BRAMA - News - Weather - Elections - Business - Sports - Brama Press - Calendar - Classifieds



    Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Поступ науки і технологій.    Львівські обсервації.    Право.    Арт-Поступ.    Спілкування в Поступі.    Спорт-Поступ.    Кінопоступ.    Пост-Factum.   
ЕКСКУРСІЇ У ЛЬВОВІ. ВІД 100 ГРН. 050 430 50 79
  Цитата Поступу
Бог предвічний народився,
Прийшов днесь із небес,
Щоб спасти люд свій весь,
І утішився.
 
4 квітня 2002 р.
   ·  на головну  · 1999-2002  · досье  · архів світлин  · форум
buy visitors

Купол
Львів
  15:18 22-09-2017 -   У Львові викрали Mitsubishi Outlander  
  15:12 22-09-2017 -   Синоптики попереджають про зміну погоди  
  15:11 22-09-2017 -   Усіх охочих запрошують на святкування Дня Сихова  
  15:8 22-09-2017 -   У Львові 12-річна дівчинка народила дитину  
  13:20 22-09-2017 -   У Львові маршрутка №41 в’їхала в паркан  
Україна
  15:14 22-09-2017 -   В Україні оголосили демобілізацію строковиків  
  15:9 22-09-2017 -   На Харківщині затримали банду рекетирів  
  13:14 22-09-2017 -   Вихідні в жовтні: скільки відпочиватимуть українці  
  13:12 22-09-2017 -   Луценко шокований станом другої лінії оборони в зоні АТО  
  10:44 22-09-2017 -   Житомирщину накрив аномально великий град  
Світ
  15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму  
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон  
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя  
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф  
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм  



  ·  · 
 
Поступ 1999-2002 рр. у попередній версії

Поступ з краю  »  ФАКТИ

___________________________________________________________________________

Орієнтовний склад Верховної Ради
 
До списків виборців було внесено 35 519 803 особи. У багатомандатному окрузі взяли участь у голосуванні 24 716 427 людей, визнано недійсними 912 644 бюлетені. У одномандатному окрузі в голосуванні взяли участь 24 759 022 особи, визнано недійсними 1 318 517 бюлетенів.

Виборчий блок Віктора Ющенка “Наша Україна”
Всього – 112 депутатів.

Загальнодержавний багатомандатний округ – 23,52% – 70 депутатів.

1. Ющенко Віктор.
2. Стоян Олександр.
3. Удовенко Геннадій.
4. Костенко Юрій.
5. Пинзеник Віктор.
6. Григорович Лілія.
7. Слободян Олександр.
8. Заєць Іван.
9. Тарасюк Борис.
10. Жулинський Микола.
11. Стецько Ярослава.
12. Танюк Леонід (Лесь).
13. Безсмертний Роман.
14. Плютинський Володимир.
15. Коваль В’ячеслав.
16. Соболєв Сергій.
17. Кармазін Юрій.
18. Сандлер Дмитро.
19. Ключковський Юрій.
20. Кириленко В’ячеслав.
21. Макеєнко Володимир.
22. Мусіяка Віктор.
23. Ярославський Олексій.
24. Капустін Віктор.
25. Галієв Ернест.
26. Єхануров Юрій.
27. Філенко Володимир.
28. Джемілєв Мустафа.
29. Рибачук Олег.
30. Червоненко Євген.
31. Драч Іван.
32. Стретович Володимир.
33. Жванія Давид.
34. Зімін Олег.
35. Чорноволенко Олександр.
36. Довгий Тарас.
37. Загрева Борис.
38. Ігнатенко Павло.
39. Шандра Володимир.
40. Павленко Юрій.
41. Третьяков Олександр.
42. Трофименко Вадим.
43. Васюник Іван.
44. Щербань Володимир.
45. Ющенко Петро.
46. Гурвіц Едуард.
47. Черняк Володимир.
48. Кендзьор Ярослав.
49. Скомаровський Володимир.
50. Морозов Олександр.
51. Гринів Ігор.
52. Альошин Валерій.
53. Омельченко Олександр.
54. Костинюк Богдан.
55. Червоній Василь.
56. Бартків Василь.
57. Івченко Олексій.
58. Мовчан Павло.
59. Буряк Олександр.
60. Лавринович Олександр.
61. Чубаров Рефат.
62. Томенко Микола.
63. Джоджик Ярослав.
64. Матвійчук Едуард.
65. Косів Михайло.
66. Римарук Олександр.
67. Олексіюк Сергій.
68. Юхновський Ігор.
69. Іванчо Іван.
70. Білозір Оксана.

