Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Подія у Поступі.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

19 жовтня 2019 р.
  10:53 19-10-2019 -   Рада реєструє одразу три подання на Дубневича – генпрокурор
  9:51 19-10-2019 -   Львівська мерія дозволила Козловському збудувати приватний пологовий будинок
  9:41 19-10-2019 -   У Новому Роздолі та Новояворівську на Львівщині офіційно оголосили надзвичайну ситуацію через загрозу зриву опалювального сезону
  9:0 19-10-2019 -   18 кандидатів претендують на посаду головного освітянина Львівщини
  8:56 19-10-2019 -   У Львові розпочалося ювілейне Свято сиру і вина
  21:56 17-10-2019 -   Росія не вірить у вимогу Києва розпустити “ЛДНР”, бо це сказала речниця Кучми
  11:11 16-10-2019 -   Маркарова полетіла до США на переговори з МВФ
  9:6 16-10-2019 -   На переговорах в Мінську не змогли домовитись про розведення сил – ОБСЄ
  9:6 16-10-2019 -   Доба на Донбасі: двоє загиблих від ворожих снайперів, один поранений
  9:5 16-10-2019 -   Зеленський звільнив з військової служби міністра оборони часів Кучми
  10:59 16-10-2019 -   США залишили без віз 18 російських дипломатів
  10:48 16-10-2019 -   Туреччина звинуватила Європу у захисті терористів
  10:43 16-10-2019 -   Конгрес США відклав голосування щодо імпічменту Трампа
  15:50 14-10-2019 -   Сурков назвав “путінізм” діючою ідеологією та глобальним політичним лайфхаком
  11:48 14-10-2019 -   Вибори у Польщі: партія влади перемогла, проходить і блок ультраправих

·  ·

___________________________________________________________________________

Черговий тур УПЛ: "Львів" зіграв удома внічию, а "Карпати" у гостях програли

Обидва львівські футбольні клуби зіграли матчі УПЛ. Першим на поле стадіону «Україна» вийшли футболісти «Львова». Вони протистояли луганській «Зорі». Матч у підсумку закінчився внічию 0:0. Цьому рахунку «містяни» повинні завдячувати голкіперу Сарнавському, який неодноразово рятував свою команду від пропущеного голу. Його протеже у протилежних воротах гравці «Львова», фактично, не турбували.

Також варто відзначити, що ще у першому таймі червону картку отримав півзахисник «Львова» Педру. Він показав непристойний жест супернику, який не залишився поза увагою арбітра матчу.

Львів – Зоря 0:0

Натомість свій матч програли «Карпати». Грали вони проти «Олександрії», яка серед тижня у Львові зіграла матч Ліги Європи проти бельгійського «Гента».

Три голи у матчі було забито у другому таймі. Спочатку Гречишкін ударом зі штрафного вивів господарів вперед. Та невдовзі Халл опинився першим на добиванні у штрафному майданчику гостей.

Вирвала ж перемогу «Олександрія» незадовго до кінця матчу, коли Бабогло вдало зіграв головою після удару партнера.

Олександрія – Карпати 2:1

Голи: Гречишкін, 50, Бабогло, 82 – Халл, 58

Обидві львівські команди у другій половині турнірної таблиці. «Львів» посідає 11-е місце, а «Карпати» – 9-е. між ними лише одне очко розриву.

Джерело: zaxid.net