|
|
 |
Спорт-Поступ »
|
 |
|
 |
"Ювентус" став чемпіоном |
|
Віталій ЗЕМЛЯНКО |
|
Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" задовольнився в цьому сезоні лише бронзовими нагородами чемпіонату Англії. А "Ювентус" став чемпіоном ще до гри з "Ліворно" в неділю.
АНГЛІЯ. Батьківщина футболу визначилася з володарем Кубка країни. У фіналі, де зустрілись "Арсенал" та "Манчестер Юнайтед", в основний та додатковий час м'яч так і не побував у воротах. Для обох команд цей матч був останнім шансом виграти хоча б щось у цьому сезоні. І каноніри в серії післяматчевих пенальті скористалися ним завдяки промаху Скоулза (5:4). |
Детальніше>> |
|
|
 |
"Дніпро" годі впізнати |
|
Юрій ГОРАК |
|
Виїзну перемогу над "Дніпром" в 27-му турі тренер "Закарпаття" Віктор Ряшко присвятив... Несторові Шуфричу. |
Детальніше>> |
|
|
 |
Кривич -- найрезультативніший |
|
Віталій КРУТЯКОВ |
|
В українській суперлізі з баскетболу стартували матчі плей-оф. У серіях 1/4 фіналу команди грають до двох перемог.
Результати перших ігор цієї стадії: "Азовмаш" - "Будівельник", 95:68, "Хімік" - МБК "Миколаїв", 94:73, БК "Київ" - "Кривбасбаскет", 115:86, "Сумихімпром" - МБК "Одеса", 95:76.
У матчі проти "Одеси" сумчанин Ростислав Кривич набрав 27 очок, а гравець гостей Джеймс Бейлесс зробив 11 підборів - це найкращі показники в перших чвертьфінальних матчах. |
Детальніше>> |
|
|
 |
В Ісландії вболівають за "Динамо" |
|
Віталій КРУТЯКОВ, Київ -- Львів |
|
Один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу у вищій лізі набув європейського значення. За грою спостерігали шанувальники футболу з Туреччини, Греції, Ісландії, Данії та інших європейських країн.
"Динамо" (Київ) - "Іллічівець" (Маріуполь), 2:0
21 травня, Київ, НСК "Олімпійський", 4 500 глядачів
Голи: Родольфо, 24', Верпаковскіс, 31'.
"Сам я не дуже цікавлюсЯ футболом, але коли мій хороший друг Ларс дізнався, що я їду до Києва на "Євробачення", то попросив обов'язково піти на гру "Динамо" та потім йому все переповісти. Він великий фанат вашого клубу, - розповідає кореспондентам "Поступу" мешканець Ісландії Йонас.
Наплив іноземних гостей на матчі був зумовлений тим, що НСК "Олімпійський" сусідує з Палацом спорту, де того дня відбувалося "Євробачення".
Однак єврофутболу не вийшло. "Динамо" зробило для перемоги рівно стільки, скільки було потрібно, а "Іллічівець" боротьби нав'язати не зумів. Перший гол у ворота гостей влетів після потужного удару з-за меж штрафного Родольфо. Остаточний же рахунок після навісу Гусєва ударом головою встановив Верпаковскіс. |
Детальніше>> |
|
|
 |
Переможний фініш "Тайму" |
|
Віталій КРУТЯКОВ |
|
В останньому, тридцятому, турі першості України з футзалу у вищій лізі у Львові відбулися два матчі.
ТВД (Львів) -- "Тайм" (Львів), 1:2
21 травня, Палац спорту "Будівельник", 500 глядачів
Голи: Вахула, 20' -- Баландюх, 25', 34.
Як розповів кореспондентові "Поступу" голкіпер та капітан "Тайму" Тарас Євуш, у першій половині матчу гра була рівна. Однак коли до перерви залишалися лічені секунди, Вахула скористався виходом сам-на-сам з голкіпером.
Після перерви гравці "Тайму", які отримали прочухана від свого тренера Володимира Когута, кинулися відіграватися. І це їм вдалося. Баландюх спочатку замкнув на дальній штанзі передачу Паучка, а згодом був першим на добиванні після потужного удару Шафранського -- 2:1.
Результат матчу "Енергія" (Львів) -- "Київська Русь" (Донецьк) -- 7:4. Підсумкове турнірне становище лідерів та львівських команд: 1) "Шахтар" -- 77 очок; 2) "Інтеркас" -- 63; 3) Єнакієвець -- 56; 4) "ЕНЕРГІЯ" -- 53; 12) ТВД -- 22; 13.) "ТАЙМ" -- 21. |
Детальніше>> |
|
|
 |
Дрімайло - найкращий у Моршині |
|
Віталій КРУТЯКОВ, Роман ЯВОРСЬКИЙ, ТРК "Люкс" |
|
На ІІІ Міжнародному турнірі з боксу серед юніорів "Кубок Карпат-2005", який в неділю завершився в Моршині, взяло участь понад сто спортсменів із восьми країн.
Найкращим боксером турніру визнали 18-річного Романа Дрімайла зі Стрия, який у фінальному двобої у ваговій категорії до 64 кг переміг Бахтияра Жуніса з Казахстану.
Переможцями в інших вагових категоріях стали: до 48 кг - Павло Гнатковський (Україна), до 51 кг - Сергій Хайров (Україна), до 54 кг - Ніджахіт Шелік (Туреччина), до 57 кг - Четін Йоздемірш (Туреччина), до 60 кг - Бахиджан Кожабек (Казахстан), до 69 кг - Андрій Меленко (Україна), до 75 кг - Дмитро Смагула (Україна), до 81 кг - В'ячеслав Шабранський. Переможці в категоріях до 91 кг та надважкій (більше 91 кг) визначилися вчора ввечері. |
Детальніше>> |
|
|
 |
|