Одномандатні виборчі округи – 42 депутати.

1. Порошенко Петро – Вінницька обл., в.о. № 12.
2. Сокирко Микола – Вінницька обл., в.о. № 17.
3. Слабенко Сергій – Волинська обл., в.о. № 19.
4. Бондарчук Сергій – Волинська обл., в.о. № 20.
5. Бондар Володимир – Волинська обл., в.о. № 22.
6. Сабашук Петро – Запорізька обл., в.о. № 76.
7. Олексенко Олег – Запорізька обл., в.о. № 82.
8. Круць Микола – Івано-Франківська обл., в.о. № 85.
9. Насалик Ігор – Івано-Франківська обл., в.о. № 86.
10. Мойсик Володимир – Івано-Франківська обл., в.о. № 87.
11. Ткач Роман – Івано-Франківська обл., в.о. № 88.
12. Гірник Євген – Івано-Франківська обл., в.о. № 89.
13. Зварич Роман – Івано-Франківська обл., в.о. № 90.
14. Жовтяк Євген – Київська обл., в.о. № 95.
15. Бойко Юрій – Київська обл., в.о. № 97.
16. Чорновіл Тарас – Львівська обл., в.о. № 116.
17. Качур Павло – Львівська обл., в.о. № 117.
18. Стецьків Тарас – Львівська обл., в.о. № 118.
19. Гудима Олександр – Львівська обл., в.о. № 119.
20. Тягнибок Олег – Львівська обл., в.о. № 120.
21. Димінський Петро – Львівська обл., в.о. № 122.
22. Яворівський Володимир – Львівська обл., в.о. № 123.
23. Олійник Петро – Львівська обл., в.о. № 125.
24. Гаврилюк Іван – Львівська обл., в.о. № 126.
25. Осташ Ігор – Львівська обл., в.о. № 127.
26. Сулковський Павло – Рівненська обл., в.о. № 154.
27. Цехмістренко Віталій – Рівненська обл., в.о. № 155.
28. Устенко Олександр – Тернопільська обл., в.о. № 164.
29. Гуменюк Олег – Тернопільська обл., в.о. № 165.
30. Стойко Іван – Тернопільська обл., в.о. № 166.
31. Тарасюк Ігор – Тернопільська обл., в.о. № 167.
32. Полянчич Михайло – Тернопільська обл., в.о. № 168.
33. Булатецький Микола – Черкаська обл., в.о. № 201.
34. Король Віктор – Чернівецька обл., в.о. № 202.
35. Манчуленко Георгій – Чернівецька обл., в.о. № 203.
36. Атрощенко Владислав – Чернігівська обл., в.о. № 207.
37. Поліщук Микола – м. Київ, в.о. № 214.
38. Терьохін Сергій – м. Київ, в.о. № 216.
39. Бондаренко Володимир – м. Київ, в.о. № 219.
40. Асадчев Валерій – м. Київ, в.о. № 220.
41. Лебедівський Валерій – м. Київ, в.о. № 221.
42. Беспалий Борис – м. Київ, в.о. № 223.


Виборчий блок “За єдину Україну!” Всього – 102 депутати.

Загальнодержавний багатомандатний округ – 11,84% – 36 депутатів.

