Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Листи у Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

15 вересня 2003 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

Спорт-Поступ  »  ФУТЗАЛ

___________________________________________________________________________

Перемагали лише господарі

У суботу відбулися поєдинки третього туру 11 чемпіонату України з футзалу. Обидві львівські команди грали на виїзді проти найсильніших клубів: СК "Енергія" зустрічався в Донецьку з віце-чемпіоном "Шахтарем", а ТВД складав іспит у Києві перед чемпіоном країни -- "ІнтерКРАЗом".

Енергетики вже традиційно обрали тактику гри на контратаках. У першій половині гірники нічого не змогли вдіяти із захистом львів'ян. Наші футзалісти на підступах до своїх воріт діяли надійно, не дозволяючи суперникам пробивати з близької дистанції. А дальні постріли Москвічова, Мансурова, Ситіна та Москалюка парирував голкіпер Кіркіж, який був визнаний кращим у складі "Енергії". На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

І в другому таймі дії підопічних Василитчука були скеровані на безпеку власних воріт. Кіпер донеччан Корнєєв був майже без роботи. Поодинокі спроби Федюка, Вацяка та Шевченка загрози його воротам не несли. Тренер господарів Солодовнік уже почав добряче нервувати, коли нарешті на 26 хвилині Мансуров застав зненацька Кіркіжа -- 1:0. Це був перший гол Раміза у складі "Шахтаря", до якого він перейшов у цьому сезоні з "Дніпроспецсталі".

Енергетики і далі діяли від оборони, але на 32-й хвилині рахунок став 2:0. Це Ситін, після розіграшу вільного, низом спрямував м'яч у ворота львів'ян.

Енергетики почали діяти активніше, але Вацяк після штрафного не поцілив у ворота господарів. Шахтарі теж не зменшували оберти: Дейнега влучив у стійку, виходи ж сам на сам того ж Дейнеги та Москвичова ліквідував Кіркіж. І все ж таки Москвичов зі штрафного на 37-й хвилині поставив крапку в цьому матчі -- 3:0.

Програли львів'яни і в Києві. Звичайно, рівень виконавчої майстерності чемпіонів України значно вищий, ніж у дебютантів елітного дивізіону ТВД. Але підопічні Ковальчука не знітилися перед грізним суперником і намагалися продемонструвати все, на що здатні. У підсумку перемогу святкували кияни -- 5:2.

Рахунок 5:2 виявився найпопулярнішим у турі. Саме такий результат був зафіксований у матчах "Дніпроспецсталь"(Запоріжжя) -- "Море"(Іллічівськ) та "Єнакієєвець" -- "СумиГаз". Перемогли господарі і в решті поєдинків: "Універ-Локо"(Харків) -- "Будівел" -- 2:1, "Енергія" (Чернігів) -- "Олександр" (Харків) -- 3:1.

»  ІСТОРІЯ
"Карпатам" є чим гордитися
Андрій ДУМИЧ

Далекого 1969-го року у Львові святкували всі, адже тоді зовсім ще молода команда "Карпати" здобула найвидатнішу перемогу за всю свою футбольну історію. Виступаючи у першій лізі чемпіонату Радянського Союзу, наша команда вийшла у фінал і виграла у ростовського "СКА" кубок країни рад. Пам'ятаючи про своїх героїв, керівництво клубу у суботу вшановувало ветеранів, одночасно святкуючи сорокаріччя з часу створення команди.
»
КОРОТКО

Газета "Поступ" вітає проректора зі спортивної роботи Львівського державного інституту фізичної культури Юрія Петришина з присвоєнням звання заслуженого працівника галузі фізичної культури та спорту.

Відбувся другий тур пешості Італії. "Мілан" приймав "Болон'ю" і переміг з рахунком 2:1. Відкрив рахунок у цій грі на 10-й хвилині наш Андрій Шевченко.
Болонець Нерво відквитав цей м'яч, а переможний гол для "россо-нері" провів за п'ять хвилин до закінчення матчу Індзагі. В "Мілана" після двох ігор 6 очок.

Клуб Андрія Вороніна "Кьолн" в п'ятому турі чемпіонату Німеччини грав на виїзді з "М'юнхен-1860" і поступився 1:2. Воронін провів на полі дев'яносто хвилин гри. У "Кьолна" чотири поразки і одна перемога.
»  ФУТБОЛ
День відкритого футболу
Юрій ГОРАК

Поразки бувають різними. В суботу, після гри з "Динамо", львівські вболівальники оплесками проводжали свою команду. І це не дивно, адже "Карпати" зуміли дати бій столичним грандам. І десь двох хвилин не вистарчило, щоби матч цей завершився нічиєю.

Вже з перших хвилин гри карпатці запропонували суперникам швидкий темп і різноманітність атакуючих дій. Кияни змушені фолити. І вже на сьомій хвилині, після подачі зі штрафного Йовичевича наш забивайло Мізін відкриває рахунок. За кілька хвилин на ударну позицію виходить Ковальчук і чудовим ударом метрів з двадцяти двох проводить другий (!) м'яч у ворота Шовковського. Такого повороту подій мабуть ніхто й не сподівався, а команди продовжували грати у відкритий футбол. На жаль, це вийшло не в нашу користь. Белькевич, скориставшись помилкою захисників, відквитує один м'яч.
»
В "Спартаку" - новий тренер
Юрій ГОРАК

У московському "Спартаку" відбулася друга за сезон відставка головного тренера. Андрій Чернишов, що проробив з командою біля двох місяців, залишив свою посаду. Нагадаємо, що Чернишов окрім цього ще й тренер молодіжної збірної Росії. Причин відставки дві. По-перше, головний тренер не зміг знайти повного розуміння з футболістами команди, і це несприятливим чином відбилося на грі і результатах "червоно-білих". По-друге, поєднання двох посад виявилося для Андрія Олексійовича занадто важким вантажем. Певний відбиток на психологічний стан Чернишова наклав і невдалий виступ молодіжної збірної в матчах з Ірландією і Швейцарією. Виконуючим обов'язки головного тренера призначений Володимир Федотов.
»
"Карпати-2": чергова поразка

Минулої п'ятниці Степан Юрчишин вперше керував грою "Карпат-2" у домашньому поєдинку. Суперником львів'ян була ірпінська "Нарфом-Академія", яка в минулому сезоні вибила основний склад "Карпат" з розиграшу Кубка України. Вболівальники сподівались на реванш дублерів за минулорічну поразку головної команди в кубку і звичайно, всі очікували на першу перемогу "Карпат-2" в новому сезоні. Але надії виявилися марними...

В першому таймі гра проходила в рівній боротьбі. Обидві команди діяли в середньому темпі, але й при цьому футболісти примудрялися допускати значну кількість технічних помилок. Атаки львів'ян часто переривались по причині того, що гравці передньої лінії потрапляли в положення "поза грою". Особливо цим грішив Платон. "Нафком-Академія" до перерви створила три небезпечні моменти біля воріт Тлумака, але львівський захист на чолі з капітаном команди Сапугою не дозволив гостям досягнути успіху.