Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

20 жовтня 2003 р.

15:48 16-10-2017 -   Шукають водія, що збив 17-річну дівчину
  15:47 16-10-2017 -   У Львові відбудеться благодійний аукціон на підтримку сімей полонених та заручників
  15:16 16-10-2017 -   На Львівщині відбувся ІІ Фестиваль мрій для дітей учасників АТО
  15:15 16-10-2017 -   На Тернопільщині у вогні загинули тисячі курчат
  14:39 16-10-2017 -   Патрульні затримали львів’янина, який ходив містом з пістолетом
  15:45 16-10-2017 -   На Донбасі зруйнували пам'ятник бійцям АТО
  15:43 16-10-2017 -   Директора ужгородської фабрики розстріляли на робочому місці
  14:36 16-10-2017 -   Названо найбільш корумпований орган в Україні
  13:47 16-10-2017 -   Під Харковом знайдене тіло співзасновника "Азова"

Юрій ГОРАК

Учора відбулися три останні матчі 12-го туру першості України з футболу серед команд вищої ліги.

Київська "Оболонь" приймала в столиці донецький "Металург" і здобула перемогу з рахунком -- 2:1. Нагадаємо, що до цієї гри металурги не знали гіркоти поразок у цьому чемпіонаті, але врешті це сталося. Відкрив рахунок у грі "пивовар" Міщенко на 33 хвилині. На останній хвилині першого тайму Георгій Деметрадзе відквитав цей м'яч. До речі, грузинський нападник після цього туру став одноосібним лідером у суперечці бомбардирів першості. В його активі -- 8 забитих м'ячів. Здавалося, що гра так і закінчиться, але киянин Мазуренко думав інакше. Саме його удар на 88 хвилині гри приніс перемогу оболонцям -- 2:1.

У Дніпропетровську "Дніпро" приймав київський "Арсенал". Підопічні Кучеревського мали хороші шанси обійти донецький "Металург" на два очки, але так і не змогли обіграти "канонірів". У підсумку -- нульова нічия.

У Донецьку "Шахтар" приймав криворізький "Кривбас". Після першого тайму рахунок в грі не було відкрито. Схоже, що "Кривбас" подивившись на донецькі успіхи "Динамо" з Бухареста, й собі вирішив відзначитися. Криворізьці грамотно оборонялися, грали самовіддано і ніяк не давали можливості відзначитися "вуглекопам". Врешті на табло так і залишилися нулі.

»  ФУТЗАЛ
Завтра Україна -- Польща
Юрій ГОРАК

Цими днями у Львові проходить підготовка до відбірного етапу чемпіонату світу національної збірної команди України з міні-футболу. На цьому етапі нашій команді доведеться зіграти зі збірними Казахстану та Андорри. Але навіть перемога в підгрупі не гарантує путівки на ЧС. Доведеться ще зіграти матчі плей-офф з переможцем однієї з європейських підгруп.

Як повідомив на прес-конференції керівник Федерації міні-футболу України Геннадій Лисенчук, для збірної у нашому місті створено всі умови для успішної підготовки. Футболісти мешкають у готелі "Супутник", харчуються на базі команди ТВД у селі Малечковичах, тренуються в манежі СКА та "Будівельнику".

У програмі підготовки нашої збірної низка товариських матчів. Зокрема 21 та 22 жовтня головна футзальна команда країни в "Будівельнику" має помірятися силами зі збірною Польщі. Поляки на сьогодні за рейтингом -- дев'ята команда нашого континенту. Українці ж наразі четверті.
»  ЧЕМПІОНАТ
Вдала репетиція чемпіона

Дванадцятий тур національного чемпіонату розпочався матчем "Динамо" -- "Іллічівець", який став генеральною репетицією киян перед поєдинком ліги чемпіонів проти лондонського "Арсеналу".

У першому таймі півтори тисячі глядачів стали свідками не надто цікавого видовища. Територіальна перевага була на боці чемпіона, але до реальних загроз для воріт Шуховцева справа не доходила. На перерву команди пішли за рахунку 0:0. У такому ж ключі розпочалася друга половина матчу. Здавалося, що підопічним Павлова вперше в історії національного чемпіонату вдасться відібрати очки у динамівців, які до цього перемагали у всіх дванадцяти поєдинках проти маріупольців. Але кияни, які на 5 очок відстають від "Шахтаря" в боротьбі за перше місце, не захотіли робити подарунок. Як завжди, вирішальні моменти матчу не обійшлися без капітана "біло-синіх" Белькевича. На 68-й хвилині Валентин пройшов лівим флангом і зробив націлену передачу в бік площі воріт, де Лєко одним дотиком спрямував шкіряну кулю в сітку -- 1:0.
»  ПЕРША ЛІГА
Виїзна поразка "Карпат-2"

Після безпрограшної серії з чотирьох матчів львівські "Карпати-2" в 13-му турі зазнали виїзної поразки від алчевської "Сталі". В нинішньому сезоні керівництво "сталеварів" поставило перед командою завдання здобути путівку у вищу лігу.

Звітний поєдинок "Карпати-2" провели в такому складі: Венчак, Донець, Сапуга, Петрівський, Іванський, Чабан (Глушко (Грешта), Кікоть, Поліванов, Ільків, Сєргєєв, Фещук.

З перших хвилин матчу господарі поля пішли вперед, намагаючись забити "швидкий" гол. Атакували алчевці переважно флангами з використанням навісних передач у бік штрафного майданчика гостей. Але захист карпатівців на чолі з капітаном Сапугою та кіпер Венчак чіткими та узгодженими діями ліквідовували всі загрози. Не забували львів'яни і про контратаки. На жаль, на завершальному етапі бракувало нестандартних рішень.
»
"Ювентус" і "Рома" виграють у серії А
Юрій ГОРАК

Відбувся черговий тур в італійській серії А. Один із лідерів туринського "Ювентус" в гостях обіграв "Анкону". Цікаво, що під час гри туринці вели з рахунком 3:0. Відзначилися Міколлі (двічі) та Дзамбротта. Але гравці "Анкони" у другому таймі зуміли додати. Спочатку Віалі сквитав один м'яч. А на 90 хвилині гри Ганц встановив кінцевий рахунок цієї гри -- 2:3.
»
Тур в Англії
Михайло МИШКАЛО

Лондонський "Челсі" зазнав першої поразки в чемпіонаті Англії з футболу, програвши на виїзді столичному "Арсеналу" з рахунком 1:2. Нагадаємо, що власне "Арсенал" є наступним суперником динамівців Києва в лізі чемпіонів.

Команду Романа Абрамовича підвів воротар Карло Кудучіні.

За 15 хвилин до кінця зустрічі після прострілу Роббера Піреса італійський голкіпер помилився на виході і не зміг зафіксувати м'яч. Цим скористався форвард "Арсенала" Тьєрі Анрі.

Чемпіон Англії "Манчестер Юнайтед" переміг на виїзді "Лідса" з мінімальним рахунком 1:0. На 81 хвилині капітан манчестерців Рой Кін забив гол головою після прострілу Гарі Невілла.

Команда Олега Лужного "Вулверхемптон" грала виїзну гру -- нічия у матчі з "Фулхемом". Олег на полі так і не з'явився.