1. Литвин Володимир.
2. Кінах Анатолій.
3. Ващук Катерина.
4. Бойко Володимир.
5. Скопенко Віктор.
6. Пустовойтенко Валерій.
7. Тігіпко Сергій
8. Семиноженко Володимир.
9. Гладій Михайло.
10. Кірпа Георгій.
11. Деркач Андрій.
12. Бубка Сергій.
13. Оніщук Микола.
14. Толстоухов Анатолій.
15. Зубець Михайло.
16. Кириленко Іван.
17. Карпов Олександр.
18. Гуреєв Василь.
19. Курас Іван.
20. Шаров Ігор.
21. Табачник Дмитро.
22. Сафіуллін Равіль.
23. Майко Віталій.
24. Зарубінський Олег.
25. Самоплавський Валерій.
26. Мартиновський Валерій.
27. Шевчук Сергій.
28. Васадзе Таріел.
29. Самофалов Геннадій.
30. Полякова Лариса.
31. Мхітарян Нвєр.
32. Наконечний Володимир.
33. Довгий Станіслав.
34. Кафарський Володимир.
35. Борзих Олександр.
36. Сватков Леонід.


Одномандатні виборчі округи – 66 депутатів.

1. Калетник Григорій – Вінницька обл., в.о. № 15.
2. Кальниченко Ігор – Вінницька обл., в.о. № 16.
3. Єремеєв Ігор – Волинська обл., в.о. № 23.
4. Мовчан Володимир – Дніпропетровська обл., в.о. № 31.
5. Шевченко Олександр – Дніпропетровська обл., в.о. № 39.
6. Богатирьова Раїса – Донецька обл., в.о. № 41.
7. Бахтеєва Тетяна – Донецька обл., в.о. № 42.
8. Звягільський Юхим – Донецька обл., в.о. № 43.
9. Ландик Володимир – Донецька обл., в.о. № 44.
10. Рибак Володимир – Донецька обл., в.о. № 45.
11. Клюєв Андрій – Донецька обл., в.о. № 46.
12. Янковський Микола – Донецька обл., в.о. № 48.
13. Байсаров Леонід – Донецька обл., в.о. № 49.
14. Комар Микола – Донецька обл., в.о. № 51.
15. Скудар Георгій – Донецька обл., в.о. № 52.
16. Хомутинник Віталій – Донецька обл., в.о. № 53.
17. Авраменко Володимир – Донецька обл., в.о. № 54.
18. Матвієнков Сергій – Донецька обл., в.о. № 55.
19. Колоніарі Олександр – Донецька обл., в.о. № 56.
20. Шкиря Ігор – Донецька обл., в.о. № 57.
21. Лещинський Олександр – Донецька обл., в.о. № 58.
22. Зубанов Володимир – Донецька обл., в.о. № 60.
23. Коновалюк Валерій – Донецька обл., в.о. № 62.
24. Слаута Віктор – Донецька обл., в.о. № 63.
25. Горлов Геннадій – Запорізька обл., в.о. № 78.
26. Бастрига Іван – Запорізька обл., в.о. № 80.
27. Бронников Володимир – Запорізька обл., в.о. № 81.
28. Пеклушенко Олександр – Запорізька обл., в.о. № 84.
29. Бондаренко Григорій – Київська обл., в.о. № 92.
30. Бойко Віктор – Кіровоградська обл., в.о. № 102.
31. Єдін Олександр – Кіровоградська обл., в.о. № 103.
32. Надрага Василь – Луганська обл., в.о. № 104.
33. Цкітішвілі Енвер – Луганська обл., в.о. № 106
34. Кириченко Людмила – Луганська обл., в.о. № 108.
35. Будагянц Микола – Луганська обл., в.о. № 110.
36. Астров-Шумилов Геннадій – Луганська обл., в.о. № 111.
37. Гапочка Микола – Луганська обл., в.о. № 113.
38. Фоменко Катерина – Луганська обл., в.о. № 114.
39. Кузьмук Олександр – Миколаївська обл., в.о. № 129.
40. Акопян Валерій – Миколаївська обл., в.о. № 132.
41. Козаченко Олексій – Одеська обл., в.о. № 134.
42. Стребко Станіслав – Одеська обл., в.о. № 139.
43. Клімов Леонід – Одеська обл., в.о. № 143.
44. Калинчук Василь – Одеська обл., в.о. № 144.
45. Руденко Геннадій – Полтавська обл., в.о. № 149.
46. Шершун Микола – Рівненська обл., в.о. № 157.
47. Лапін Євген – Сумська обл., в.о. № 158.
48. Царенко Олександр – Сумська обл., в.о. № 159.
49. Нощенко Микола – Сумська обл., в.о. № 160.
50. Рішняк Іван – Сумська обл., в.о. № 162.
51. Дашутін Григорій – Сумська обл., в.о. № 163.
52. Ісаєв Леонід – Харківська обл., в.о. № 169.
53. Косінов Станіслав – Харківська обл., в.о. № 170.
54. Салигін Василь – Харківська обл., в.о. № 172.
55. Бандурко Олександр – Харківська обл., в.о. № 176.
56. Гавриш Степан – Харківська обл., в.о. № 177.
57. Потапов Василь – Харківська обл., в.о. № 178.
58. Гошовська Валентина – Харківська обл., в.о. № 179.
59. Діяк Іван – Харківська обл., в.о. № 180.
60. Каратуманов Олег – Харківська обл., в.о. № 182.
61. Олуйко Віталій – Хмельницька обл., в.о. № 189.
62. Шпак Василь – Хмельницька обл., в.о. № 190.
63. Гетьманенко Юрій – Хмельницька обл., в.о. № 194.
64. Терещук Сергій – Черкаська обл., в.о. № 195.
65. Петров Олег – Чернігівська обл., в.о. № 211.
66. Заїчко Віктор – м. Севастополь, в.о. № 225.

