Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

10 листопада 2003 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

Вольова перемога "Ювентуса"

Учора відбулися матчі чергового туру італійської Серії А.

Міланський "Інтер" вдома досить легко обіграв "Анкону" -- 3:0. У господарів у першому таймі відзначився Круз, а після перерви -- Матерацці та Вієрі.

Цікавий матч відбувся в Турині, де "Ювентус" приймав "Удінезе". Перша половина цієї гри закінчилася нульовою нічиєю, а після перерви почалося... Спочатку Дель П'єро не реалізував пенальті, а гості хвилин за десять з позначки пробили точно -- 0:1. На 77-й хвилині гри Ді Вайо встановлює рівновагу, а потім голи посипалися, як із рогу достатку. Відзначалися Мікколі, Трезеге та знову Ді Вайо. У підсумку -- 4:1 на користь "чорно-білих". Ця перемога дозволила "Ювентусу", набравши 23 очки, очолити турнірну таблицю чемпіонату Італії, бо "Мілан" не виграв.

Підопічні Карла Анчелотті зустрічалися на виїзді з учасником розіграшу Кубка УЄФА, "Пармою", і зіграли внічию -- 0:0. Українські вболівальники очікують на сотий гол Андрія Шевченка, але ювілейні голи часом просто "не йдуть". Судив цей матч, до речі, відомий арбітр Колліна. У "Мілана" зараз 21 очко.

Упритул за лідерами йдуть римські команди "Рома" та "Лаціо", які зустрічалися вчора пізно ввечері. Переможець цієї гри може вийти на третє місце в турнірній таблиці.

Футболісти "К'єво" на виїзді обіграли "Сієну" -- 2:1. У гостей по голу в кожному таймі провів Пеллісіер. Один м'яч для сієнців відквитав із пенальті Енріко К'єза.

Інші матчі туру закінчилися так: "Перуджа" -- "Лечче", 2:2; "Реджина" -- "Модена", 1:1; "Сампдорія" -- "Емполі", 2:0; "Брешія" -- "Болонья", 0:0.

»
"Каноніри" виграють знову
Андрій ДУМИЧ

Після розіграшу Кубка УЄФА та після Ліги чемпіонів, що відбулися минулого тижня, європейські гранди ще не встигли добре відпочити, як їх вже очікувало нове випробування -- матчі внутрішніх чемпіонатів.

Англія

У суботу центральним матчем туру стала гра "Чарлтон"-"Фулгем", адже команда, яка перемагала у цьому матчі піднімалася на четверту сходинку Прем'єр-ліги. Скромний "Чарлтон" продемонстрував "Манчестер Юнайтеду" та "Ліверпулю", як потрібно грати проти лондонців. Чудовою грою в центрі поля господарі нейтралізували всі спроби "Фулгема" організувати атаки, а самі змарнували декілька хороших нагод. Та все ж таки протягом гри м'яч тричі побував у воротах Ван дер Сара, на що гості відповіли лише голом престижу наприкінці зустрічі. Отож -- 3:1.
»  ПЕРША ЛІГА
Поразка у галицькому дербі

У передостанньому турі першого кола першості України серед команд першої ліги "Карпати-2" В Івано-Франківську зустрічалися з місцевим "Спартаком". Карпатівці провели матч у такому складі: Паньків, Сапуга (Глушко, 85), Петрівський, Грешта, Іванський (Ільків, 55), Кікоть, Шмаков, Поліванов, Платон (Чабан, 55), Сєргєєв, Фещук (Тиркало, 70).

Обидві команди розпочали матч обережно, намагаючись уникнути помилок на важкому газоні. Тому тривалий час загрозливих моментів не виникало. Пасивність господарів викликала обурення з боку місцевих уболівальників. Лише в середині першого тайму форвард гостей Фещук виходив сам на сам з воротарем господарів, але безпосередньо перед штрафним майданчиком захисник "Спартака" з порушенням правил ліквідував небезпеку. Це був чистий фол останньої надії, який повинен каратися вилученням з поля. Але арбітр матчу Дмитрук обмежився попередженням, що викликало справедливе обурення з боку львів'ян. Взагалі треба сказати, що арбітр майже всі спірні моменти трактував на користь спартаківців. Це не могло не позначитися на результаті матчу.
»
Запланований успіх українців

Відбувся кваліфікаційний турнір відбірного етапу чемпіонату світу-2004 з футзалу, який пройде у Тайвані. Команди 4-ї групи, серед яких була і збірна України, свої матчі проводили в Андоррі. Суперниками підопічних Геннадія Лисенчука були збірні Казахстану та Андорри. Лише переможець завоював путівку у плей-офф.

У першому матчі збірна України зустрічалася з головним суперником -- командою Казахстану. Перша 20-хвилинка пройшла в нервозній обстановці, користь з якої отримали казахи. Під завісу тайму Бондарєв зумів-таки "пробити" Попова, і на перерву українці пішли, програючи 0:1.

Одразу після перерви капітан української збірної Москвичов зрівняв рахунок -- 1:1. У подальшому гра проходила за помітної ігрової та територіальної переваги нашої команди. Довго українцям не вдавалося вийти вперед. Тому Лисенчук змушений був скористатися послугами головного бомбардира команди -- Корідзе, який прибув на турнір з незалікованою травмою. І саме Сергій став автором вирішального гола. Крапку в матчі на 38 хвилині поставив все той же Москвичов -- 3:1.