Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

10 листопада 2003 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"

Юрій ГОРАК

Отож, переможець першого кола чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги відомий. Це -- донецький "Шахтар". Навіть перемога над "Таврією" не дозволить київським динамівцям наздогнати команду Берндта Шустера. Але про все за порядком.

"Металург" (Д) -- "Шахтар", 1:3

Переможець першого кола визначився в Донецьку в протистоянні земляків. У першому таймі тривала рівна боротьба. На гол серба Вукіча господарі відповіли голом македонця Гюзелова -- 1:1, так закінчився перший тайм. А після перерви гірники переважали суперників. На 56-й хвилині відзначився Агахова, який перебуває зараз у хорошій формі, а закріпив перевагу "помаранчево-чорних" Пуканич наприкінці гри. Що ж, "Шахтар" закономірно переміг за підсумками першого кола. Команда не програла в першості жодної гри, здобувши дванадцять перемог в п'ятнадцяти іграх. До речі, свій перший м'яч "вуглекопи" пропустили аж в 5-му турі в грі з "Карпатами". Пам'ятаємо той потужний удар Тараса Кабанова зі штрафного.

"Арсенал" -- "Карпати", 2:3

Ця подія врешті сталася. Львівські "Карпати" здобули свою першу виїзну перемогу у першому колі. Вже на 2-й хвилині гри Тарас Кабанов відкрив рахунок. Трохи згодом "каноніри" лише за одну хвилину виходять вперед (24 хв. Кутарба та 25 хв. Омелянчук). Вже за декілька хвилин Даниловський вирівнює становище -- 2:2. А вирішальний гол для "зелено-білих" провів наш забивайло Сергій Мізін наприкінці гри.

"Чорноморець" -- "Зірка", 0:0

Вперто борються за місце у лізі футболісти кіровоградської "Зірки". От і в цій грі підопічні Юрія Коваля зуміли відстояти "на нуль". А суперник був досить поважний. І забивати "моряки" вміють. Ця нічия дозволила кіровоградцям не відстати від решти команд хоча б до зими.

"Ворскла" -- "Іллічівець", 3:1

Поквиталися за поразку з великим рахунком (0:5) у Кубку футболісти "Ворскли". Хоча після першої половини гри поступалися 0:1 (Кривошеєнко).

Але в другому таймі Шевцов (50 та 90 хвилини) та Омоко (54 хв.) вирішили питання, хто ж переможець у цій грі.

"Кривбас" -- "Борисфен", 1:0

Дуже важливу для себе перемогу здобули криворіжці. Але це далося їм нелегко. Тільки на останній хвилині гри Платонов зумів провести переможний м'яч.

Матчі "Таврія" -- "Динамо" та "Дніпро" -- "Металург" (З) мають відбутися сьогодні. Матч "Волинь" -- "Оболонь" закінчиться пізніше.

»  ВЛАДА
Антиющенківський шабаш
Володимир ХРУЩАК

Віктор Ющенко
В обласних центрах України триває змагання серед органів влади зі зриву Форумів "Нашої України" та паплюження лідера "НУ" Віктора Ющенка.

Досі перше місце у цьому змаганні посідав Донецьк, вотчина прем'єр-міністра Віктора Януковича. Однак завдяки антиющенківській листівці, в якій лідера НУ пропонували "прикувати до ганебного стовпа", "живим закопати", "осикового кола встромити" і "спалити", батьківщина Віктора Андрійовича Сумщина має всі шанси перевершити в цих сумних змаганнях донецьких. Імовірно, Суми дадуть новий привід Євросоюзу, НАТО, дипломатам західних країн бити на сполох і тиснути на українську владу, щоб вона провела президентські вибори демократично.
»  ДТП
Трагедія під Буськом
Ірина СИРИВКО

У суботу вночі на 490-му кілометрі міжнародної автодороги Київ-Чоп, поблизу містечка Буськ що на Львівщині, сталася аварія, внаслідок якої загинули шестеро людей. Про це повідомила інформаційна аґенція "Контекст-медіа", посилаючись на повідомлення управління державтоінспекції у Львівській області. Серед загиблих пасажирів автомобіля ВАЗ 21011 була семирічна дитина.

Як повідомили "Поступ" у черговій частині управління державтоінспекції у Львівській області, аварія сталася в результаті зіткнення "Жигулів" із автомобілем КамАЗ. "Жигулі", якими керував мешканець Старосамбірського району, рухалися попереду КамАЗа, за кермом якого перебував мешканець Дніпропетровська. Перед ВАЗом трасою їхала фура "ІВЕКО", яка боксувала напівпричіп. Фурою керував водій із Закарпатської області. Як вдалося з'ясувати "Поступу", автомобіль ВАЗ був просто затиснутий між цими двома вантажівками, коли "ІВЕКО" невідомо чому різко загальмувала. Як наслідок -- загинув водій "Жигулів" і п'ятеро його пасажирів. Четверо людей померли на місці аварії і ще двоє -- дорогою до лікарні. Хто винен у цій трагедії -- мають з'ясувати слідчі. Усі подробиці цієї справи зараз ретельно вивчаються, і, безумовно, на того, хто винен, чекає суворе покарання.