Кадровий резерв “ЗаЄдУ!”.

Якщо хтось з перших 36-ти залишиться на своїх посадах їх місце у Верховній Раді можуть зайняти:

1. Супрун Людмила, народний депутат України, член Народно-демократичної партії.
2. Сушкевич Валерій, мешкає в м. Києві, народний депутат України, член Партії промисловців і підприємців України.
3. Пєхота Володимир, заступник голови Партії регіонів – керівник центрального апарату.
4. Чеботарьова Юлія, заступник директора ВАТ “Запорізький алюмінієвий комбінат”, безпартійна.
5. Станецький Геннадій, заступник голови Державної корпорації українських будівельних матеріалів, безпартійний.
6. Ларін Сергій Миколайович , народний депутат України, член Партії регіонів.
7. Дзонь Валентин, голова правління Північно-Донбаського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців, член Партії промисловців і підприємців України.
8. Татусяк Сергій, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, член Народно-демократичної партії.
9. Боровик Олександр, директор Агрофірми “Авангард-А”, Чернігівська область, член Аграрної партії України.
10. Ківшик Петро, голова правління Корпорації “Облагропостач”, м. Полтава, член Аграрної партії України.



Комуністична партія України Всього – 66 депутатів.

Загальнодержавний багатомандатний округ – 20,02% – 59 депутатів.

1. Симоненко Петро.
2. Парубок Омелян.
3. Герасимов Іван.
4. Олійник Борис.
5. Заклунна-Мироненко Валерія.
6. Мартинюк Адам.
7. Гуренко Станіслав.
8. Ткаченко Олександр.
9. Наливайко Анатолій.
10. Блохін Олег.
11. Грач Леонід.
12. Матвєєв Валентин.
13. Цибенко Петро.
14. Крючков Георгій.
15. Самойлик Катерина.
16. Хара Василь.
17. Матвєєв Володимир.
18. Сиренко Василь.
19. Буйко Георгій.
20. Потебенько Михайло.
21. Александрівська Алла.
22. Мішура Валерій.
23. Бабурін Олексій.
24. Пономаренко Георгій.
25. Пузаков Володимир.
26. Кравченко Микола.
27. Лещенко Володимир.
28. Чичканов Сергій.
29. Петров Віктор.
30. Лобода Михайло.
31. Масенко Олександр.
32. Грачов Олег.
33. Анищук Володимир.
34. Поліїт Андрій.
35. Борщевський Віктор.
36. Бондарчук Олександр.
37. Доманський Анатолій.
38. Шульга Микола.
39. Єщенко Володимир.
40. Анастасієв Валентин.
41. Петренко Володимир.
42. Челноков Сергій.
43. Новак Володимир.
44. Мигович Іван.
45. Соломатін Юрій.
46. Носенко Микола.
47. Жук Віктор.
48. Дорогунцов Сергій.
49. Родіонов Михайло.
50. Алексєєв Ігор.
51. Пхиденко Станіслав.
52. Литвин Вадим.
53. Кухарчук Микола.
54. Маркуш Марія.
55. Голуб Олександр.
56. Симонов Володимир.
57. Буждиган Пилип.
58. Гмиря Сергій.
59. Катушева Зарема.


