Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Дайджест.    Арт-Поступ.    Ї-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Faktum.

10 червня 2003 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

Спорт-Поступ  »  ФУТБОЛ

___________________________________________________________________________

Федоров ставить остаточну крапку
Тарас КУДЛАТИЙ

7 червня о 19.00 на львівському стадіоні "Україна" вщент переповнені трибуни вболівальників з нетерпінням очікували на грандіозне видовище за участю нашої збірної. Перед матчем другий наставник збірної України повідомив, що команда настроєна на перемогу, гравці почувають себе відмінно та готові продемонструвати свою майстерність.

Матч розпочався доволі несподівано: вірмени відразу поспішили показати, що програвати вони не мають наміру. Доволі змістовний футбол у їхньому виконанні підтверджував це. Але ось на 13 хвилині наш капітан Олег Лужний "помилився" у штрафному майданчику. Рефері без роздумів вказав на одинадцятиметрову позначку. Цим вдало скористався Альберт Саркісян -- 0:1. Трибуни замовкли, і кожен вболівальник з розпачем взявся за голову. Та цей гол був лише початком грандіозного шоу. Українці з надзвичайним завзяттям взялися виправляти помилку, влаштувавши справжню навалу на ворота суперника. Це врешті-решт увінчалося результативною атакою на 43 хвилині матчу. Після чергового кутового на висоті виявився Олександр Горшков, який ударом головою відправив м'яч під поперечину воріт Березовського -- 1:1.

Тиск на ворота вірмен зростав щохвилини, але чисельні атаки не завершувались голом і на перерву команди пішли за рахунком 1:1.

Другий тайм розпочався з атак нашої збірної, та зовсім несподівано при черговій контратаці гостей м'яч опинився в того ж Саркісяна. Тут коментарі зайві. Одним словом, "шедевр" у стилі Рональда Кумана з 30 метрів у правий верхній кут воріт.
Трибуни знову замовкли: 52 хвилина і 1:2.
Потім події розвивались динамічніше: стрімкий прохід з лівого флангу у штрафний майданчик, порушення правил і відмінно пробите пенальті. Холоднокровно, як і у ворота "Ювентуса", -- 2:2.

Після цього наша футбольна дружина помітно активізувалась. Не минуло й 5 хвилин і з м'ячем знов Шева. Цього разу Березовський безсилий, рикошетом від лівої стійки воріт м'яч влітає у ворота. Гол! 3:2. Нарешті...

Та радіти довелось недовго, через 2 хвилини після того, як вірмени розпочали з центру, серія помилок нашої оборони примусила Дмитра Шуткова в черговий раз капітулювати. Гол на 74-й хвилині провів
Петросян -- 3:3.

Останні 15 хвилин наші футболісти провели на половині поля суперника. Леонід Буряк випускає "свіжих" Радченка та Калінеченка, посадивши на лаву Попова та Реброва. В останні 5 хвилин українська збірна заточила своїх суперників у їхньому штрафному майданчику. Як наслідок, переможна крапка Сергія Федорова на 92 хвилині. ГОЛ!!! 4:3. За хвилину пролунав фінальний свисток.
Важко передати словами, що відбувалося на трибунах у цей момент. Львів святкував перемогу.

»
Щасливий тринадцятий номер

У Львові завершився І етап Кубка України зі спідвею. Цей вид спорту в нашому місті набуває все більшої популярності. Видовище перегонів та чудова організація привертають на трибуни вболівальників. Навіть найінертніші з них затамовували подих від швидкості та піднімались з трибун, коли розгорталась боротьба на фініші. А розіграші призів від "Клубу шанувальників спідвею" тримали їх у напруженні навіть у час перерви.
»
Дощ нагород з Mare Nostrum

З першого етапу престижного турніру Mare Nostrum, який цього вікенду завершився на водних доріжках Рима, українські плавці привезли сім медалей різного ґатунку (три золоті, три срібні та одна бронзова).

Неперевершеною на дистанціях 200 метрів вільним стилем та комплексним плаванням була наша "золота рибка" Яна Клочкова. Дистанцію вільним стилем вона здолала за 2:00.17 хвилини. Другою була гречанка Зоі Діочакі (2:00.64), на третьому місці -- австралійка Шейна Ріісе (2:00.82). Свою "коронну" дистанцію Яна пропливла за 2:16.31 хвилини. Француженка Ані Ле Парантоєн з результатом 2:17.42 стала срібним призером, на третю сходинку піднялась представниця Словенії Аня Клінар 2:17.50.
»
Севільські сюрпризи

В іспанській Севільї на турнірі серії Ґран-прі українські легкоатлети здобули три золоті та одну бронзову нагороди. Так, у бігу на 1500 м серед чоловіків Іван Гешко першим перетнув фінішну стрічку з результатом 3.33,91 хвилини. На другому місці -- кенієць Чірчір (3.34,24), на третю сходинку п'єдесталу піднявся представник Марокко Хашлаф (3.35,77).
»
Претенденти на поєдинок

Чемпіон світу у суперважкій вазі за версією WBC легендарний Леннокс Льюїс заявив, що останній двобій у своїй зірковій кар'єрі він може провести з українським боксером Віталієм Кличком. Перед тим планувалося, що проти метра професіонального рингу вийде Кірк Джонсон. Однак під час тренувального поєдинку останній травмував лівий грудний м'яз, після чого Кірка відразу направили на обстеження. Лікарі твердять, що лікування триватиме від 4 до 6 тижнів. Промоутер канадця Діно Дува сказав, що вони сподіваються, що поєдинок перенесуть на серпень чи вересень.
»
Перемога у групі реальна?
Підготувала Олена САДОВНИК

Відбіркові матчі Чемпіонату Європи-2004 принесли декілька несподіванок. Особливо це стосується групи 6, де виступає збірна України. Так, збірна Греції з рахунком 1:0 переграла на виїзді іспанську збірну і тим самим внесла додаткову інтригу у боротьбу за перше місце. Після п'яти матчів у підопічних Іньякі Саєса 10 очок, на 1 очко відстають від піренейців українці та греки, в яких по 9.
»
КОРОТКО

ШАХИ. В іспанському Ліоні завершився 16-й турнір "Сьюдад де Леон", в якому елітні гросмейстери Веселін Топалов і Руслан Пономарьов, і молоді надії, що примкнули до них, Сергій Карякін і Франсіско Вальєхо розіграли головний приз за олімпійською системою у швидкі шахи (без використання комп'ютерів, як це було на попередньому турнірі). У фіналі зустрілися рейтинг-фаворити турніру Веселін Топалов (2735) і Руслан Пономарьов (2718), де переможцем виявився українець