BRAMA - News - Weather - Elections - Business - Sports - Brama Press - Calendar - Classifieds    Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Соціум.    Репортаж.    Наука.    Література.    Інтерв'ю.    Кіно.    Постаті.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.   
  Цитата Поступу
 
13 жовтня 2005 р.
   ·  на головну  · 1999-2002  · досье  · архів світлин  · форум
Купол
Львів
  10:3 27-06-2020 -   На Львівщині вже понад 5000 хворих на COVID-19  
  10:11 26-06-2020 -   Коронавірус в Україні шириться швидкими темпами – 1 109 хворих за останню добу  
  11:59 23-06-2020 -   Спалах COVID-19 на Львівщині: голова МОЗ розповів про причини і рішення  
  11:58 23-06-2020 -   В Україні за добу 833 випадки COVID-19, на Львівщині - 240  
  11:25 20-06-2020 -   12-річний львів’янин, що став жертвою наруги, упізнав свого кривдника  
Україна
  10:3 27-06-2020 -   В Україні за добу 948 нових випадків коронавірусу і 24 смерті  
  10:2 27-06-2020 -   Повінь на Прикарпатті зачепила 13 тисяч будинків  
  10:2 27-06-2020 -   Шмигаль розповів, чому плагіатора та ексрегіонала призначили в.о. міністра освіти  
  23:21 26-06-2020 -   Неакредитовані херсонські ЗМІ жорстоко затролили Зеленського  
  11:59 23-06-2020 -   Фактичне падіння економіки може становити більше 5% — НБУ  
Світ
  10:57 27-06-2020 -   ЄС не відкриватиме кордони для українців з 1 липня  
  19:6 26-06-2020 -   Лукашенко збирається змінити конституцію Білорусі  
  11:58 23-06-2020 -   Один із регіонів Іспанії посилює карантин через нові спалахи коронавірусу  
  10:16 13-06-2020 -   Єрмак у Франції обговорив Мінський процес та візит Макрона до України  
  10:14 13-06-2020 -   Єврокомісія висунула умови, за яких відкриє кордон для українців    ·  · 
 
Поступ 1999-2002 рр. у попередній версії

Наука  » 

___________________________________________________________________________

Мова і здоров'я
Для відновлення цілісності нашої країни та здоров'я нації достатньо, щоб усі етнічні українці заговорили рідною мовою
Записала Наталя ВИХОПЕНЬ
 
Українська мова формувалася 30 тисяч років. Отже, розмовляючи нею, ми відновлюємо цілющий зв'язок із рідним життєвим простором, своїм родом та власним генотипом. У цьому переконаний директор Інституту метафізичних досліджень "Перехід-IV", автор наукового бестселера "Арійський стандарт" Ігор Каганець, який і поділився з нами своїми думками.

-- Сучасна Україна нагадує людину з порушенням обміну речовин, -- пояснює Ігор Володимирович. -- Таке враження, що органи й підсистеми організму втратили внутрішню злагодженість, перестали розуміти один одного і починають конфліктувати. Здебільшого причиною такого розбалансування стає пошкодження біополя людини. Сучасні методи лікування саме і базуються на відновленні біополя -- так званого електромагнітного каркасу людського організму

Слід зауважити, що аналогії між людиною і нацією дуже доречні. Схожість між окремим людським організмом та біосоціальними організмами встановили багато тисячоліть тому. Адже народи також мають тіло і душу (етнопсихіку), волю й характер, господарство та власний дім -- Батьківщину. Сучасна наука вказує на ще одну схожість. Виявляється, цілісність народу і стан його колективного здоров'я підтримує специфічне поле. Воно невидиме і для більшості людей "нереальне", проте його послаблення чи спотворення відразу ж призводить до цілком реальних проблем: дезорганізації, непорозумінь, соціальних конфліктів, зменшення врожайності, екологічного занепаду, стихійних лих.

