Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Кіно-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

17 листопада 2003 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"

Андрій ДУМИЧ

У суботу команди, які не зуміли напрямки потрапити на чемпіонат Європи-2004, спробували здобути для себе перевагу перед матчами-відповідями плей-офф, що відбудуться цієї середи. Перші поєдинки, як і очікувалося, були дуже напруженими. Команди грали приділяючи багато уваги захисту, тож урожайним на голи жоден матч не видався.

Іспанія-Норвегія, 2:1

У цій парі до першої гри фахівці віддавали перевагу "тореадорам", та й після звітного поєдинку іспанці залишилися фаворитами. Та все ж навряд чи хто очікував, що саме скандинави відкриють рахунок вже на 12-й хвилині -- зробив це гравець "Вулвергемптона" Іверсен після передачі з правого флангу свого півзахисника. До честі іспанців треба сказати, що відігралися вони досить швидко. Вже через 8 хвилин, виконуючи штрафний з правого флангу, Кальдерон навісив точно на голову Рауля й останній влучно пробив у дальній від голкіпера норвежців Йонсена кут воріт.

Після забитого гола іспанці обертів не збавили і продовжували атакувати. Так тривало протягом усього матчу, але вдалі дії в обороні та феноменальна реакція голкіпера гостей давали надію норвезьким уболівальникам на нічию. Здавалося, матч так і завершиться 1:1. Але за п'ять хвилин до фінального свистка захисник скандинавів Берг зробив те, що не змогли зробити нападники суперника -- зрізав м'яч у власні ворота.

Росія-Уельс, 0:0

Заповнені вщерть трибуни стадіону "Локомотив" не допомогли росіянам забити хоча б один гол у домашньому поєдинку проти збірної Уельсу. Незважаючи на те, що ігрова та територіальна перевага впродовж усього матчу була на боці збірної Росії, вдалі дії валлійців у захисті не дозволили створити реальної загрози їхнім воротам. Найбільше уваги триколірні приділяли зірці світового футболу Райяну Гігзу. Хоча гравця "Манчестера Юнайтеда" їм прикрити вдалося, в деяких епізодах він легко обігрував по трьох суперників і переадресовував м'яча єдиному нападникові валлійців Хартсону, який грає за "Селтік". Та останній на завершальній стадії атаки протягом усього поєдинку діяв не надто вдало і наприкінці другого тайму його замінив Натан Блейк з "Вулвергемптона".

Проводив заміни й тренер росіян. Помітивши цілковиту безпорадність своїх гравців на правому фланзі, котрі, побоюючись залишити неприкритим Гігза, і не думали йти в атаку, Ярцев випустив на поле Гусєва, після виходу якого наші північні сусіди почали атакувати гостріше, та це все одно ні до чого не призвело. Також варто згадати і про необов'язкові "гірчичники" росіян, що потягнули за собою дискваліфікацією на матч-відповідь. Спочатку отримав "гірчичника" Овчінніков, який після завершення першого тайму почав невиправдано з'ясовувати стосунки з гравцем команди-суперника, а потім Мостовой, котрий виступає за "Сельту", за розмови з арбітром повторив долю свого воротаря. Для росіян ці втрати дуже відчутні, адже ці гравці практично незамінні. А от у збірної Уельсу в повторному поєдинку на поле повернуться Пембрідж, Беламі та Девіс, які з різних причин не змогли зіграти у Москві.

Шотландія-Голландія, 1:0

Шотландці дуже вдало розпочали гру, повністю контролюючи в першому таймі середину поля. Це змушувало голландців багато оборонятися, тож Ван- Ністелрой та Клюйверт переважно сиділи на "голодному пайку". Володіючи територіальною перевагою, британці зуміли з неї скористатися. На 22-й хвилині Джеймс Макфадден не без допомоги рикошету забив гол у ворота збірної Голландії. У другому таймі "оранжеві", трохи оговтавшись, спробували контратакувати, та цього вечора щастя було на боці шотландців -- двічі на допомогу їхньому голкіперові приходила перекладина. Після гри гості виглядали не надто засмученими і пообіцяли, що за підсумком двох ігор саме вони вийдуть переможцями.