Одномандатні виборчі округи – 7 депутатів.

1. Мироненко Віктор – АР Крим, в.о. № 5.
2. Анісімов В’ячеслав – Дніпропетровська обл., в.о. № 30.
3. Панасовський Олег – Донецька обл., в.о. № 47.
4. Мороз Анатолій – Запорізька обл., в.о. № 83.
5. Симченко Сергій – Луганська обл., в.о. № 109.
6. Гінзбург Ольга – Сумська обл., в.о. № 161.
7. Гальчинський Станіслав – м. Севастополь, в.о. № 224.


Соціалістична партія України
Всього – 23 депутати.


Загальнодержавний багатомандатний округ – 6,89% – 21 депутат.

1. Мороз Олександр.
2. Бокий Іван.
3. Луценко Юрій.
4. Семенюк Валентина.
5. Сподаренко Іван.
6. Винський Йосип.
7. Шибко Віталій.
8. Мельник Микола.
9. Рудьковський Микола.
10. Бульба Степан.
11. Кироянц Сергій.
12. Грязєв Анатолій.
13. Гадяцький Леонід.
14. Малиновський Олексій.
15. Гармаш Галина.
16. Цушко Василь.
17. Баранівський Олександр.
18. Вернигора Леонід.
19. Спивачук Володимир.
20. Мельничук Михайло.
21. Мухін Володимир.


Одномандатні виборчі округи – 2 депутати.

1. Мельник Світлана – Вінницька обл., в.о. № 18.
2. Ніколаєнко Станіслав – Херсонська обл., в.о. № 187.


Соціал-демократична партія України (об’єднана)
Всього – 23 депутати.


Загальнодержавний багатомандатний округ – 6,26% – 18 депутатів.

1. Медведчук Віктор.
2. Прошкуратова Тамара.
3. Зінченко Олександр.
4. Рябика Володимир.
5. Кравчук Леонід.
6. Кремень Василь.
7. Ризак Іван.
8. Папієв Михайло.
9. Шепетин Володимир.
10. Андресюк Борис.
11. Суркіс Григорій.
12. Плужников Ігор.
13. Череп Валерій.
14. Сигал Євген.
15. Заплатинський Володимир.
16. Подобедов Сергій.
17. Грановський Олександр.
18. Левин Анатолій.


Одномандатні виборчі округи – 5 депутатів.

1. Воюш Володимир – АР Крим, в.о. № 1.
2. Євдокимов Валерій – АР Крим, в.о. № 9.
3. Мельников Микола – Луганська обл., в.о. № 105.
4. Лукашук Олег – Хмельницька обл., в.о. № 188.
5. Гайдош Іштван – Закарпатська обл., в.о. № 72.


Блок Юлії Тимошенко
Загальнодержавний багатомандатний округ – 7,24% – 21 депутат


1. Тимошенко Юлія.
2. Матвієнко Анатолій.
3. Омельченко Григорій.
4. Онопенко Василь.
5. Лук’яненко Левко.
6. Білорус Олег.
7. Турчинов Олександр.
8. Павловський Михайло.
9. Толочко Петро.
10. Хмара Степан.
11. Правденко Сергій.
12. Головатий Сергій.
13. Таран Віктор.
14. Волинець Михайло.
15. Зубов Валентин.
16. Кирильчук Євген.
17. Левцун Володимир.
18. Сас Сергій.
19. Юхновський Олег.
20. Ситник Костянтин.
21. Ременюк Олексій.


Виборчий блок “Демократична партія України – “Демократичний Союз”
Одномандатні виборчі округи.

