Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Арт-Поступ.

15 січня 2002 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст

“Транспортник” (Бровари) – “Галичанка” (Львів) – 27:22 та 26:29
Дуже важливу перемогу здобули у Броварах гандболістки львівської “Галичанки”. Хоча у першій зустрічі господарки були відверто сильнішими й заслужено перемогли. У гостей найкраще себе проявила голкіпер Гончарова.
Та, на щастя, у другій зустрічі гості показали всі свої найкращі якості. Перемога прийшла передусім завдяки результативній грі лідера “Галичанки” Ганни Якової, яка забила у другій зустрічі 12 м’ячів.
Турнірне становище: 1. “Мотор” – 18, 2. “Спартак” – 16, 3. “Транспортник” – 16, 4. “Галичанка” – 12, 5. “Карпати” – 5, 6. “Дніпрянка” – 4, 7. “Податкова інспекція” – 3, 8.”Мотор-2" – 2.

»  ЄВРОЧЕМПІОНАТИ
“Манчестер Юнайтед” непереможний

Габріель Батістута приносить пермогу
Італія
У 18-му турі справжній подвиг здійснила римська “Рома”. Програючи у рідних стінах 0:2 від “Верони”, римляни все ж таки змогли знайти в собі сили і здобути перемогу – 3:2. Вирішальний гол на 90 хвилині провів Батістута. Також не поталанило іншій веронський команді, “К’єво”, яка теж на 90 хвилині випустила з рук домашню перемогу над “Фіорентиною”.