Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

10:44 29-05-2017 -   На «Просторі Синагог» встановили цілодобовий пост охорони
  10:42 29-05-2017 -   У сквері «На валах» представили виставку «Алея Героїв»
  10:39 29-05-2017 -   На Львівщині дівчина травмувалась під час їзди верхи
  10:20 29-05-2017 -   У Львові під час руху задимівся сихівський трамвай
  10:12 29-05-2017 -   На Львівщині відзначили День Героїв
  10:18 29-05-2017 -   У Кривому Розі з'явився поліцейський велопатруль
  10:16 29-05-2017 -   У Тернополі видали комікс про останній бій УПА
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції
  10:17 29-05-2017 -   У Каннах перемогла шведська картина "Квадрат"

Успіх українських юніорів

У Києві та Борисполі завершився 1-й кваліфікаційний турнір першості Європи серед юніорів до 19 років. За дві путівки до наступного етапу змагань в 11 групі боролися збірні України, Франції, Вірменії та Боснії і Герцеговини.

В перший ігровий день "галльські півні" за рахунок реалізованого на 49-й хв. Бріаном пенальті дотисли-таки балканців, які вперто захищалися впродовж усього матчу. В той же день невдача спіткала українців, які зустрічалися зі своїм "традиційним" суперником -- збірною Вірменії. Вихованці Павла Яковенка не реалізували цілу низку вигідних моментів , за що й були покарані, згідно з неписаним правилом: "не забиваєш ти -- забивають тобі". На 65-й хв. натуралізований вірменин темношкірий Балєп провів вирішальний гол -- 1:0.

В ІІ турі розійшлися миром команди Франції та Вірменії -- 0:0. Натомість у поєдинку Україна -- Боснія глядачі побачили аж сім голів, причому всі вони були забиті зі стандартів. У господарів по "дублю" провели Яценко (42 і 49 хвилини) та Алієв (75 хв. -- пенальті та 76 хв.), а у гостей -- Дервіши (54 і 82 хвилини -- обидва з пенальті) та Кутюк (65 хв.).

В останній день змагань збірна Вірменії легко переграла Боснію -- 4:1, і забезпечила собі одне з перших двох місць. У матчі з французами, який відбувся на НСК "Олімпійський", українців влаштовувала лише перемога. До перерви "жовто-блакитні" не змогли здолати захист галлів, а під завісу І тайму Мюлембе використав вихід сам на сам -- 0:1.

В ІІ таймі французи у своєму штрафному збили Котенка, і Алієв реалізував пенальті -- 1:1. Під завісу матчу Воробей програв очну дуель кіперу гостей, який відбив м'яч, але першим на добиванні був все той же Алієв -- 2:1.

Таким чином, у наступний етап пробились збірні Вірменії та України, які посіли відповідно перше та друге місця в 11 групі.

»  ПЕРЕМОГА
Перше чемпіонство "Карпат"
Андрій ДУМИЧ

"Карпати" стали чемпіонами України. Щоправда, цей трофей вибороли гравці, які завершили професійну кар'єру і зараз демонструють свою майстерність у матчах ветеранів. Цей чемпіонат України дещо нагадує лігу чемпіонів, оскільки розпочинаються змагання з групового турніру, звідки кращі команди потрапляють до 1/8 фіналу. Особливо приємно, що найкращими стали наші футболісти саме у 40-у річницю створення клубу. Фінал, у якому зелено-білі зустрічалися з командою із Феодосії "Кафа", складався з двох поєдинків. Спочатку наші ветерани зіграли виїзний матч, у якому перемогли 2:0, і таким чином значно збільшили свої шанси на загальну перемогу. Та все ж таки клуб із Феодосії поступатися не хотів, тож на глядачі очікували на цікаву та напружену гру. Скажемо наперед, що саме так і сталося.
»  ФУТБОЛ
Вагома нічия в Полтаві
Юрій ГОРАК

У вищій лізі відбулися матчі 11-го туру, які принесли наступні результати:

"Ворскла" -- "Карпати", 0:0

Нарешті відбулася подія, на яку очікували львівські вболівальники. "Карпати" під керівництвом Мирона Маркевича здобули своє перше очко. Причому в нелегкому виїзному матчі з полтавчанами, де господарів підтримували 5,5 тисячі глядачів. Гра була безкомпромісною, про що свідчить найбільша кількість попереджень у суботніх матчах -- в Полтаві їх було аж шість. Причому чотири -- в пасиві львів'ян: Даниловського, Іщенка, Тимчишина та Йовичевича. У підсумку арбітр Шебек зафіксував нульову нічию.
»  ПЕРША ЛІГА
Переможна хода "Карпат-2"

Продовжують свою переможну серію "Карпати-2", які в Харкові у матчі ХІ туру перемогли місцевий "Арсенал" з рахунком 1:0 .

"Карпати-2" провели матч у такому складі: Венчак, Петрівський, Сапуга, Іванський, Донець, Веприк (Чабан), Шмаков, Кікоть, Платон, Сєргєєв (Поліванов), Фещук (Глушко).

Матч розпочався з атак господарів, які в перші хвилини матчу заволоділи територіальною перевагою. Але ніяких дивідендів "Арсенал" з цього не отримав. "Карпати-2" чітко оборонялися, проводячи гострі контратаки, і в одній із них на 15-й хв. господарі збили Платона поблизу лівого кута штрафного майданчика. Сам постраждалий взявся виконувати штрафний, і перекинув шкіряну кулю в ближній верхній кут воріт -- 1:0.

"Каноніри" пішли вперед, прагнучи якнайшвидше відігратися, і ледь не досягли бажаного: після дальнього удару м'яч вдарився об газон? і голкіпер львів'ян Венчак не зумів зафіксувати його, відбивши перед собою і нападаючий господарів на добиванні, на наше щастя, потрапив у перекладину. Карпатівцям в діях атаки явно не вистачало гострого паса в передній лінії.
»
"Віль" знову перемагає
Юрій ГОРАК

Швейцарський "Віль", володарем якого є українець Ігор Бєланов, а головним тренером Олександр Заваров, отримав свою другу перемогу в національній першості Швейцарії. На своєму полі "Віль" з рахунком 2:1 переграв "Грасхоперс". Цей виграш дозволив команді Заварова покинути останню сходинку турнірної таблиці, і з 9 очками піднятися на дев'яте місце.

А в англійському чемпіонаті свою першу перемогу здобув "Вулгергемптон". Клуб Олега Лужного завдяки голу Коліна Камерона переміг "Манчестер Сіті" -- 1:0. В одному ж із центральних матчів прем'єр-ліги лондонський "Арсенал" зумів перемогти "Ліверпуль" -- 2:1. Вирішальний гол провів Робер Пірес.
»
Динамо” піднялося
Юрій ГОРАК

Київське "Динамо" після нетривалої перерви знову стало кращим клубом колишнього СРСР за рейтингом Міжнародного Інституту футбольної історії та статистики (IFFHS). Динамівці посідають зараз сорок четверту сходинку. Донецький "Шахтар" у цьому списку займає 70-ту позицію. Окрім того до ТОР-350 кращих клубів планети входять ще дві українські команди, повідомляє champion.com.ua.