Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Кіно-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

23 листопада 2017 р.

16:29 24-11-2017 -   У Львові воїну АТО встановлять меморіальну таблицю
  15:14 24-11-2017 -   Сьогодні у Органному залі Львова – Великий прийом
  14:11 24-11-2017 -   У Львові вітчим забив на смерть пасинка металевою палицею
  14:6 24-11-2017 -   У Львові буде 25 місць для роздрібної торгівлі хвойними деревами
  14:5 24-11-2017 -   Трамвайні маршрути № 2 та № 7 вимушено скоротили кількість вагонів на сьогодні
  16:26 24-11-2017 -   Синоптик розповіла, якою буде зима в Україні
  15:18 24-11-2017 -   Через сльозогінний газ зі школи на Рівненщині евакуювали понад 500 учнів

"Енергія" знову перемагає

У суботу відбулися матчі 7-го туру першості України з футзалу серед команд вищої ліги.

Львівський СК "Енергія" приймав у палаці спорту "Будівельник" іллічівський клуб "Море" і переміг -- 3:1. Хоча звітна гра легкою для господарів поля не була. Вже на 2-ій хвилині гри іллічівець Карасьов відкрив рахунок. Щоправда, львів'яни не знітилися і вже за дві хвилини Сергій Тригубець відквитав цей м'яч -- 1:1. А потім була вперта боротьба, незважаючи на те, що "Море" на сьогоднішній день аутсайдер ліги. Лише на сімнадцятій хвилині першого тайму все той же Тригубець влучним ударом зумів вивести "Енергію" вперед. Так закінчилася перша половина гри.

Після перерви ініціативою заволоділи львів'яни. Впродовж п'яти хвилин вони декілька разів загрожували воротам гостей та ще й подали п'ять кутових. Але гола не було, й гості шукали шанс, аби вирівняти становище. Щоправда, надійно грав наш воротар Ігор Кіркіж. Зауважимо, що Ігор не тільки основний воротар "Енергії", а й №1 збірної Білорусі, з якою українцям доведеться грати в плей-офф на чемпіонат світу. Загалом його гра справляє гарне враження, хоча було декілька помилок при введенні м'яча у гру.

А розв'язка цього матчу настала на 31-ій хвилині гри, коли отримав червону картку "моряк" Юкель, а львів'яни -- чисельну перевагу. Євген Москвин точним ударом змусив капітулювати воротаря гостей -- 3:1.

СК "Енергія" продовжує залишатися на третьому місці турнірної таблиці (16 набраних очок), оскільки лідери свої матчі виграли. Донецький "Шахтар" в Харкові переміг "Олександр" -- 3:2, а запорізький "Дніпроспецсталь" удома здолав "Будівел" -- 2:1.

Ще одна львівська команда ТВД на виїзді зіграла внічию з "Сумигазом" -- 2:2. Причому відігралися наші футзалісти в останній чверті гри. На 32 хвилині гол забив Свищ, а на 39-ій -- Маковський). ТВД зараз на дев'ятому місці турнірної таблички (5 очок в активі).

Результати інших матчів: "ІнтерКрАЗ" -- "Енергія" (Ч), 5:0, "Єнакієвець" -- "Універ-Локо", 3:3.

»  Євро-2004
Уельс вистояв. Чи вистоїть Росія?
Андрій ДУМИЧ

У суботу команди, які не зуміли напрямки потрапити на чемпіонат Європи-2004, спробували здобути для себе перевагу перед матчами-відповідями плей-офф, що відбудуться цієї середи. Перші поєдинки, як і очікувалося, були дуже напруженими. Команди грали приділяючи багато уваги захисту, тож урожайним на голи жоден матч не видався.
»  ПЕРША ЛІГА
Мінор на фініші кола

Заключний матч І кола "Карпати-2" проводили вдома проти "Ниви" з Вінниці, перед якою поставлено завдання завоювання путівки у вищу лігу. Лише перемога дасть нашій команді шанс піти на канікули, залишивши зону вильоту.

"Карпати-2" в цьому матчі грали в такому складі: Паньків, Іщенко, Петрівський (Донець,46), Сапуга, Тимчишин (Іванський,75), Шмаков, Кікоть (Грешта,70), Поліванов (Чабан, 78), Кіріце (Тиркало, 63), Фещук, Платон.

Дебют матчу пройшов у рівній боротьбі. Гра велася в основному в центрі поля, небезпечних моментів не виникало біля жодних воріт. Гравці обох команд на слизькому газоні стадіону СКА припускалися великої кількості технічних помилок. Лише на 17-ій хв. господарі поля створили перший гольовий момент, але Поліванов, пробиваючи з 4-х метрів по пустим воротам, примудрився потрапити у стійку. А от значно досвідченіші гості свою першу нагоду забити гол використали на сто відсотків. На 22-ій хв. після удару з лінії штрафного майданчика смугастий потрапив у поперечину воріт Паньківа, Покладкові при добиванні м'яч зрізався, але Приходько переправив його в сітку -- 0:1.
»
Хто допоможе "Львів'янці"?

Відбулися ігри третього туру чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд вищої ліги в групі "В".

Футзалістки львівської команди "Львів'янка-ЛЛГЗ" приймали одного з лідерів своєї групи -- команду "Біличанка" (смт. Коцюбинське, Київська область).

На жаль, у першій половині цієї гри (триває два тайми по 35 хвилин) рівної боротьби не вийшло. Біличанки вийшли на майданчик змобілізованими й легко нав'язали нашим землячкам свою гру. В результаті команди пішли на перерву за рахунку 0:9 на користь гостей.

Тільки після перерви львів'янки зібралися й зуміли показати гідну гру, забивши три м'ячі. Відзначилися Мещєрякова, Вонат та Лишак. Ще кілька разів м'яч влучав у перекладину. В підсумку ж матчу -- заслужена перемога "Біличанки" -- 12:3.