Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Перша сторінка  »  КАДРИ


Команда губернатора
Олександр Сендега нарешті визначився й призначив собі заступників
Богдан БАЧИНСЬКИЙ
 
Володимир Герич
Наприкінці минулого тижня голова Львівської ОДА Олександр Сендега нарешті остаточно позакривав усі діри в керівному складі адміністрації, призначивши Миколу Дячишина своїм заступником, керівником апарату.

Новий заступник є ще однією "людиною з Києва", яку Сендега повернув до Львова, хоча не виключаємо варіанту, що це зробити попросив його хтось інший. З іншого боку, Дячишина можна вважати львів'янином. Уродженець села Августівка Козівського району Тернопільської області, він закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка та Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів. З листопада 1995 по квітень 1999 рр. працював на посаді завідувача відділу кадрової роботи та з питань державної служби і нагород Львівської облдержадміністрації. Пізніше, з приходом до Львова Володимира Герича, він перейшов працювати до Києва, на посаду головного консультанта-інспектора відділу взаємодії з місцевими органами державної влади Головного управління організаційно-кадрової політики та взаємодії з реґіонами адміністрації президента.

Одночасно Сендега призначив колишнього керівника апарату Володимира Герича, якого вже тривалий час вважають другою людиною в ЛОДА, на посаду свого заступника з питань внутрішньої політики та гуманітарної сфери. А також повноваження заступника голови облдержадміністрації продовжено кураторам з питань економіки, стратегії розвитку та інвестицій Степану Лукашику, з питань промисловості -- Ігорю Маковецькому, з питань фінансово-бюджетної політики -- Олегові Демківу та з питань соціальної політики, розвитку туризму, курортів та рекреації -- Богданові Матоличу. Разом з тим, повноваження заступника з агропромислового комплексу не продовжено Михайлові Лесіву, якому вже кілька тижнів пророкують відставку, однак він ще залишається на своїй посаді, оскільки перебуває у відпустці. За джерелами "Поступу", на місце Лесіва радше за все призначать керівника управління сільського господарства і продовольства Івана Стефанишина.

Говорити про те, які функції виконуватиме Дячишин, поки що зарано, оскільки вони ще не визначені, а сам він приступить до виконання своїх обов'язків лише з наступного тижня. Однак уже можна робити деякі висновки з огляду на те, як він себе зарекомендував раніше. Про нього згадують, як про сумлінного виконавця, який не був переобтяжений особливими власними амбіціями. Тому з високою ймовірністю можна передбачити, що він зосередиться на питаннях внутрішнього господарювання кадровими та фінансовими ресурсами облдержадміністрації на кшталт керуючого справами при президентові чи парламенті.

Політичні оглядачі також вважають, що прихід Дячишина на посаду керівника апарату означає лише те, що Герич залишить за собою вплив над апаратом, домінуючи у прийнятті рішень щодо призначень. А також продовжуватиме курувати стосунками адміністрації з силовими структурами області. Разом з тим, відтепер Герич переходить на більш публічну посаду, що, можливо, принесе дивіденди як йому, так і тим політичним силам, які на нього розраховують. Зокрема вважається, що посада заступника зі внутрішньоправових питань напередодні виборів фактично передбачає керівництво ходом виборчої кампанії в реґіоні.

Обговорити в форумі