Портрети відомих політичних діячів України крізь призму соціоніки
Олексій ПИВОВАРЕНКО
Є різні способи розібратися в політиці чи політиках. Свої методи пропонує молода в Україні наука – соціоніка, яка, як і психологія, ділить людей на різні типи. Поверхово існує поділ на чотири квадри, у кожній з яких є чотири підтипи. “Поступ” пропонує своїм читачам кілька соціонічних портретів найвідоміших українських політиків, які також беруть участь у нинішніх парламентських виборах. Але спочатку – невеликий теоретичний вступ...
До першої квадри належать: Дон-Кіхот (Винахідник), Дюма (Художник), Гюго (Продавець), Робесп’єр (Аналітик). Їхні інтереси дуже різноманітні. Зазвичай це комунікативні люди з величезною кількістю захоплень. Вони страшенно люблять дискутувати й обговорювати насущні проблеми. Свобода слова, свобода самовираження – в них найперша цінність. Вони відрізняються прагненням до справедливості, пошуком істини. Вони не люблять моральних обмежень.
Сьогодні наше місто переживає важкі часи: зруйнована економіка, незадовільний стан соціально-побутових умов (водо- і теплопостачання), безробіття, руйнація історико-архітектурного середовища і т.д.
Враховуючи ситуацію, у якій сьогодні опинились Львів і його мешканці, ми вважаємо своїм громадянським обов’язком задекларувати необхідність проведення змін в системі управління містом.
Тому закликаємо своїх рідних, друзів, знайомих і всіх краян підтримати Андрія Садового, як гідного претендента на посаду міського голови міста Львова.
Пропонуємо читачам інтерв’ю з кандидатом у депутати до Львівської міської ради
Пане Михайле, розкажіть коротко, хто ви, звідки родом, який ваш життєвий шлях?
– Я народився 24 травня 1952 року в Стрию. У 1975 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю “інженер з автоматизації теплоенергетичних процесів”. У 1980-1982 роках проходив військову службу в лавах Збройних Сил. Повернувшись, працював за спеціальністю. Зараз я є директором департаменту розвитку та будівництва АЗС відкритого акціонерного товариства “Концерн Галнафтогаз”. Обирався депутатом I і II демократичних скликань Стрийської міської ради. Одружений. Маю двох дітей.
– Що ви як політик можете сказати про цьогорічну виборчу кампанію?
9 березня цього року правління Українсько-литовського фонду ім. Тараса Шевченка постановило цьогорічну відзнаку Фонду присвоювати в номінації “Лицарі Свободи”. Церемонія вручення відбудеться 27 березня 2002 року.
Достойниками цієї високої честі стали з литовського боку – Вітаутас Ландсбергіс, з українського – Ірина Сеник, Юрій Шухевич та Іван Гель. Окремі відзнаки також отримають львівська журналістка Любов Янас та режисер з Сімферополя Володимир Косов за “вагомий внесок у розвиток культурних зв’язків між Литвою та Україною”.