Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Дайджест.    Арт-Поступ.    Ї-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

2 вересня 2003 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

Спорт-Поступ  »  ФУТБОЛ

___________________________________________________________________________

Перемагають лише призери

В семи матчах чергового туру чемпіонату України було зафіксовано 4 нічийних результати, а 3 перемоги записали на свій рахунок призери минулої першості.

Центральний матч туру відбувся в Донецьку, де "Металург" приймав одного з лідерів -- "Дніпро". Вже на 2-й хвилині після грубої помилки голкіпера гостей Медіна сербський легіонер господарів Младеновіч відкрив рахунок. Гра тривала за обопільних атак, хоча швидкості були не надто високі через спеку. Гравці обох команд діяли жорстко, порушуючи правила. На 39-й хвилині захисник дніпрян Єзерський зачепив Деметрадзе в штрафному майданчику. Сам потерпілий і реалізував пенальті -- 2:0. Проте вже за хвилину "Дніпро" скоротив рахунок: Русов після подачі кутового головою спрямував м'яч під перекладину.

ІІ-й тайм розпочався атаками "Дніпра", але далася взнаки відсутність його головного голеадора Венглинського. На 68-й хвилині Деметрадзе після подачі зі штрафного головою ледь змінив траєкторію польоту шкіряної кулі та встановив остаточний рахунок -- 3:1. Кінцівка матчу пройшла за переваги гостей, які грали в більшості: арбітр вилучив з поля Гюзелова. Однак рахунок зустрічі більше не змінювався.

Київські динамівці без проблем переграли дебютанта ліги "Борисфена" -- 3:0. У чемпіонів двічі "розписався" у воротах Шацьких, зробивши подарунок до свого 25-річчя. Ще один гол на рахунку Онищенка.

Після поразки в Москві "Шахтар" у Кіровограді проти "Зірки" грав дуже мляво, без потрібного настрою. Та й господарі були налаштовані рішуче. Лише в ІІ-му таймі з виходом на поле Гая та Агахови гірники почали діяти гостріше. І на 68-й хвилині нігерійський легіонер, скориставшись пасом Воробея, провів вирішальний м'яч -- 1:0.

Матч у Луцьку "Волинь" -- "Чорноморець" став 300-им для волинського клубу під орудою свого керманича Віталія Кварцяного. Як не намагалися господарі, але їм так і не вдалося здобути першу перемогу на чемпіонаті. На 37-й хвилині Мітрофанов відкрив рахунок, але на початку ІІ-го тайму кращий снайпер одеситів Косирін відновив рівновагу -- 1:1.

"Ворскла" провела свій перший матч під керівництвом нового тренера -- росіянина Олега Долматова. Суперником полтавчан був "Кривбас", який вже на 6-й хвилині повів у рахунку (Селезньов). "Ворскла" до кінця матчу володіла ініціативою, але спромоглася лише на те, щоб відігратися: на 33-й хвилині м'яч провів Ідахор.

В обопільних атаках пройшов матч "Таврія" -- "Арсенал". Однак і в цьому матчі команди обмінялися голами: Смірнов (44 хв.) -- Кутарба (68 хв.). Каноніри мають цілком обґрунтовані претензії до арбітра, який не призначив стовідсотковий пенальті у ворота господарів.

І четвертий нічийний поєдинок туру завершився з рахунком 1:1. В матчі "Іллічівець" -- "Металург" (Запоріжжя) голи забивали в компенсований час ІІ-го тайму. На 2-й доданій хвилині гостей вперед вивів Целих, але вже за хвилину Бабич відновив рівновагу.

»  АТЛЕТИКА
Український фурор у Швейцарії

Стрибун
У Фрібурзі (Швейцарія) завершився Меморіал Ежена Умберсета, який входить до серії ЕАР. Справжньою сенсацією став виступ львівського стрибуна у висоту Віктора Шаповала, який не лише виграв ці змагання, а й встановив два особистих рекорди (2,24 м та 2,26 м). Друге місце посів ще один український атлет -- Руслан Гливинський (2,26 м), третім змагання завершив Далібор Хон (Чехія) з результатом 2,14 м.

На висоті 2,16 м усі суперники вибули з боротьби, залишивши українських атлетів розігрувати "золото" тет-а-тет. Оваціями супроводжували глядачі кожну спробу Віктора Шаповала в стрибковому секторі. Він грався з планкою, "загравав" з публікою. І глядачі підтримували цю гру: то затамовували подих, то вибухали оплесками, як тільки він, здіймаючи руки вгору, просив підтримки. Максимальне розпалення пристрастей було, коли львів'янин подолав висоту 2,22 і в такий спосіб побив рекорд стадіону.
»  БОКС
Володимир -- чемпіон...
Андрій ДУМИЧ

...щоправда, поки що інтерконтинентальний за версією WBA. Після втрати пояса чемпіона світу в поєдинку з Корі Сандерсом, зазнавши другої поразки у своїй кар'єрі, в суботу він вперше за півроку вийшов на ринг. Перший же бій не на користь нашого боксера відбувся в Києві. Тоді олімпійського чемпіона нокаутував Рос П'юріті. Після першої поразки Володя оговтався через шість тижнів і наступного свого суперника нокаутував у першому ж раунді. Бій з Корі Сандерсом змусив Кличка-молодшого відновлювати фізичні та психічні сили протягом півроку, проте повернення вийшло аналогічним першому.
»
Безмедальний фініш українців

На паризькому "Стад-де-Франс" завершився ІХ чемпіонат світу легкоатлетів. У командному заліку перемогу здобула збірна США -- 20 нагород (10, 8, 2), на II-му місці Росія -- 19 (6 ,8, 5), на ІІІ-му -- Ефіопія -- 7 (3,2,2). Українські атлети з 4 бронзовими нагородами посіли 36 сходинку. Це найгірший виступ нашої команди за період незалежності.
»
КОРОТКО

ХОКЕЙ. Двома матчами з гродненським "Нєманом" київський "Сокіл" завершив серпневе турне Білорусcю, яке складалося із шести зустрічей. У першому матчі кияни поступилися -- 2:3, а в повторному поєдинку переграли суперника -- 4:2. Наступні матчі в чемпіонаті СЄХЛ "Сокіл" проведе вже вдома. 5-6 вересня кияни прийматимуть могілевський "Хімволокно".