1. Сацюк Володимир – Житомирська обл., в.о. № 64.
2. Біловол Олександр – Кіровоградська обл., в.о. № 100.
3. Абдулін Олександр – Рівненська обл., в.о. № 156.
4. Волков Олександр – Чернігівська обл., в.о. № 208.


Партія національного і економічного розвитку України

Матвієнко Павло – Житомирська обл., в.о. № 66.

Українська морська партія

Ківалов Сергій – Одеська обл., в.о. № 136.

Партія “Єдність”
Одномандатні виборчі округи.

1. Задорожній Олександр – м. Київ, в.о. № 213.
2. Мокроусов Анатолій – м. Київ, в.о. № 215
3. Сташевський Станіслав – м. Київ, в.о. № 217
4. Чубатенко Олександр – м. Київ, в.о. № 218.


Самовисуванці в одномандатних виборчих округах – 93 депутати

АР Крим:
1. Миримський Лев – в.о. № 2.
2. Іванов Сергій – в.о. № 3.
3. Раханський Анатолій – в.о. № 4.
4. Горбатов Валерій – в.о. № 6.
5. Франчук Ігор – в.о. № 7 (підтриманий СДПУ(о)).
6. Шкляр Володимир – в.о. № 8.
7. Франчук Анатолій – в. о. 10 (СДПУ(о)).

Вінницька область:
8. Антемюк Віктор – в.о. № 11.
9. Катеринчук Микола – в.о. № 13.
10. Майстришин Володимир – в.о. № 14.

Волинська область:
11. Мартиненко Микола – в.о. № 21.

Дніпропетровська область:
12. Клименк Анатолій – в.о. № 24.
13. Бичков Сергій – в.о. № 25.
14. Пінчук Віктор – в.о. № 26.
15. Сергієнко Леонід – в.о. № 27.
16. Веретенников Віктор – в.о. № 28.
17. Касьяненко Олександр – в.о. № 29.
18. Гуров Вадим – в.о. № 32.
19. Сміяненко Ігор – в.о. № 33.
20. Колесник Микола – в.о. № 34.
21. Драчевський Віктор – в.о. № 35.
22. Деркач Леонід – в.о. № 36 (“ЗаЄдУ!”).
23. Касьянов Сергій – в.о. № 37.
24. Солошенко Микола – в.о. № 38.
25. Царьов Олег – в.о. № 40.

Донецька область:
26. Корсаков Олексій – в.о. № 50.
27. Турманов Віктор – в.о. № 59.
28. Васильєв Геннадій – в.о. № 61.

Житомирська область:
29. Жебровський Павло – в.о. № 65.
30. Савицький Валентин – в.о. № 67.
31. Писаренко Анатолій – в.о. № 68.
32. Розвадовський Віктор – в.о. № 69.

Закарпатська область:
33. Ратушняк Сергій – в.о. № 70 (“Наша Україна”).
34. Балога Віктор – в.о. № 71 (“Наша Україна”).
35. Кеменяш Олександр – в.о. № 73.
36. Сятіня Михайло – в.о. № 74.
37. Климпуш Орест – во. № 75 (“ЗаЄдУ!”).

Запорізька область:
38. Артеменко Юрій – в.о. № 77
39. Сухий Ярослав – в.о. № 79

Київська область:
40. Рудьковський Дмитро – в.о. № 91.
41. Сивкович Володимир – в.о. № 93 (“Наша Україна”).
42. Засуха Тетяна – в.о. № 94 (“ЗаЄдУ!”).
43. Осика Сергій – в.о. № 96.
44. Поліщук Кирило – в.о. № 98.

Кіровоградська область:
45. Антоньєва Ганна – в.о. № 99.
46. Поплавський Михайло – в.о. № 101 (“ЗаЄдУ!”).

Луганська область:
47. Кірілов Віктор – в.о. № 107.
48. Йоффе Юлій – в.о. № 112 (“ЗаЄдУ!”).
49. Тополов Віктор – в.о. № 115.

Львівська область:
50. Шкіль Андрій – в.о. № 121.
51. Писарчук Петро – в.о. 124 (СДПУ (о)).

