Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економічний Поступ.    Спорт-Поступ.

26 березня 2002 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

Спорт-Поступ  »  БАСКЕТБОЛ

___________________________________________________________________________

Львів’яни “побили” сусідів
Роман ДОРОШ

Суперліга. 17-й тур.

“Львівська Політехніка” – “Пульсар” (Рівне) – 75:65 та 84:73.

Матчі за участю сусідів завжди відзначаються своєю цікавою та безкомпромісною боротьбою. Інколи вони нагадують велику битву на майданчику. Не стали винятком і матчі цього уїк-енду. Більше того, аби підтримати команду, з Рівного прибули кілька десятків уболівальників, які протягом усієї гри палко підтримували свій клуб.

Та не допомогло. Два матчі команда Анатолія Заверикіна провела дуже потужно. Зараз уже важко згадати, коли востаннє “Львівська Політехніка” так добре проводила два матчі поспіль. До того ж ніхто з господарів “не випадав” із гри. Перший матч вже закінчився після другого періоду, коли львів’яни відірвалися у рахунку на 22 очки. І хоча гості сильно провели третій період, це не врятували команду Шемосюка, який – уже не вперше – в усіх бідах звинуватив арбітрів. Але, здається, він не може не визнати того, що його клуб програв через провали у двох періодах. У першому матчі – 27:9, у другому – 24:8. Та все ж слабке суддівство Ісаченка таки треба відзначити. Адже саме його свистки викликали незадоволення обох тренерів. Мабуть, федерації баскетболу треба простежити, щоби на такі відповідальні матчі не їздили не надто титуловані арбітри. Та хоч би там як, а “Львівська Політехніка” святкувала цілком заслужені дві перемоги.
Особливо хочеться відзначити другу гру, коли команда Анатолія Заверикіна ледве не вперше феноменально відіграла третій період, який у них переважно був провальним. Будемо сподіватися, що після цього у гравців “Політехніки” зникне комплекс третього періоду.

Результати решти матчів: “Азовмаш” (Маріуполь) – “Шахтар” (Донецьк) – 115:105 та 97:95, “ВозШО” (Вознесеньск) – “Будівельник” (Київ) – 82:85 та 85:67, МБК “Миколаїв” – БК ВПВО (Київ) – 74:71 та 78:72 БК “Київ” – “Сумихімпром” – 105:75 та 94:77. Матчі МБК “Одесса” – “Динамо” (Дніпропетровськ) перенесені.

Турнірне становище: 1. БК “Київ” – 64, 2. “Азовмаш” – 63, 3. МБК “Одеса” – 61, 4. “Шахтар” – 51, 5. “Пульсар” – 51, 6. МБК “Миколаїв” – 561, 7. “Львівська Політехніка” – 48, 8. “Динамо” – 44, 9. “ВозШО” – 44, 10. “Сумихіпром” – 43, 11. “Будівельник” – 40, 12. БК ВППО – 33

»  ЄВРОЧЕМПІОНАТИ
Купер та Ульє наблизилися до чемпіонства
Андрій ЛАНТУХ

Битва не на життя, а на смірть у “серії  А”. Світлина Yahoo.Sports
Відразу два з трьох лідерів зазнали поразки у червовому турі в Серії “А”. Першими були поставлені на коліна гравці туринського “Ювентуса”. Цікаво, що поступилися туринці одному з найбільших розчарувань цього чемпіонату – “Пармі” 0:1. А далі настала черга команди Фабіо Капелло. Римляни так і не зуміли протиставити міланському “Інтеру” нічого гідного. У підсумку – виїзна поразка “Роми” – 1:3 (дубль Рекоби). Схоже, аргентинський наставник “Інтера” Купер сьогодні найближче до здобуття свого найбільшого успіху – чемпіонства Італії. Принаймні саме зараз, за шість турів до закінчення першості, міланці на три очки випередили свого найближчого переслідувача. Слід також згадати і про веронське “дербі” “К’єво” – “Верона”. Цього разу сильнішими виявилися “віслюки” – 2:1 (дубль Коссато).
»  ФІГУРНЕ КАТАННЯ
Нові медалі, нові скандали
Катерина СЛІПЧЕНКО

Завершився чемпіонат світу з фігурного катання, який проходив в японському Нагано, а з ним завершився і цілий сезон, і цілий олімпійський цикл...

Справжнім героєм не лише чемпіонату, а й цілого сезону став росіянин Олексій Ягудін, який виграв усі головні старти року: фінал Гран-прі ІСУ, Чемпіонат Європи, Чемпіонат світу та Олімпійські ігри, ставши чотириразовим чемпіоном світу. “Срібло” чемпіонату – в американця Тімоті Гейбла, а “бронза” – у японця Такеші Хонда. Українець Дмитро Дмитренко, колишній чемпіон Європи, посів ганебне 22-ге місце.
  ·  74-го “Оскара” поділили “Ігри розуму” і “Володар перснів”