Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Інтерв''ю Поступу.    Арт-Поступ.    Поступ літератури.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

5 листопада 2003 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

Львів'яни показали характер

Закінчилося І коло першості України з футболу серед юнаків. У завершальному турі Львівське УФК приймало чернівецьку "Буковину". В матчі команд 1990 р. н. наші земляки вийшли на поле, недооцінивши суперника. За це їх покарали вже на 10-й хв., коли форвард гостей Петрюк прорвався до воріт господарів і перекинув м'яч через кіпера Колісника -- 0:1. Лише після перерви, отримавши прочухана від свого тренера Ярослава Дмитрасевича, наші хлопці взялися до справи належним чином. Вже на початку ІІ тайму Плечень пройшов лівим флангом і навісив смугастого на дальню штангу, де Чоба ударом головою зрівняв рахунок -- 1:1. У середині тайму вже сам Плечень дальнім ударом вивів УФК вперед -- 2:1. Крапку в матчі ще одним пострілом з-за меж штрафної поставив Мавров -- 3:1.

У поєдинку команд 1988 р. н. першими успіху домоглися також гості. Проте вихованці Богдана Поточняка, які зазнали значних кадрових втрат, виявили неабиякі бійцівські якості та змогли кардинально змінити перебіг подій на полі. Спочатку Порох зі штрафного зрівняв рахунок -- 1:1, а наприкінці матчу Зробок пробив метрів з 20-ти, і м'яч рикошетом від ноги захисника опинився в сітці воріт гостей -- 2:1.

»  ПЕРШІСТЬ
Будні художньої гімнастики

З 9 і до 23 на помості Дніпропетровська змагалися юні гімнастки. Представниці 34 команд з різних областей країни у програмі першості України з художньої гімнастики визначали найсильніших в індивідуальному та командному заліку та в групових вправах. Львівщину представляли 10 спортсменок, 8 з яких учениці школи "Динамо" і 2 -- вихованки СКА.
»
Вольові перемоги "Політехніки"

У Палаці спорту "Будівельник" відбулося західноукраїнське дербі "Львівська Політехніка" -- БК-93 "Пульсар"(Рівне). Це були матчі 5-го туру національного чемпіонату чоловічої суперліги.

Перший матч розпочався з провалу господарів у І періоді. "Політехніки" дозволяли гостям, серед яких виділявся Дубнюк, вражати своє кільце з будь-якої відстані. Водночас в атаці у них практично нічого не виходило. 10:27 -- підсумок стартової 10-хвилинки. Під час перерви коуч львів'ян Анатолій Заверікін зміг внести потрібні корективи в дії своєї команди. Це одразу позначилося на перебігу подій на майданчику. 10:0 -- саме з таким рахунком господарі виграли в ІІ періоді перші три хвилини. Дуже вдало під обома щитами діяв центровий львів'ян Мінчаков, його підтримували Погорєлов, Ігумнов та Мартинов. На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей -- 39:37.
»
Пономарьова покарали
Андрій ДУМИЧ

Український шахіст Руслан Пономарьов ще довго згадуватиме свою відмову зіграти з Гарі Каспаровим у поєдинку за світову шахову корону. Хоча чемпіон світу за версією ФІДЕ і мав на це всі підстави, оскільки права нашого земляка не надто було враховано в контракті, та найвпливовіша в світі шахова організація не пробачила Русланові його відмови. Власне покарання для Пономарьова не можна виміряти в грошових одиницях, не є воно і дискваліфікацією спортсмена...
»
В Європі в регбі грають краще

В Австралії триває чемпіонат світу з регбі-2003, який розпочався 10 жовтня і закінчиться 22 листопада. Наразі завершився груповий турнір і було визначено вісімку команд, які вийшли в наступну стадію змагань -- чвертьфінал. Загалом у чемпіонаті світу взяло участь двадцять найсильніших команд, з яких Європу представляло 8. Національні збірні поділили на чотири групи, в кожній по 5 команд. Для того, аби потрапити до одної четвертої, команді потрібно було посісти одне з двох перших місць. Приємно, що більшість представників старого континенту успішно впоралися із завданням. Однак не вдалося вийти з групи лише таким європейським командам, як Румунія, Грузія та Італія. У Великобританії цей вид спорту вважають національним, тож не дивно, що одразу три її представники -- Англія, Уельс та Шотландія -- стали учасниками чвертьфіналу. До них також приєдналися збірні Нової Зеландії, ПАР, Австралії, Франції та Ірландії.
»
КОРОТКО

ТРІАТЛОН. Українець Володимир Полікарпенко став переможцем етапу Кубка світу з тріатлону, який закінчився в Мексиці. Друге місце дісталося австралійцю Бреду Кахлефелдту, на третій позиції -- Расмум Хеннінг з Данії. У змаганні жінок переможницею стала канадка Наташа Філліолі. "Срібло" у бразильської тріатлоністки Карли Морени та "бронза" у Ванесси Фернандес з Португалії.

ШАХИ. В грецькому місті Халкідікі завершився чемпіонат світу серед юніорів та дівчат. Змагання проводили в 5 вікових групах (10, 12, 14, 16 та 18 років) у 11 турів. Українські шахісти на цьому турнірі виступили більш ніж невдало. Зміна, яка в майбутньому повинна прийти замість Пономарьова та Іванчука, повертається на Батьківщину лише з однією срібною нагородою, яку у віковій групі до 18 років виборола Наталя Здебська (8 очок). Переможницею ж стала грузинка Нана Дзагнідзе (9,5 очок), "бронза" -- в росіянки Наталь Погоніної. Найуспішніше на грецькому чемпіонаті виступили росіяни, на рахунку яких дев'ять нагород, три з яких золоті.