Миколаївська область:
52. Горбачов Віктор – в.о. № 128.
53. Круглов Микола – в.о. № 130.
54. Рябікін Павло – в.о. № 131.
55. Козловський Анатолій – в.о. № 133.

Одеська область:
56. Резнік Ігор – в.о. № 135.
57. Павлюк Микола – в.о. № 137.
58. Шведенко Микола – в.о. № 138.
59. Крук Юрій – в.о. № 140.
60. Плохой Ігор – в.о. № 141.
61. Мазуренко Володимир – в.о. № 142.

Полтавська область:
62. Кукоба Анатолій – в.о. № 145.
63. Веревський Андрій – в.о. № 146.
64. Гаврилюк Василь – в.о. № 147.
65. Салмін Олег – в.о. № 148.
66. Жеваго Костянтин – в.о. № 150.
67. Четверіков Іван – в.о. № 151.

Рівненська область:
68. Ширко Юрій – в.о. № 153.

Харківська область:
69. Гошовський Володимир – в.о. № 173.
70. Добкін Михайло – в.о. № 174.
71. Фельдман Олександр – в.о. № 175.
72. Гладких Василь – в.о. № 179.
73. Давидова Людмила – в.о. № 181.

Херсонська область:
74. Беспалов Олег – в.о. № 183.
75. Демехін Володимир – в.о. № 184.
76. Фіалковський Володимир – в.о. № 185.
77. Баграєв Микола – в.о. № 186 (“ЗаЄдУ!”).

Хмельницька область:
78. Чикал Адам – в.о. № 191.
79. Дубицький В’ячеслав – в.о. № 192.
80. Буряк Сергій – в.о. № 193.
81. Нечипорук Володимир – в.о. № 194.

Черкаська область:
82. Губський Богдан – в.о. № 196 (СДПУ(о)).
83. Тимошенко Віктор – в.о. № 197.
84. Челомбітько Ігор – в.о. № 198.
85. Кузьменко Петро – в.о. № 199.

Чернівецька область:
86. Бауер Теофіл – в.о. № 204 (“ЗаЄдУ!”).
87. Каденюк Леонід – в.о. № 205 (“ЗаЄдУ!”).

Чернігівська область:
88. Мельничук Валентин – в.о. № 206.
89. Плющ Іван – в.о. № 209
90. Шпиг Федір – в.о. № 210.

м. Київ:
91. Черновецький Леонід – в.о. № 212.
92. Горбаль Василь – в.о. № 218.
93. Оробець Юрій – в.о. № 222.









»  ВИБОРИ
Нові політичні перспективи
Олег КОНИК
 
Чи впливатиме Володимир Литвин на формування більшості у парламенті
У вівторок Центрвиборчком оприлюднив остаточні результати виборів до Верховної Ради. За словами голови ЦВК Михайла Рябця, згідно даними про вибори в багатомандатному окрузі, блок Віктора Ющенка “Наша Україна” отримає в парламенті 70 місць, КПУ – 59, “За єдину Україну!” – 36, Блок Юлії Тимошенко та СПУ – по 21, СДПУ(о) – 18.

Однак за результатами виборів в одномандатних округах, блок “За єдину Україну” одержує ще 66 депутатських мандатів, “Наша Україна” – 42, КПУ – 7, СДПУ(о) – 5, СПУ – 3. Самовисуванцi завоювали 93 мандати, і поки вони ще не визначилися зі своєї фракційною приналежністю, “Наша Україна” матиме у Верховній Раді загалом 112 депутатських мандатів, КПУ – 66, “За єдину Україну!” – 102, СПУ – 24, СДПУ(о) – 23, Блок Юлії Тимошенко – 21. Окрім того, кількох депутатів-мажоритарників отримали блоки, які програли вибори за списками: “ДемПУ – “Демсоюз” – 4, , блок “Єднiсть” – 3, Партiя нацiонального економiчного розвитку i Українська морська партiя – по 1.
Детальніше>>
»  МІСЦЕВА ВЛАДА
Мерські баталії
У Черкасах і Одесі триває боротьба за владу
Софія СОДОЛЬ
 
