Близько 200 танцювальних пар з різних реґіонів України цього вікенду стали гостями Львова та суперниками львівських танцюристів у змаганнях за титул переможця на "Кубку Галичини-2003". До пізнього вечора, поки тривали змагання, захоплені глядачі та вболівальники не могли залишити танцювальної зали: музика та краса, гармонія танцю втягнули у свій світ людей різних за віком, статтю та уподобаннями. У світ, де звичайні юнаки та дівчата у вирі танцю перетворюються на невагомих, неземних істот.

У фіналі стандартної програми серед дорослих рівних не було титулованій львівській парі Сергій Смолін / Юлія Дзюба. Їх рухи у танці були такими природними. Здавалось, танцюристи, захоплені ритмами віденського вальсу, не торкались ногами підлоги. Гнучка, запальна та емоційна Юля своєю живістю приваблювала увагу глядачів. Останні па квікстепу. Усмішка. І вони -- найкращі: "Ми сподівалися на перемогу, тому танцювали для свого задоволення. Але щоб можна було одержувати задоволення від танцю на змаганнях, якого б високого рангу вони не були, треба дуже багато тренуватися. Ми по декілька годин не виходимо з зали, і це є секретом успіху. Танці -- це не лише хобі, це важка праця".
»  БОРОТЬБА
Львів'янки поза конкуренцією

Турнір із греко-римської боротьби пам'яті Павла Козіна справедливо можна вважати одним із найбільш довговічних: цього року відбувся 39-й турнір. Вшанувати пам'ять відомого спортсмена, тренера та педагога Павла Козіна до Львова приїхало близько 180 борців з різних міст нашої країни.

Вдруге в історії турніру на килим вийшли дівчата. Свою силу та борцівську майстерність продемонстрували львів'янки. Вони, перемігши у всіх вагових категоріях, зберегли статус лідерів. Так, серед кадеток у вазі до 49 кг у фінальній сутичці зустрілись відразу дві представниці нашого міста. У боротьбі більш досвідчена та титулована Олександра Бавдик на туше перемогла свою подругу Ольгу Нарепеху. У категорії до 60 кг Юлія Левчук легко здолала опір ще однієї львівської борчині Анастасії Некрутової -- 10:0.
»  БАСКЕТБОЛ
Без поразок лише чемпіон

У VІІІ турі національного чемпіонату серед чоловічих команд Суперліги "Львівська політехніка" у Вознесенську зустрічалась із місцевим ВОЗШО. Перший поєдинок значно впевненіше розпочали господарі, які вже в стартовому періоді створили відрив у 10 очок -- 25:15. Щоправда, друга 10-хвилинка пройшла в рівній боротьбі, і на велику перерву команди пішли за рахунку 48:40 на користь господарів.

У перерві наставник львів'ян Анатолій Заверикін відкорегував дії підопічних, що далося взнаки відразу по перерві. "Політехніка" додала у швидкості, почала використовувати пресинг в обороні і вже перед заключною чвертю практично наздогнала суперника -- 64:66. ІV період пройшов за значної переваги гостей, у складі яких найрезультативнішими були Ігумнов (28 очок), Штереб (22) і Мартинов (18). У підсумку наша команда одержала перемогу -- 97:88.
»
Кубок Турчина

У київському Палаці спорту відбувся VІІІ міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд "Кубок Турчина" за участі збірних України, Росії (чемпіон світу-2003), Сербії і Чорногорії (бронзовий призер чемпіонату світу-2003) та Китаю (чемпіон Азії-2003). Цей турнір став останньою перевіркою готовності всіх команд до чемпіонату світу, який стартує 2 грудня в Хорватії.

Збірна України виступала в оптимальному складі. Головному тренерові Леоніду Ратнеру вдалося зібрати всіх легіонерів, за винятком травмованої Галини Маркушевської. Приємно відзначити, що в складі нашої збірної виступала і голкіпер львівської "Галичанки" Ірина Гончарова.
»
Коль домовився

Володимир Кличко, напевно, більше втомлюється від організації своїх боїв, аніж на тренуваннях чи безпосередньо на рингу. Його промоутер Клаус Пітер Коль, який займається пошуком майбутніх суперників для Кличка-молодшого, вже традиційно не зміг домовитися з черговим боксером. Як уже повідомляв "Поступ", за попередньою інформацією, 20 грудня на ринг проти українця повинен був вийти ганієць Андре Пурлетт, проте Коль не зумів домовитися з ним через завеликі гонорари, які вимагав африканець.

Та через кілька днів Володимир таки дізнався ім'я свого майбутнього суперника у титульному бою за звання інтерконтинентального чемпіона за версією WBO. Ним став американець Даніель Ніколсон, у активі якого 42 перемоги, з яких у 32-х відправляв суперників у нокаут. Переможеним Ніколсон покидав ринг 4 рази, проте цих поразок він зазнав від таких великих боксерів, як Девід Туа, Анджей Голота та Кірк Джонсон.