Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

15 вересня 2003 р.

14:59 25-04-2017 -   У Львові податківець «погоріла» на півмільйонних хабарах
  14:42 25-04-2017 -   Працівники військкоматів вручатимуть повістки призовникам на кордонах
  14:36 25-04-2017 -   На турнір до Львова приїдуть спортсмени з різних міст України
  13:57 25-04-2017 -   До 70-ї річниці операції «Вісла» відкрили тематичну виставку
  13:56 25-04-2017 -   Четверо представників з Львівщини увійдуть до складу української збірної «Ігор Нескорених»
  15:1 25-04-2017 -   Арку дружби народів до Євробачення перетворюють на веселку
  14:57 25-04-2017 -   Україна знову випробувала ракетний комплекс Вільха
  14:39 25-04-2017 -   У ДТП на Рівненщині постраждали семеро людей
  13:59 25-04-2017 -   В Україні майже 2 мільйони безробітних - Розенко
  13:59 25-04-2017 -   У штабі АТО кажуть про відсутність втрат за добу
  14:44 25-04-2017 -   Російські хакери два роки читали пошту міністерства оборони Данії
  14:38 25-04-2017 -   РФ буде поставляти електрику в Луганськ
  13:20 25-04-2017 -   У Мексиці оголосили тривогу через крадіжку радіоактивного іридію
  10:24 25-04-2017 -   Трамп планує скоротити допомогу Україні по лінії USAID
  10:6 25-04-2017 -   У Польщі розорали українське кладовище

·  ·

___________________________________________________________________________

В "Спартаку" - новий тренер
Юрій ГОРАК

У московському "Спартаку" відбулася друга за сезон відставка головного тренера. Андрій Чернишов, що проробив з командою біля двох місяців, залишив свою посаду. Нагадаємо, що Чернишов окрім цього ще й тренер молодіжної збірної Росії. Причин відставки дві. По-перше, головний тренер не зміг знайти повного розуміння з футболістами команди, і це несприятливим чином відбилося на грі і результатах "червоно-білих". По-друге, поєднання двох посад виявилося для Андрія Олексійовича занадто важким вантажем. Певний відбиток на психологічний стан Чернишова наклав і невдалий виступ молодіжної збірної в матчах з Ірландією і Швейцарією. Виконуючим обов'язки головного тренера призначений Володимир Федотов.

»  ІСТОРІЯ
"Карпатам" є чим гордитися
Андрій ДУМИЧ

Далекого 1969-го року у Львові святкували всі, адже тоді зовсім ще молода команда "Карпати" здобула найвидатнішу перемогу за всю свою футбольну історію. Виступаючи у першій лізі чемпіонату Радянського Союзу, наша команда вийшла у фінал і виграла у ростовського "СКА" кубок країни рад. Пам'ятаючи про своїх героїв, керівництво клубу у суботу вшановувало ветеранів, одночасно святкуючи сорокаріччя з часу створення команди.
»
КОРОТКО

Газета "Поступ" вітає проректора зі спортивної роботи Львівського державного інституту фізичної культури Юрія Петришина з присвоєнням звання заслуженого працівника галузі фізичної культури та спорту.

Відбувся другий тур пешості Італії. "Мілан" приймав "Болон'ю" і переміг з рахунком 2:1. Відкрив рахунок у цій грі на 10-й хвилині наш Андрій Шевченко.
Болонець Нерво відквитав цей м'яч, а переможний гол для "россо-нері" провів за п'ять хвилин до закінчення матчу Індзагі. В "Мілана" після двох ігор 6 очок.

Клуб Андрія Вороніна "Кьолн" в п'ятому турі чемпіонату Німеччини грав на виїзді з "М'юнхен-1860" і поступився 1:2. Воронін провів на полі дев'яносто хвилин гри. У "Кьолна" чотири поразки і одна перемога.
»  ФУТЗАЛ
Перемагали лише господарі

У суботу відбулися поєдинки третього туру 11 чемпіонату України з футзалу. Обидві львівські команди грали на виїзді проти найсильніших клубів: СК "Енергія" зустрічався в Донецьку з віце-чемпіоном "Шахтарем", а ТВД складав іспит у Києві перед чемпіоном країни -- "ІнтерКРАЗом".

Енергетики вже традиційно обрали тактику гри на контратаках. У першій половині гірники нічого не змогли вдіяти із захистом львів'ян. Наші футзалісти на підступах до своїх воріт діяли надійно, не дозволяючи суперникам пробивати з близької дистанції. А дальні постріли Москвічова, Мансурова, Ситіна та Москалюка парирував голкіпер Кіркіж, який був визнаний кращим у складі "Енергії". На перерву команди пішли за рахунку 0:0.
»  ФУТБОЛ
День відкритого футболу
Юрій ГОРАК

Поразки бувають різними. В суботу, після гри з "Динамо", львівські вболівальники оплесками проводжали свою команду. І це не дивно, адже "Карпати" зуміли дати бій столичним грандам. І десь двох хвилин не вистарчило, щоби матч цей завершився нічиєю.

Вже з перших хвилин гри карпатці запропонували суперникам швидкий темп і різноманітність атакуючих дій. Кияни змушені фолити. І вже на сьомій хвилині, після подачі зі штрафного Йовичевича наш забивайло Мізін відкриває рахунок. За кілька хвилин на ударну позицію виходить Ковальчук і чудовим ударом метрів з двадцяти двох проводить другий (!) м'яч у ворота Шовковського. Такого повороту подій мабуть ніхто й не сподівався, а команди продовжували грати у відкритий футбол. На жаль, це вийшло не в нашу користь. Белькевич, скориставшись помилкою захисників, відквитує один м'яч.
»
"Карпати-2": чергова поразка

Минулої п'ятниці Степан Юрчишин вперше керував грою "Карпат-2" у домашньому поєдинку. Суперником львів'ян була ірпінська "Нарфом-Академія", яка в минулому сезоні вибила основний склад "Карпат" з розиграшу Кубка України. Вболівальники сподівались на реванш дублерів за минулорічну поразку головної команди в кубку і звичайно, всі очікували на першу перемогу "Карпат-2" в новому сезоні. Але надії виявилися марними...

В першому таймі гра проходила в рівній боротьбі. Обидві команди діяли в середньому темпі, але й при цьому футболісти примудрялися допускати значну кількість технічних помилок. Атаки львів'ян часто переривались по причині того, що гравці передньої лінії потрапляли в положення "поза грою". Особливо цим грішив Платон. "Нафком-Академія" до перерви створила три небезпечні моменти біля воріт Тлумака, але львівський захист на чолі з капітаном команди Сапугою не дозволив гостям досягнути успіху.