Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Мікроскоп пана Юрка.    Львівщина в особах і вчинках.    Поступ життєзнавства.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

4 жовтня 2003 р.

16:41 20-09-2017 -   Сьогодні з риштування впав і травмувався чоловік
  13:32 20-09-2017 -   У Львові викрили кишенькового злодія, який обікрав двох неповнолітніх дівчат
  12:57 20-09-2017 -   У п’ятьох районах Львова планові знеструмлення
  11:33 20-09-2017 -   У центрі Львова ще одна вулиця стане пішохідною
  11:31 20-09-2017 -   У Львові біля цирку 18-річний юнак побив та пограбував інваліда
  13:34 20-09-2017 -   У Києві ухвалили рішення про перейменування Московського мосту та станції метро "Петрівка"
  13:30 20-09-2017 -   Відсторонено від посади скандального психіатра Міноборони
  13:28 20-09-2017 -   Цієї осені до армії призвуть понад 10 тисяч рекрутів
  13:26 20-09-2017 -   У Тернополі обшукали прокуратуру і поліцію
  13:1 20-09-2017 -   Харківська поліція отримає нового керівника
  13:27 20-09-2017 -   Киргиз надряпав своє ім'я на меморіалі Лінкольна у Вашингтоні
  12:58 20-09-2017 -   Міністр культури РФ назвав автомат Калашникова культурним брендом Росії
  11:36 20-09-2017 -   Китайці заявили про створення вакцини від карієсу
  10:15 20-09-2017 -   Нідерланди виділили гроші на суд щодо MH17
  10:4 20-09-2017 -   Землетрус в Мексиці: 21 дитина загинула під час завалення школи

·  ·

___________________________________________________________________________

"Інтер" проти "Мілана"

Завтра в серії А чемпіонату Італії міланське дербі: зустрічається "Інтер" із "Міланом". Команда Ектора Купера в Лізі чемпіонів обіграла київське "Динамо" (2:1). А "россо нері" зіграли внічию з "Сельтою" (0:0). Як би там не було, але в Мілані, мабуть, буде гамірно цього вечора.

Трансляція гри на каналі СТБ о 21.20.

»  ФУТБОЛ
Завтра "Динамо" -- "Шахтар"
Юрій ГОРАК

Динамо-шахтар
Сьогодні мають відбутися сім матчів одинадцятого туру першості України з футболу серед команд вищої ліги. Львівські "Карпати" зустрічаються в Полтаві з місцевою "Ворсклою-Нафтогаз". Про важливість цієї гри для обох команд, мабуть, зайве говорити. Яка ж ситуація в "Карпатах" напередодні цієї гри?

А ситуація, можна сказати, критична. Через дискваліфікацію матч пропускає Сергій Мізін, не відійшов після травми і Василь Швед. "На уколах" працював на останньому тренуванні Сучков. Причому в основній групі Аляксєй тренувався з півгодини, а потім через болі змушений був займатися індивідуально. Зрозуміло, що участь цього гравця в полтавській грі під знаком запитання. Як, до речі, й Самсона Годвіна. "Фактично, перед грою з "Ворсклою" у моєму розпорядженні є одинадцять польових гравців, -- сказав кореспонденту "Поступу" головний тренер команди Мирон Маркевич. -- Уже в Полтаві до нас мають приєднатися, після гри в Харкові за "Карпати-2", Веприк та Шмаков. Бо ж треба когось і на заміну випустити".
»  ФУТБОЛ
Блохін називає кандидатів
Юрій ГОРАК

Ще, здавалося б, недавно національна збірна України проводила свій останній відбірний матч на Євро-2004 в Ельче з іспанцями. Ще свіжо пригадується красень-гол Андрія Шевченка у ворота Касільяса та виступи Леоніда Буряка. А на порозі вже -- збірна нового зразка, яку розпочав формувати її новий керманич Олег Блохін.

