Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

15 листопада 2017 р.

17:48 17-11-2017 -   У центрі Львова побудують церкву
  15:13 17-11-2017 -   У Львові буде вулиця Яцека Куроня, але це не Стрийська
  15:10 17-11-2017 -   На Львівщині стартує сезон полювання на зайців
  14:46 17-11-2017 -   На Радехівщині затримали браконьєрів, що вполювали двох косуль
  13:25 17-11-2017 -   У районному суді Львова вибухівки не знайшли
  15:17 17-11-2017 -   Розробку спідньої білизни для жінок у ЗСУ відклали через критику
  15:15 17-11-2017 -   Луценко каже, що справа у НАБУ стосується його сина
  14:45 17-11-2017 -   Дніпровські лікарі рятують капітана поліції, що підірвався на міні
  14:44 17-11-2017 -   Дощі зі снігом: якою буде погода на вихідні
  13:38 17-11-2017 -   У Києві у ході весільних гулянь, сталося вбuвствo через необережність
  15:19 17-11-2017 -   Польські кардіологи безкоштовно прооперували жителів Львова
  15:8 17-11-2017 -   В італійській тюрмі помер колишній ватажок «Коза ностра» Тото Ріїна
  10:57 17-11-2017 -   Саудівським принцам запропонували обміняти свої статки на свободу - ЗМІ
  10:41 17-11-2017 -   В Японії залізнична компанія вибачилась за відправлення поїзда на 20 секунд раніше
  10:17 17-11-2017 -   Німеччина – фаворит букмекерів на перемогу у Чемпіонаті світу з футболу

·  ·

___________________________________________________________________________

Серби забили по голу
Підготував Юрій ГОРАК

Низка гравців, що виступають в українському чемпіонаті, зіграла в суботу за національні збірні своїх країн. Мабуть, найбільше відзначилися наші серби Звонимир Вукіч ("Шахтар") та Горан Гавранчич ("Динамо"), які змогли забити по голу в переможному матчі своєї збірної проти дружини Вельсу.

Успішно зіграла проти болгар збірна Хорватії (1:0). Воротар "вуглекопів" Плетикоса та півзахисник динамівців Лєко відіграли в основі весь матч, а Срну замінив на початку другого тайму автор єдиного в цій грі гола -- Оліч. В складі болгар весь матч провів знайомий нам захисник донеччан Пажин. А динамівця Пєєва замінили на 72 хвилині.

Ще один гірник -- поляк Маріуш Лєвандовскі вийшов на заміну в добірній своєї країни на 86 хвилині, замінивши Шимков'яка в грі проти угорців.

В збірній Грузії у матчі проти росіян у стартовому складі вийшли донецькі металурги Джамараулі та Деметрадзе. Їхній одноклубник Ігор Гюзелов зіграв у товариському матчі за збірну Македонії.

Найбільше представників з українського чемпіонату -- аж п'ятеро -- в збірній Молдови. В стартовому складі на гру проти збірної Голландії вийшли карпатівець Ковальчук, запорізькі металурги Савінов і Валуца, та Катинсус з "Чорноморця. На заміну на 81 хвилині вийшов ще один "моряк" -- Мітєрєв.

»  ЄВРО-2004
Без особливих несподіванок

Шевченко поїде у Португалію як турист
Минулої суботи завершились групові турніри відбіркового етапу чемпіонату Європи 2004 року. Визначились десять володарів путівок до Португалії та десять збірних, які в матчах плей-офф розіграють ще п'ять вакантних місць.

Чинні чемпіони Європи, футболісти Франції, єдині, хто добився стовідсоткового результату в груповому турнірі. В заключному матчі на "Стад де Франс" підопічні Сантіні приймали збірну Ізраїля. Вже на 9 хв. комбінацію партнерів завершив Анрі -- 1:0. Відзначився і його постійний партнер по атаці -- Трезеге (24 хв.). А підсумок на 42 хв. підвів Бомсонг: впевнена перемога "трикольорових" -- 3:0. В іншому матчі 1 групи збірна Кіпру, програючи у ході поєдинку -- 0:2, зіграла внічию зі Словенією -- 2:2.
»
Молодіжна збірна перемогла

Українська молодіжна збірна (вік -- до 21 року) приймала своїх македонських однолітків і перемогла з рахунком -- 2:0.

У першому таймі на полі була рівна гра, й лише на 43 хвилині наш півзахисник Голайдо після прострілу Несіна зумів відкрити рахунок. Вже наприкінці першої половини гри наші гості залишилися в меншості: арбітр Орєхов показав два "гірчичники" Мітрову.

Після перерви наш тренер Павло Яковенко провів низку замін. Зокрема на поле вийшов динамівець Мілевський. Артем у другій половині гри декілька разів загрожував воротам македонців і врешті забив-таки свій гол. На 87 хвилині гри він стрімко пройшов правим флангом і вийшов назустріч Мадзовскі. Воротар не зміг виручити свою команду. Щоправда, декілька хвилин перед цим було вилучено основного воротаря македонців Пандева і наші гості грали вже вдев'ятьох.
»
Мельничука усувають до кінця кола

Минулої п'ятниці відбулося засідання експертної комісії ФФУ, після чого комітет арбітрів ФФУ, зважаючи на висновки комісії, провів власне засідання, де ухвалив низку рішень. Зокрема комітет арбітрів заслухав питання про сімферопольського арбітра Василя Мельничука, який судив матч «Динамо» -- «Шахтар» у Києві 5 жовтня. Делегат ФФУ на цій грі М.Стародубов поставив Мельничуку «п'ятірку». Комітет арбітрів теж зауважив у роботі цього арбітра кілька грубих помилок «технічного та методичного характеру».