Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Спорт-Поступ.    Тема Поступу.    Львівські обсервації.    Арт-Поступ.    Поступ технологій.    Поступ реляксу.    Пост-Faktum.

14 грудня 2017 р.

16:10 15-12-2017 -   На Жовківщині відкрили дахову сонячну електростанцію
  16:8 15-12-2017 -   У Гарнізонному храмі відновили унікальні фрески
  15:37 15-12-2017 -   Завтра на вулиці Львова повернуться тролейбуси №5 та №24
  13:29 15-12-2017 -   Мешканець Львівщини загинув під час пожежі в дерев`яному будинку
  15:36 15-12-2017 -   Іспанію можуть відсторонити від участі в ЧС-2018
  13:23 15-12-2017 -   Ще три жінки звинуватили Дастіна Гоффмана в домаганнях - ЗМІ

Олександр Шовковський
Відбулись матчі ІІІ туру групового турніру ліги чемпіонів. У групі В київські динамівці на НСК "Олімпійський" у присутності 82 тисяч глядачів приймали лондонський "Арсенал". Перед матчем тренер англійців Арсен Венгер заявив, що його команду влаштує нічийний підсумок матчу. "Арсенал" прилетів до Києва без голландського легіонера Бергкампа, який страждає на авіафобію. Наставник киян Олексій Михайличенко повідомив, що через травми не зможуть взяти участі у матчі Головко, Гусін та Чернат, а перед командою поставлено завдання досягти максимального результату.

Незважаючи на мокрий газон, обидві команди показали гру високого ґатунку. Весь матч відбувся у високому темпі, м'яч практично не затримувався в центрі поля, гравці обох команд постійно намагались загострити свої дії в передній лінії. На 9-й хв. матчу після подачі кутового Вільтор головою спрямував м'яч у перекладину воріт Шовковського. А за хвилину Белькевич чудовим пасом вивів Шацьких тет-а-тет із голкіпером Лєманном. Дуель виграв страж воріт "Арсеналу". Після цього кияни перехопили ініціативу і притиснули гостей до воріт. Але англійський захист діяв спокійно і чітко.

У середині І тайму чудову нагоду відкрити рахунок мав захисник англійців Лорен, який увірвався в штрафний майданчик киян і пробив з хорошої позиції. Захисникам господарів вдалось заблокувати постріл.

Рахунок було відкрито на 27-й хв. Лєко метрів з 20-ти пробив по воротах, але м'яч попав у захисника і рикошетом відлетів до Шацьких, який на льоту спрямував його повз Лєманна в сітку воріт -- 1:0.

Після забитого гола динамівці не заспокоювались, і за кілька хвилин Гіоане класно пробив під перекладину, але кіпер гостей зумів перевести смугастого на кутовий. Через ушкодження змушений був покинути поле Дмитрулін, якого замінив Сабліч. Під завісу тайму дві хороші нагоди зрівняти рахунок мали "каноніри". Спочатку після подачі Піреса зі штрафного Еду чудово пробив головою, але не менш ефектно зіграв Шовковський. А на останній хвилині, після дальнього пострілу гостей, м'яч просвистів над перекладиною воріт господарів.

Після перерви команда Венгера спробувала захопити ініціативу. Високою активністю відзначався Пірес, який постійно виконував гострі флангові передачі на дует форвардів Анрі -- Вільтор. Але й сам Пірес неодноразово загрожував воротам киян. Динамівці теж не забували про атакуючі дії. На початку ІІ тайму хорошу нагоду подвоїти рахунок мав Несмачний. Його дальньому пострілу під перекладину дещо забракло влучності. На 60-й хв. на поле вийшов Вієра, який пропустив через травму кілька останніх матчів "канонірів". Кияни зуміли подвоїти рахунок на 64-й хв. Лєманн, підстраховуючи своїх захисників, покинув межі штрафного майданчика, але невдало відбив м'яч, який потрапив до Шацьких. Максим віддав пас Белькевичу, і капітан киян дальнім ударом з правого флангу поцілив у пусті ворота -- 2:0.

Михайличенко, розуміючи, що "Арсенал" всією командою піде вперед, замість Гусєва випустив Рінкона, який полюбляє грати на контратаках. "Арсенал" додав у швидкості і захопив ініціативу. Хорошу нагоду відзначитись втратив Вільтор: його удар після вишуканого пасу Анрі у шпагаті відбив Шовковський. Венгер для підсилення лінії нападу своєї команди замість Джильберто та Парлора випустив Кану і Люнгберга. На деякий час англійці притисли киян до власних воріт, а лідером їхнього штурму був той же Пірес. У певні моменти лінію оборони киян охоплювала паніка, і врешті-решт гості зуміли скоротити рахунок. На 80-й хв. у Піреса не вийшов удар, але м'яч потрапив до Анрі, і той з восьми метрів розстріляв кіпера киян - 2:1.

Заключний відрізок матчу пройшов за явної переваги "канонірів", які намагались будь-що вирівняти становище. Хороші нагоди втратили Кол, Вільтор, Кану, а Туре на третій доданій хвилині поцілив у перекладину.

Фінальний свисток австрійського арбітра Конрада Плаутца, який бездоганно відсудив цю зустріч, зафіксував перемогу динамівців -- 2:1. Такий своєрідний "подарунок" кияни зробили коучу "Арсенала" Арсену Венгеру, якому наступного дня виповнилось 54 роки.

В іншому матчі нашої групи "Локомотив" -- "Інтер" несподівано легко перемогу з великим рахунком одержали росіяни. Вже на третій хвилині триходівка Бузнікін-Євсєєв-Лоськов завершилась гарматним пострілом останнього під перекладину воріт Тольдо -- 1:0. До перерви москвичі контролювали перебіг подій на полі, не дозволяючи суперникам створити загрозу біля воріт Овчіннікова. На 50-й хв. Ашветія замкнув простріл Євсєєва з правого флангу, а за сім хвилин Хохлов, вигравши боротьбу на "другому поверсі" у Кордоби, зняв павутину з дев'ятки воріт гостей і встановив остаточний рахунок -- 3:0.

»
ЖЮСТІН
МАЙКЛ

Бельгійска тенісистка Жюстін Енін-Арден, вигравши у фіналі турніру Swisscom Challenge в Цюріху у Єлєни Докіч, здобула перше місце у світовому рейтингу. Відколи був запроваджений сучасний рейтинг тенісисток, це лише 13-та спортсменка, яка стала першою у світі.

Як каже сама Жюстін: "Мені потрібно декілька днів, щоб це усвідомити. Я працювала над цим все своє життя". Звичайно, всіх цікавить, чи втримає свої позиції Жюстін, коли на корт повернуться сестри Вільямс. Адже без них її першість виглядає ніби якась несправжня.

"Я сподіваюсь, що вони повернуться. Ми хочемо змагатись із кращими тенісистками світу, так що сестер Вільямс зараз бракує. Важко порівнювати наш рівень. Я не знаю, яку гру тенісистки покажуть надалі. Вони довго не грали, але і Серена, і Вінус -- справжні чемпіонки".