Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

3 листопада 2003 р.

16:46 24-03-2017 -   Серед секонд-хенду львівські митники знайшли новий одяг та гіроскутери
  16:26 24-03-2017 -   На мості у Жидачівському районі тривають протиаварійні роботи, - рух транспорту обмежено
  16:25 24-03-2017 -   На Личакові вшанували пам’ять Ігоря Білозіра
  15:2 24-03-2017 -   Львів домовився про вивезення 900 тонн сміття
  13:13 24-03-2017 -   На Львівщині судитимуть дев’ятьох учасників організованого угрупування
  16:50 24-03-2017 -   Заступниці Кернеса повідомили про підозру в земельних махінаціях
  16:29 24-03-2017 -   У ДНР школу назвали на честь Гіві - ЗМІ
  16:28 24-03-2017 -   У Тернополі осквернили пам'ятник жертвам Голокосту
  15:4 24-03-2017 -   Україна 26 березня перейде на літній час
  15:1 24-03-2017 -   СБУ не переглядатиме рішення щодо Самойлової
  16:31 24-03-2017 -   Путін прийняв Ле Пен у Кремлі
  16:27 24-03-2017 -   Знайдена гігантська чорна діра, "виселена" з галактики
  14:56 24-03-2017 -   Поліція Хорватії заборонила марш українських уболівальників по Загребу

Шанс для Шевченка
Суботнього вечора відбулися матчі європейських чемпіонатів. І хоча левова їх частина пройшла вчора, та без несподіванок не обійшлося і в перший ігровий день.

Росія

Увагу привернула російська прем'єр-ліга, адже там проходив останній тур, і, на відміну від інших чемпіонатів, де все ще може кардинально змінитися, у наших північних сусідів усе вирішувалося саме в суботу. Хоча таки не все, адже перші два місця посіли "ЦСКА" та "Зеніт", а от щодо срібних нагород, то тут розігралася справжня драма. Стати третім призером претендували московський "Локомотив" і казанський "Рубін".

Хоча казанці перед цим туром і випереджали "Локо", москвичам не можна було втрачати надії, адже їхніх основних конкурентів екзаменував цьогорічний чемпіон. Щодо залізничників, то вони грали з одним із аутсайдерів "Торпедо-Металург" і, обігравши гостей -- 6:0, "відправили" їх у нижчий дивізіон.

Учасникам ліги чемпіонів потрібно було, щоб "Рубін" втратив очки у грі з "ЦСКА", і майже до кінця матчу у Казані все складалося на їхню користь. Саме складалося, адже, двічі програючи під час гри, "Рубін" під завісу матчу зменшив рахунок, а уже в доданий арбітром час вирвав таку потрібну перемогу -- 3:2 -- і вперше став призером російської прем'єр-ліги.

Варто згадати, що у складі золотого та срібного призерів чемпіонату Росії виступають українці Богдан Шершун та Олександр Співак, які є лідерами своїх команд.

Іспанія

Щодо інших європейських чемпіонатів, то в Іспанії з лідерів очок не втратив лише мадридський "Реал", який легко обіграв "Атлетик" -- 3:0. "Сельта" поступилася у себе вдома "Расингу" -- 0:1, а "Депортиво" не змогло на виїзді забити "Мурсії", гра з якою закінчилася сухою нічиєю. Інші поєдинки примеро відбулися вчора.

Англія

В Англійській прем'єр-лізі жодних несподіванок не трапилось і лідери здобули свої перемоги. Так, "Манчестер Юнайтед" переграв "Портсмут" -- 3:0, "Челсі" у гостях з мінімальним рахунком 0:1 здобув звитягу над "Евертоном", а "Арсенал" на виїзді познущався над колись грізним "Лідсом" -- 1:4 (дубль на рахунку Анрі), тож динамівцям доведеться сутужно на "Хайбері", якщо каноніри збережуть цей запал до середи. Результати інших суботніх матчів такі: "Саумпгентон" -- "М Сіті" -- 0:2; "Ньюкасл" -- "Астон Вілла"-- 1:1; "Мідлсбро" -- "Вулвергемптон" -- 2:0; "Тотенгем" -- "Болтон" -- 0:1.

Італія

У серії А в суботу також відбулися два матчі. У першому з них "Лаціо" не без труднощів здолало опір "Удінезе" -- 1:2.