Вибори в Україні визнано чинними. Що більше: незалежні західні спостерігачі вважають, що відбулися вони майже демократично. Але вибори місцевих владців виявилися значно драматичнішими, аніж вибори до парламенту. Учасники останніх оскаржують їх результати у відповідних установах. У Черкасах кандидат на посаду мера Анатолій Волошин, не очікуючи результатів остаточного підрахунку голосів, зайняв кабінет у міській раді і має намір приступити до виконання обов’язків мера.
Детальніше>>
» 
КРАЄВИД
 
Президент України Леонід Кучма підтримує пропозицію надати Севастополю повноваження уряду в питанні функціонування Чорноморського флоту Росії в місті. Про це повідомив голова Севастопольської міськдержадміністрації Леонід Жунько, зазначивши, що від цього “виграли б як російські моряки, так і місто, оскільки зараз питання вирішуються по занадто великому колу”. Нагадуємо, що 13 березня цього року Леонід Жунько висловився про доцільність отримання містом певних повноважень безпосередньо вирішувати з урядом Росії питання, пов’язані із перебуванням ЧФ РФ на території Севастополя. За його словами, це спричинено тим, що російський флот, як і український, значною мірою використовує міську інфраструктуру, майже щодня треба вирішувати ті чи інші питання. Водночас відповідна змішана російсько-українська комісія вже понад півтора року практично не працює.
Детальніше>>
Зміст Поступу
Перша сторінка
  ·  Вибори відбулися. Хай живе парламент! 
  ·  Грабіжники втікали до України 
Погляд
  ·  Любомир Буняк: Повторюю, що піду у відставку, якщо люди не матимуть води через д 
  ·  Непорушна Система 
  ·  Ющенко – не прем’єр 
Поступ у Львові
  ·  Обласні чиновники прорвались в депутати 
  ·  Передвиборчі обіцянки” похоронили 
  ·  ХРОНІКА 
  ·  Вибори в Залізничному окрузі можуть анулювати 
  ·  Лідери виборів до Львівської міської ради 
  ·  Рада опікуватиметься школою 
Поступ з краю
  ·  Нові політичні перспективи 
  ·  Мерські баталії 
  ·  КРАЄВИД 
  ·  Орієнтовний склад Верховної Ради 
Поступ у світі
  ·  Українські вибори у дзеркалі світової преси 
Поступ науки і технологій
  ·  future Combat Systems: американці готують армію військових роботів 
  ·  Космічна новомова 
  ·  Життя на Марсі 
  ·  Небезпека з неба 
  ·  Корпорація Intel офіційно представила процесор Intel® Pentium® 4 з частотою 2,40 
  ·  Шпара” в системі безпеки ОС WINDOWS NT 4.0/2000 
  ·  mPEG повалений? 
  ·  Дивлюся у телефон — і все бачу... 
  ·  Двошаровий DVD-диск від Toshiba: ємність 110 ГБ 
Львівські обсервації
  ·  ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ 
Право
  ·  Справа Білозора: скандал триває 
  ·  ХРОНІКА 
Арт-Поступ
  ·  Осяйна Соломія Крушельницька 
  ·  Її Величність Гра 
  ·  Від монодії до спіричуелсу 
  ·  АРТ-НОВИНИ 
  ·  НАША АФІША 
Спілкування в Поступі
  ·  ЛИСТИ ДО ПОСТУПУ 
  ·  Березнева “Річ”-2002 
  ·  Творець музичної долі ХХ століття 
Спорт-Поступ
  ·  Маркевича відправили у відставку 
  ·  Динамо” прийме товариський матч 
  ·  Африканець хоче бути президентом ФІФА 
  ·  Іспанське фіаско у перших матчах 
  ·  СПОРТ-БЛІЦ 
Кінопоступ
  ·  Місія Клеопатра: Всі римляни літають низько 
  ·  Рассел Кроу: Голлівуд – це цибуля 
  ·  Дженніфер Коннелі: У мене не було навіть телевізора 
  ·  У джазі тільки скандалісти й істеричка 
Пост-Factum
  ·  КАЛЕНДАР 
  ·  АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ 
  ·  Загадки міста Лева