Хорватія-Словенія, 1:1

Перший матч двох балканських країн переможця не виявив. Незважаючи на те , що деяка перевага була на боці господарів і вони навіть зуміли забити вже у дебюті поєдинку (на 5-й хвилині відзначився гравець "Монако" Прсо), словенці не грали другим номером і ще в середині першого тайму відновили рівновагу завдяки голу Шільяка. В другому таймі жодна з команд відзначитися не зуміла, тож тепер хорватам, у стартовому складі яких вийшли "українці" Леко та Плетикоса, потрібно на виїзді обов'язково забивати, адже гостьовий гол словенців за певних обставин може враховуватися за два.

Латвія-Туреччина, 1:0

Латвійці зуміли створити маленьку сенсацію, обігравши на своєму полі півфіналіста останнього чемпіонату світу -- збірну Туреччини. Вже на 29-ій хвилині Верпаковскіс, отримавши пас зі середини поля, обіграв турецького захисника і пробив повз Рушту, але не повз ворота. До речі, це вже четвертий гол латвійця у трьох останніх матчах за збірну. До фінального свистка ще залишалося досить часу, проте рахунок так і не змінився. Тепер туркам, аби перемогти за підсумком двох ігор, потрібно забивати суперникам два м'ячі і при цьому не пропускати жодного.

»  ПЕРША ЛІГА
Мінор на фініші кола

Заключний матч І кола "Карпати-2" проводили вдома проти "Ниви" з Вінниці, перед якою поставлено завдання завоювання путівки у вищу лігу. Лише перемога дасть нашій команді шанс піти на канікули, залишивши зону вильоту.

"Карпати-2" в цьому матчі грали в такому складі: Паньків, Іщенко, Петрівський (Донець,46), Сапуга, Тимчишин (Іванський,75), Шмаков, Кікоть (Грешта,70), Поліванов (Чабан, 78), Кіріце (Тиркало, 63), Фещук, Платон.

Дебют матчу пройшов у рівній боротьбі. Гра велася в основному в центрі поля, небезпечних моментів не виникало біля жодних воріт. Гравці обох команд на слизькому газоні стадіону СКА припускалися великої кількості технічних помилок. Лише на 17-ій хв. господарі поля створили перший гольовий момент, але Поліванов, пробиваючи з 4-х метрів по пустим воротам, примудрився потрапити у стійку. А от значно досвідченіші гості свою першу нагоду забити гол використали на сто відсотків. На 22-ій хв. після удару з лінії штрафного майданчика смугастий потрапив у поперечину воріт Паньківа, Покладкові при добиванні м'яч зрізався, але Приходько переправив його в сітку -- 0:1.
»
"Енергія" знову перемагає

У суботу відбулися матчі 7-го туру першості України з футзалу серед команд вищої ліги.

Львівський СК "Енергія" приймав у палаці спорту "Будівельник" іллічівський клуб "Море" і переміг -- 3:1. Хоча звітна гра легкою для господарів поля не була. Вже на 2-ій хвилині гри іллічівець Карасьов відкрив рахунок. Щоправда, львів'яни не знітилися і вже за дві хвилини Сергій Тригубець відквитав цей м'яч -- 1:1. А потім була вперта боротьба, незважаючи на те, що "Море" на сьогоднішній день аутсайдер ліги. Лише на сімнадцятій хвилині першого тайму все той же Тригубець влучним ударом зумів вивести "Енергію" вперед. Так закінчилася перша половина гри.
»
Хто допоможе "Львів'янці"?

Відбулися ігри третього туру чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд вищої ліги в групі "В".

Футзалістки львівської команди "Львів'янка-ЛЛГЗ" приймали одного з лідерів своєї групи -- команду "Біличанка" (смт. Коцюбинське, Київська область).

На жаль, у першій половині цієї гри (триває два тайми по 35 хвилин) рівної боротьби не вийшло. Біличанки вийшли на майданчик змобілізованими й легко нав'язали нашим землячкам свою гру. В результаті команди пішли на перерву за рахунку 0:9 на користь гостей.

Тільки після перерви львів'янки зібралися й зуміли показати гідну гру, забивши три м'ячі. Відзначилися Мещєрякова, Вонат та Лишак. Ще кілька разів м'яч влучав у перекладину. В підсумку ж матчу -- заслужена перемога "Біличанки" -- 12:3.