Що ж це за поле, на якому тримається природний порядок? Погляньмо на атомне ядро. За всіма законами фізики, воно мало б розпастися відразу ж після свого виникнення. Утім не розпадається, бо його цілісність підтримує когерентне ("зв'язувальне", "зчеплювальне") поле із надзвичайно високою частотою. Такі ж поля підтримують цілісність атомів, молекул та живих організмів. Наприклад, когерентні поля живих істот існують у діапазоні міліметрових хвиль. Цей напрямок досліджень під назвою "фізика живого" започаткував український науковець, директор Науково-дослідного центру квантової медицини "Відгук" Міністерства охорони здоров'я України професор Сергій Сітько. Це фундаментальна наука, і практичним її застосуванням є мікрохвильова резонансна терапія (МРТ) та квантова медицина. Її сенс полягає в тому, що електромагнітними хвилями міліметрового діапазону здійснюють дозований вплив на біологічно активні точки, завдяки чому відновлюється цілісний електромагнітний каркас людського організму.

Наступний рівень організації Всесвіту (після атомного ядра, атома, молекули і живого організму) -- це соціальні організми, вищим виявом яких є народи. Їхню цілісність також підтримує відповідне поле. Згідно з відкриттям, яке зробив старший науковий співробітник згаданого Науково-дослідницького центру Володимир Ніс, це когерентне поле існує в діапазоні акустичних (звукових) хвиль, тобто від 20 до 20 000 Гц. Отож цілісність цього поля, а тому і здоров'я біосоціального організму, безпосередньо залежить від того, яка мова і які пісні лунають у народному середовищі -- рідні чи чужі.

Як доводить Володимир Ніс, мова народу формує певні особливості генофонду, завдяки яким організм людини активізується і зцілюється. Якщо пращури якоїсь людини з покоління в покоління користуються однією і тією ж мовою, то це призводить до структурування роботи фізіології представників цього народу, сприяє виникненню сталої вібрації, яка надзвичайно потужно "підживлює" кожного індивіда. Тому спілкування саме рідною мовою (рідна -- від слова "рід", тобто всі попередні покоління) дає можливість дійти до глибинних рівнів своєї пам'яті, щоб спочатку зрозуміти, хто ти, а потім побачити, що з цим можна робити. Тобто мова і генетична пам'ять -- взаємопов'язані, і їхній вплив обопільний.

Українська мова сформувалася на території України, тому вона ідеально відповідає українському життєвому просторові: кліматові, ландшафту, геоенергетиці, техносфері, флорі та фауні. Лише українська мова дозволяє перебувати в єдності з цим простором і мудро керувати ним. Коли нам говорять, що вона виникла 300 чи 500 років тому, -- це брехня. Українська мова з'явилася на цій землі тоді, коли на ній почала формуватися раса європейських кроманьйонців (біла раса) -- приблизно 30 тисячоліть тому. Протягом усього цього часу мова розвивалася разом із місцевою природою та місцевою людністю. Тобто український народ, українська земля і українська мова -- це єдина система, цілісність якої підтримує акустичне когерентне поле.

Сьогодні багато українців скиглить, чому вони такі слабкі й нещасні. А звідки взятися силі та щастю, якщо половина українців не розмовляє рідною мовою, розірвавши у такий спосіб зв'язок і з рідною землею, і з сотнями поколінь українських предків?! Погляньте навколо: українці перестали адекватно розуміти одне одного, їм важко планувати спільні дії, вони втратили здатність їх інтуїтивного узгодження.

Населення України на 80 відсотків складається з етнічних українців. Для відновлення когерентного поля України достатньо, щоб вони заговорили рідною мовою. Йдеться про українізацію саме українців, яка жодним чином не зачіпає людей неукраїнського походження. Адже, повторю, для кожної людини найкращою є рідна мова.

Інша справа, якщо людина пов'язала свою долю з певною країною, то в її інтересах підтримувати цілісне поле цієї країни і поважати місцеву мову: в Україні -- українську, в Росії -- російську, в Німеччині -- німецьку, в Англії -- англійську тощо. Загалом інтенсивне просування в будь-яку країну чужої для неї мови є актом мовної агресії, яка руйнує цілісність національного біополя і послаблює його життєздатність. Саме тому могутні держави дбають про збереження власної мови й енергійно протидіють експансії чужих мов. Настав час цю істину зрозуміти й українцям.