Вчора у конференц-залі футбольного клубу "Динамо" (Київ) Олег Блохін провів свою першу прес-конференцію як головний тренер національної збірної України. Як повідомив офіційний сайт ФФУ, Олег Володимирович оголосив склад тренерського штабу. Отож йому допомагатимуть Андрій Баль (донедавна тренер "Ворскли"), Олег Кузнєцов та Юрій Роменський. Прізвище четвертого помічника буде назване пізніше.
»  СУДДІВСТВО
Пристрасті довкола Шандора
Андрій ДУМИЧ

Суддівство в Запоріжжі львівського арбітра міжнародного класу Андрія Шандора матчу місцевого "Металурга" з сімферопольською "Таврією" було оцінено незадовільно. Делегат ФФУ Анатолій Попов після матчу вважав, що на 75-й хвилині гри не було призначено стовідсоткове пенальті у ворота "Металурга".

Андрій Шандор мав судити 5 жовтня центральний матч першого кола чемпіонату України "Динамо" -- "Шахтар"... Саме мав, бо не зважаючи на те, що експертна комісія ФФУ визнала його дії у матчі "Металург" -- "Таврія" правомірними, сам львів'янин у заяві голові Комітету арбітрів ФФУ Віктору Дердо попросив призначити іншу "людину в чорному" на поєдинок між ґрандами вітчизняного футболу, мотивуючи це своїм "неоптимальним психологічним станом". Та це й не дивно, адже похитнути його могли навіть емоційні висловлювання наставника сімферопольців Віталія Заяєва, сказані після поєдинку у Запоріжжі.
»
"Карпати" -- чемпіон України?

Хоч матч 11-го туру львівські "Карпати" проводять на виїзді, в суботу, 4 жовтня, у Львові -- футбол. У матчі-відповіді фіналу шостої першості України серед ветеранів (вік -- понад 35 років) "Карпати" приймають феодосійську "Кафу". Гру на виїзді, яка відбулася минулої неділі, наші ветерани виграли з рахунком 2:0 (м'ячі забили Валенко та Цибрій) і зараз близькі до того, щоби вперше стати чемпіонами України.
»
Боснійців перемогли

У четвер на НСК "Олімпійський" збірна України з футболу (вік -- до 19 років) проводила другий матч першого кваліфікаційного раунду до Євро-2004 проти збірної Боснії та Герцеговини й перемогла з рахунком 4:3.

Матч складався нелегко для нашої команди. Українець Яценко на 42-й хвилині відкрив рахунок у цій грі. Після перерви він же закріпив перевагу нашої команди. Але боснійці не змирилися з таким станом речей і на 54-й хвилині заробили пенальті, яке чітко реалізував Дервіші. Через дев'ять хвилин після розіграшу штрафного Кутюк робить рахунок нічийним -- 2:2. На 75-й хвилині на побачення з воротарем боснійців вийшов наш нападник Алієв, і той вхопив його за ногу. Сам же Алієв і реалізував пенальті. За хвилину він проводить четвертий м'яч у ворота гостей. Але на 82-й хвилині боснійці знову заробляють 11-метровий, і Дервіші скорочує розрив у рахунку до мінімуму. На більше балканців не вистачило.
»
У Феллера проблеми

Збірну Німеччини, віце-чемпіона світу, в останньому турі відбіркового турніру Євро-2004 очікує нелегкий іспит. Підопічні Руді Феллера треба обігрувати національну збірну Ісландії. Нагадаємо, що для прямого попадання в Португалію німцям бракує лише одного очка. Якщо ж бундестім зазнає поразки, то їм доведеться зіграти ще в матчах плей-офф.

Здавалося, перемога над ісландцями -- не таке вже й складне завдання для збірної Німеччини. Однак справа в тім, що Феллеру доведеться добре поморочити голову, щоб вирішити проблему кадрів, яка виникла напередодні цієї гри. Тренер залишився без одинадцяти гравців основного складу. Травми і хвороби залишили за бортом Дітмара Хамана, Крістіана Циге, Торстена Фрінгса, Йорга Беме, Пауля Фрайєра, Крістофа Метцельдера, Йєнса Йєреміса, Себастьяна Дайслера, Тобіаса Рау і Йєнса Новотні.

Окрім того, під великим знаком запитання участь у грі Міхаеля Баллака, у якого проблеми з голіностопом.