Та все ж центральним поєдинком туру, й першого кола загалом, стала гра "Мілан" -- "Ювентус". Команда Андрія Шевченка після голу Томасона, схоже, занадто рано повірила у перемогу і, як наслідок, отримала м'яч у свої ворота від ді Вайо за шість хвилин до фінального свистка -- 1:1. Тож наверху турнірної таблиці знову двовладдя, оскільки різниця забитих та пропущених м'ячів у Італії не враховується.

На жаль, не вдалося забити свій ювілейний сотий гол за "россо-нері" нашому Андрієві Шевченку, який наразі лідирує у суперечці бомбардирів, та вже у неділю його міг наздогнати пармезанець Адріано, команда якого грала на виїзді з "Брешією".

»  КАРПАТИ
З одеситами розійшлися мирно
Юрій ГОРАК

Отож, останній матч першого кола 13-го чемпіонату серед команд вищої ліги на стадіоні "Україна" відбувся. Глядачі, які прийшли недільного дня повболівати, стали свідками нічиєї. Хоча результат міг бути іншим...

Карпатівці жваво розпочали цю гру і після кількахвилинної розвідки заволоділи ігровою перевагою. Грамотні і швидкі дії наших півзахисників внесли певну розгубленість серед захисників "Чорноморця". А виходи в зону центрального нападника Сергія Даниловського взагалі стали несподіванкою для гостей.
»  ЮНАКИ
Нічия у львівському дербі

Відбулися матчі 8-го туру першості України серед юнацьких команд. Змагання проводяться в чотирьох вікових групах. Велике зацікавлення викликало протистояння двох львівських представників у Західній зоні: СДЮСШОР "Карпати" -- УФК.

На засніженому газоні стадіону "Прогрес" першими на поле вийшли команди 1990 р. н. Вже на 2-й хв. форвард УФК Лопушняк першим встиг до м'яча, який застряг у штрафному майданчику карпатівців, і наніс точний удар в лівий нижній кут воріт -- 1:0. Гра точилася в рівній боротьбі, і на 15-й хв. рахунок зрівнявся -- 1:1. Це партнери вивели в прорив Сидорського, який елегантно обіграв захисника та воротаря і закотив смугастого у сітку. Поступово ініціатива перейшла до вихованців Ярослава Дмитрасевича, які зуміли нею скористатися на 27-й хв. Лопушняк вийшов сам на сам з кіпером "Карпат" Пітулею і пробив повз нього у дальній нижній кут -- 2:1. По перерві рахунок не змінився.
»
У Донецьку теж нічия

Відбулися сім матчів 14-го туру першості України серед команд вищої ліги.

У суботу динамівці Києва приймали на своєму полі "Ворсклу" і перемогли. Щоправда, перемога далася їм нелегко. На 26 хвилині цієї гри Діого Рінкон відкрив рахунок, а після перерви добре знайомий динамівцям нігерієць Лакі Ідахор відквитав цей м'яч. Небагато бракувало, щоби полтавчани вивезли зі столиці очко, але їх захисник необачно торкнувся м'яча рукою в штрафній. Пенальті на 88 хвилині гри реалізував Гавранчич -- 2:1.

У Борисполі місцевий "Борисфен" поступився "Арсеналу". Відкрив рахунок "канонір" Омелянчук на 29 хвилині гри, а закріпив перевагу знайомий львів'янам вірменський нападник "Арсенала" Артавазд Карамян -- 2:0. Кияни зараз на шостому місці й лише на очко відстають від "Чорноморця".
»
"Закарпаття" виходить уперед
Підготував Юрій ГОРАК

Відбулися матчі 15-го туру першості України серед команд першої ліги.

Львівські "Карпати-2" зустрічалися в Києві з другою динамівською командою. Цього разу привезти бодай очко з виїзду львів'янам не вдалося. На 32 хвилині в штрафній, рятуючи свої ворота, порушив правила наш захисник Донець. Суддя Подушкін показав йому червону картку й призначив 11-метровий. Удар Алієва з позначки був точним. Після перерви другий м'яч в наші ворота провів Бровкін -- 2:0.

Слід відзначити й поразку в цьому турі харківського "Металіста". Лідер поступився в Охтирці місцевому "Нафтовику" -- 0:2. М'ячі забили в другому таймі Крісанов та Харченко. Цікаво, що в цій грі арбітр показував червону картку тричі, до того ж двічі гостям.