Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Дискусія у Поступі.    Арт-Поступ.    Аналітика у Поступі.    Поступ науки і техніки.    Пост-Faktum.
Життя – це супермаркет, бери що хочеш, але каса попереду
Ігор КОЛОМОЙСЬКИЙ

15 серпня 2003 р.

14:40 13-12-2017 -   На Львівщині у 40-річної жінки діагностували ботулізм
  14:38 13-12-2017 -   Львівщина співпрацюватиме із Латвією у напрямку розвитку лісового господарства
  14:19 13-12-2017 -   Львів має відмовлятись від маршруток та розвивати електротранспорт, – активіст
  13:54 13-12-2017 -   Вбивці продавців у Бориславі викрали з магазину 23 телефони та ₴25 тис.
  13:50 13-12-2017 -   Львівщина приймає юніорський чемпіонат України з біатлону
  14:45 13-12-2017 -   У Донецькій області стріляли в голову міськради
  14:43 13-12-2017 -   Суд дозволив Каськіву виїхати за кордон
  14:33 13-12-2017 -   Кабмін схвалив план реформування середньої освіти
  13:52 13-12-2017 -   Водійка Олена Зайцева визнала провину у смертельній ДТП у Харкові
  12:38 13-12-2017 -   Захисту Януковича відмовили у відводі колегії суддів
  14:57 13-12-2017 -   Вартість виходу Великої Британії з ЄС оцінили в майже €40 млрд Світ — Олег Костюк, 11 грудня1150
  14:35 13-12-2017 -   В Єгипті співачку посадили на два роки за розпусний кліп
  13:47 13-12-2017 -   Чорногорську мову офіційно визнали відмінною від сербської
  10:35 13-12-2017 -   Білл Гейтс виділить на боротьбу з глобальним потеплінням $315 млн
  10:28 13-12-2017 -   Російські спортсмени погодилися взяти участь в Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором

·  ·

Пост-Faktum  »  ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

___________________________________________________________________________

"Шахтар" набирає хід
Іван ДУПНАК, Павло КОВАЛИК

Футбол
В середу в межах ІІІ-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" приймав московський "Локомотив" і переміг з рахунком 1:0. Такий результат залишив донеччанам досить не погані шанси потрапити до основної сітки цього престижного турніру...

Матч розпочався з атак "Шахтаря", і вже на 2-й хвилині рахунок міг бути відкритим: небезпечно з льоту пробив Воробей, але м'яч пройшов поруч зі стійкою. Москвичі, граючи перші хвилини на відбій, згодом вирівняли гру. Проте в першому таймі реальної загрози воротам Плетікоси вони так і не завдали, чого не можна сказати про господарів. Кінцівка першого тайму пройшла за очевидної переваги гірників, які створили низку небезпечних моментів. Спочатку після навісної передачі Тимощука в падінні головою пробивав Бєлік, але м'яч потрапив у поперечину. Згодом після штрафного у виконанні Вукіча клас показав голкіпер москвичів Овчинніков, який, без сумніву, був найкращим на полі в складі гостей, і, якби не його майстерність, хтозна, чи закінчився б матч з такою мінімальною перевагою "Шахтаря"... Отож, на перерву команди пішли за нічийного рахунку, який, судячи з перебігу подій на полі, повністю задовольняв гостей, але аж ніяк не господарів...

Другий тайм "Шахтар" розпочав ще активніше, і на 49-й хвилині вихід один на один не реалізовує Бєлік, однак через 7 хвилин після чергової навісної передачі Вукіча, гості фолять у своєму штрафному майданчику. Суддя вказує на одинадцятиметровий, і Вукіч розводить у різні кути Овчиннікова та м'яч -- 1:0! Одразу після цього на полі в складі гірників з'являється Агахова, який замінив Бєліка. Слід сказати, що ця заміна ще більше підсилила гру донеччан. Агахова постійно тримав у напруженні оборону "Локо". Намагаючись відігратися, підопічні Сьоміна почали пропускати небезпечні контратаки, в одній з яких грубо в центрі поля зіграв Пашинін, за що отримав другу жовту картку і, як наслідок, залишив поле. До завершення гри залишалося ще 5 хвилин, і господарі спробували скористатися кількісною перевагою. Однак подвоїти рахунок їм так і не вдалося.

Ну що ж, "Шахтар" здобуває перемогу в доволі принциповому протистоянні, але завдання виходу в груповий турнір переносить на московський матч-відповідь, що відбудеться 26 серпня.