Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Поступ економіки.    Інтерв''ю у Поступі.    art-Поступ.    Аналітика Поступу.    Католицький Поступ.    Спорт-Поступ.

23 травня 2003 р.

14:59 25-04-2017 -   У Львові податківець «погоріла» на півмільйонних хабарах
  14:42 25-04-2017 -   Працівники військкоматів вручатимуть повістки призовникам на кордонах
  14:36 25-04-2017 -   На турнір до Львова приїдуть спортсмени з різних міст України
  13:57 25-04-2017 -   До 70-ї річниці операції «Вісла» відкрили тематичну виставку
  13:56 25-04-2017 -   Четверо представників з Львівщини увійдуть до складу української збірної «Ігор Нескорених»
  15:1 25-04-2017 -   Арку дружби народів до Євробачення перетворюють на веселку
  14:57 25-04-2017 -   Україна знову випробувала ракетний комплекс Вільха
  14:39 25-04-2017 -   У ДТП на Рівненщині постраждали семеро людей
  13:59 25-04-2017 -   В Україні майже 2 мільйони безробітних - Розенко
  13:59 25-04-2017 -   У штабі АТО кажуть про відсутність втрат за добу
  14:44 25-04-2017 -   Російські хакери два роки читали пошту міністерства оборони Данії
  14:38 25-04-2017 -   РФ буде поставляти електрику в Луганськ
  13:20 25-04-2017 -   У Мексиці оголосили тривогу через крадіжку радіоактивного іридію

Валерій МАКОВНІК

Матч cезону -- "Динамо"-"Шахтар" -- закінчився. Кияни святкували перемогу -- 2:1. Що з цього результату випливає? "Динамо" нарешті вийшло у лідери турнірної таблиці, випереджаючи вже чемпіонів України на одне очко. І хто знає, можливо, цього відриву буде досить, щоб узяти "золото". Шанси киян на майбутнє виглядають краще. Судіть самі. Обом командам залишилося провести такі матчі:

27 тур -- "Шахтар"-"Карпати", "Металург" З-"Динамо",.

28 тур -- "Шахтар"-"Металург" З, "Динамо"-"Таврія",

29 тур -- "Таврія"-"Шахтар", "Арсенал"-"Динамо",

30 тур -- "Шахтар"-"Арсенал", "Динамо"-"Металіст".

Забрати очки в чемпіона можуть тільки "Карпати" й "Арсенал". Киян може підірвати тільки дербі з "Арсеналом".

Але повернемося до самої гри. На відміну від результату, сказати щось так оптимістично про саму гру -- проблематично. Що я маю на увазі? Видовища рівня "Реал"-"Ювентус" ми не побачили. Безперечно, матч видався напруженим. Гравці один до одного калічили, як могли. Чого варті удари Хацкевича ліктем у лице Бєліка. Арбітр на це хамство не відреагував. Після того Бєлік і сам почав фолити. У першому таймі, незважаючи на натиск киян, краще виглядав "Шахтар", який і нападав небезпечно і захищався безпомилково. Відмінно діяли воротарі.

Перелом стався на 27 хвилині матчу. Бахарєв, пройшовши трьох захисників киян, віддав пас Попову, той обіграв Несмачного з Хацкевичем і ударом з-за меж штрафної відкрив рахунок. 0:1. Далі пішло-поїхало. "Кроти" насіли на ворота Реви. Захист та півзахист киян посипався. Гірники проходили центр поля і витворяли чудеса у штрафній. На 36 хвилині Воробей знайшов у штрафній "Динамо" Бєліка, але той зумів не попасти у ворота. Через хвилину удар Гая, і знову поряд зі стійкою.

Не забиваєш ти -- забивають тобі. Суддя додав три хвилини, і кияни "повисли" на воротах Шуткова. Арбітр дивиться на секундомір, кутовий подає Белькевич, Рінкон, пас Шацькому, ударом у ближній кут воріт, Шутков безсилий: рахунок -- 1:1.

Другий тайм. Команди починають грати в раціональний футбол. Головне -- не пропустити. Гра випадку: кияни забивають за допомогою футболіста "Шахтаря". Белькевич проходить по флангу, пас у штрафну. М'яч пролітає повз Шуткова і Шацького, і попадає в Пуканича. 2:1...

Автогол зламав команду Яремченка. Усе, що змогли "кроти" -- удар Попова у пусті ворота на останній хвилині основного часу. Але м'яч відбив головою досвідчений Олександр Головко.

Отже, результат: "Динамо"-"Шахтар" -- 2:1.
Голи: Попов, 27, Шацьких, 45, Пуканич, 57 -- автогол.

"Динамо": Рева, Хацкевич, Федоров, Гусин (Головко, 80), Діого Рінкон (Леко, 67), Несмачний, Гавранчіч, Белькевич (К), Пеєв, Шацьких, Мілевський (Чернат, 46).

"Шахтар": Шутков, Флоря (Пуканич, 31), Пажин (Ндіайе, 61), Лалатович, Окоронкво, Попов, Гай, Бахарєв, Тимощук, Воробей, Белік (Брандао, 63).

Але на цьому велике протистояння кращих українських команд не закінчується. Попереду, у неділю, фінал Кубка України, і "Шахтар" має непогану нагоду взяти реванш.

»  ЄВРОФУТБОЛ
Кубок поїхав у Порту
Василь ЦИРКУЛЬ

Незважаючи на той факт, що фінал кубка UЕFА відбувся у Севільї, і Португалія зовсім поруч, три четвертих "Олімпійського стадіону" заповнили туристи з Глазго, які підтримували "Селтік". Однак на гравців "Порту" це не справило враження -- вони завелись і значно більше тримали м'яч.

Шотландці грали у свій швидкий перехід центру поля, при контратаках. У "Порту" виділявся Дерлей. На 40 хвилині засвітився бразилець Деко. Проте Дуглас, воротар шотландців, урятував свою команду. Але на 45 хвилині "Порту" забив ногами російського легіонера Дмитра Алєнічева. Удар Дуглас відбив перед собою, і Дерлей зіграв на добиванні. До кінця першого тайму Дерлей навіть устиг побитись із гравцями "Селтіка".