Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

13 жовтня 2003 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

___________________________________________________________________________

Мельничука усувають до кінця кола
Підготував Юрій ГОРАК

Минулої п'ятниці відбулося засідання експертної комісії ФФУ, після чого комітет арбітрів ФФУ, зважаючи на висновки комісії, провів власне засідання, де ухвалив низку рішень. Зокрема комітет арбітрів заслухав питання про сімферопольського арбітра Василя Мельничука, який судив матч «Динамо» -- «Шахтар» у Києві 5 жовтня. Делегат ФФУ на цій грі М.Стародубов поставив Мельничуку «п'ятірку». Комітет арбітрів теж зауважив у роботі цього арбітра кілька грубих помилок «технічного та методичного характеру».

До того ж йому закидають некоректні висловлювання в ЗМІ стосовно «власних дій, дій делегата та асистентів арбітра відповідного матчу».Після цього ухвалили звернутися з клопотанням до КДК ФФУ усунути Мельничука від арбітражу до кінця першого кола змагань. Атестаційна ж комісія має розглянути доцільність подальшого проведення сімферопольським арбітром матчів вищої ліги, -- повідомляє ffu.org.ua.

Постраждав і боковий арбітр цього матчу Гамаль з Чернівців, якого дискваліфіковано на три гри. В нього теж можуть виникнути проблеми з майбутньою атестацією.

»  ЄВРО-2004
Без особливих несподіванок

Шевченко поїде у Португалію як турист
Минулої суботи завершились групові турніри відбіркового етапу чемпіонату Європи 2004 року. Визначились десять володарів путівок до Португалії та десять збірних, які в матчах плей-офф розіграють ще п'ять вакантних місць.

Чинні чемпіони Європи, футболісти Франції, єдині, хто добився стовідсоткового результату в груповому турнірі. В заключному матчі на "Стад де Франс" підопічні Сантіні приймали збірну Ізраїля. Вже на 9 хв. комбінацію партнерів завершив Анрі -- 1:0. Відзначився і його постійний партнер по атаці -- Трезеге (24 хв.). А підсумок на 42 хв. підвів Бомсонг: впевнена перемога "трикольорових" -- 3:0. В іншому матчі 1 групи збірна Кіпру, програючи у ході поєдинку -- 0:2, зіграла внічию зі Словенією -- 2:2.
»
Молодіжна збірна перемогла

Українська молодіжна збірна (вік -- до 21 року) приймала своїх македонських однолітків і перемогла з рахунком -- 2:0.

У першому таймі на полі була рівна гра, й лише на 43 хвилині наш півзахисник Голайдо після прострілу Несіна зумів відкрити рахунок. Вже наприкінці першої половини гри наші гості залишилися в меншості: арбітр Орєхов показав два "гірчичники" Мітрову.

Після перерви наш тренер Павло Яковенко провів низку замін. Зокрема на поле вийшов динамівець Мілевський. Артем у другій половині гри декілька разів загрожував воротам македонців і врешті забив-таки свій гол. На 87 хвилині гри він стрімко пройшов правим флангом і вийшов назустріч Мадзовскі. Воротар не зміг виручити свою команду. Щоправда, декілька хвилин перед цим було вилучено основного воротаря македонців Пандева і наші гості грали вже вдев'ятьох.
»
Серби забили по голу

Низка гравців, що виступають в українському чемпіонаті, зіграла в суботу за національні збірні своїх країн. Мабуть, найбільше відзначилися наші серби Звонимир Вукіч ("Шахтар") та Горан Гавранчич ("Динамо"), які змогли забити по голу в переможному матчі своєї збірної проти дружини Вельсу.

Успішно зіграла проти болгар збірна Хорватії (1:0). Воротар "вуглекопів" Плетикоса та півзахисник динамівців Лєко відіграли в основі весь матч, а Срну замінив на початку другого тайму автор єдиного в цій грі гола -- Оліч. В складі болгар весь матч провів знайомий нам захисник донеччан Пажин. А динамівця Пєєва замінили на 72 хвилині.

Ще один гірник -- поляк Маріуш Лєвандовскі вийшов на заміну в добірній своєї країни на 86 хвилині, замінивши Шимков'яка в грі проти угорців.