Завдяки рідній мові налагоджується гармонійний зв'язок між людською свідомістю і прихованими талантами та здібностями, що дрімають у її підсвідомості. Проте йдеться не тільки про найкращі перспективи самореалізації. Рідна мова робить людину могутнішою і щасливішою, оскільки є своєрідним каналом, через який людина черпає цілющу енергію рідної землі.

Практичним підтвердженням цього феномену є відкриття Олександра Філатовича -- головного лікаря Інституту метафізичних досліджень "Перехід-IV". Він створив найефективнішу у світі технологію масового зцілення індивідуального людського біополя. Вона називається "Живе слово". Зцілення біополя допомагає ліквідувати глибинні причини всіх недуг, радикально оздоровитися та омолодитися. Сама ж технологія полягає в тому, що людина протягом певного часу читає світлі ритмічні тексти українською мовою. Ось, наприклад, один із них:

Зірковий корабель

Серед зірок золотистих

Надає Землі і Людям

Дзвінке спонукання до руху

Цікаво, що перші прояви зцілення людина часто відчуває вже наступного дня після того, як почала застосовувати цю технологію. Оздоровлення відбувається у формі короткочасного загострення хвороб, після чого вони зникають назавжди. Все доволі просто, від людини вимагається лише одне -- воля до життя!
Зміст Поступу
Перша сторінка
  ·  Пташиний грип наступає 
  ·  Головний лікар країни 
  ·  Мирослав Хом'як — безробітний 
  ·  Місто без тепла 
  ·  Диференційована вартість торгового патенту 
  ·  Цибулько постраждає за Садового 
Погляд
  ·  Політичні вистріли в мера Ялти 
  ·  Ураган не зачепить українських страховиків 
  ·  "Батьківщину молоду" теж лихоманить 
  ·  Буняк не здається 
  ·  Курс долара — 5,20 грн 
  ·  Президент привітав Блохіна і Ко 
  ·  Транзитний сервер — не минув і рік 
  ·  Змінять бюджет заради зарплати 
  ·  Писарчука хочуть у мери 
  ·  КОРОТКО 
Поступ у Львові
  ·  Архівна справа: а віз і нині там... 
  ·  Бібліотеку Стефаника обікрали! 
  ·  Смерть на залізничних коліях 
  ·  Дитсадки не продаватимуть 
  ·  Медове свято у Львові 
  ·  Бурмака закликає лікуватися 
  ·  Виставка робіт Мирона Кипріяна 
  ·  Знову хабар у погонах 
  ·  КОРОТКО 
Поступ з краю
  ·  ВИДРІН: Немає поганої чи хорошої форми правління, є форми, адекватні часу, умова 
  ·  Влада, якою ми не користуємося 
  ·  КОРОТКО 
Поступ у світі
  ·  Яке майбутнє чекає на людство 
  ·  Тайконавти в космосі 
  ·  Амазонка висихає 
  ·  Самогубство голови МВС Сирії 
  ·  У піраміду Хеопса запустять робота 
Соціум
  ·  Згадали про інвалідів 
  ·  Хабарництво в медицині: хто наважиться на правду? 
  ·  Недогляд, безвідповідальність чи... 
Репортаж
  ·  Житло в кредит є тільки на папері 
  ·  Сім американських днів 
Наука
  ·  Мова і здоров'я 
Література
  ·  Інтрига Букера 
Інтерв'ю
  ·  Славко ВАКАРЧУК: "...ще трохи пожити на цьому світі, щоб зрозуміти його" 
Кіно
  ·  Кінодебют Федора Бондарчука 
Постаті
  ·  Ремарк — останній романтик 
Спорт-Поступ
  ·  ''Нарвалися'' на старті 
  ·  Шумахер назавжди 
  ·  Найкращі футболісти — математики 
  ·  У пошуках короля 
  ·  Віктор СИДОРУК: Я завжди ходжу з простягнутою рукою 
Пост-Factum
  ·  Чому Хрущов товк мештом на засіданні ООН 
  ·  ГОРОСКОП 
  ·  КАЛЕНДАР