Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Економіка у Поступі.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

13 жовтня 2018 р.
  11:19 29-08-2019 -   В результаті обвалу під'їзду в Дрогобичі загинули 8 осіб, рятувальні роботи завершили
  15:19 27-08-2019 -   25-річна львів'янка відверто зізналася, як стала жертвою сексуального насилля на вулиці
  13:38 27-08-2019 -   На Львівщині за розкрадання 2 млн грн судитимуть злочинне угруповання
  13:35 27-08-2019 -   У Львові почали святкувати уродини Франка
  13:33 27-08-2019 -   Першим заступником голови Львівської ОДА став Василь Лозинський
  16:1 29-08-2019 -   Разумков очолив Раду і сказав, за що буде соромно
  16:0 29-08-2019 -   Зеленський пропонує призначити Гончарука прем'єром
  15:49 29-08-2019 -   Фракція Порошенка офіційно пішла в опозицію
  15:49 29-08-2019 -   "Слуга народу" сама із себе створила коаліцію
  15:49 29-08-2019 -   У Раді створили 5 фракцій і депутатську групу. Список керівників
  11:19 29-08-2019 -   Сенцова перевезли в Москву – РосЗМІ
  11:19 29-08-2019 -   У партії Зеленського звинуватили В'ятровича у погіршенні відносин з Польщею
  16:1 27-08-2019 -   Макрон проголосив кінець епохи Заходу
  10:54 27-08-2019 -   Газопровід "Північний потік-2" завершено на три чверті
  10:25 27-08-2019 -   Президент Бразилії відмовився від допомоги G7 у боротьбі з пожежами

·  ·

___________________________________________________________________________

Збірна України вирвала нічию у Італії
На гол Федеріко Бернардескі підопічні Андрія Шевченка відповіли точним ударом Руслана Малиновського (1: 1).

Програма другого осіннього збору національної збірної України несла в собі тільки один офіційний поєдинок - в рамках Ліги націй проти чехів. Ось тільки для команди Шевченка це лише означало, що готуватися до нього доведеться як до своєрідного "останнього бою", зрозуміло, розбавивши монотонний тренувальний процес контрольним поєдинком. Суперник був підібраний з досить гучним ім'ям - збірна Італії нехай і здобула лише одну перемогу в останніх дев'яти матчах (та й то - проти Саудівської Аравії, 2: 1), але все одно продовжує перебувати в статусі чотирикратних переможців світової першості.

Тренерський штаб, очолюваний Андрієм Шевченком, пішов на вимушену ротацію стартового складу перед цим поєдинком. На полі, як і повідомлялося на прес-конференції, не виявилося Андрія Ярмоленка. Його місце зайняв Олександр Зінченко. Втім, про атакуючу гри гостям "Луїджі Ферраріс", особливо в першому таймі, замислюватися і не доводилося.

Скуадра Адзурра з особливим завзяттям взялася закривати свого суперника на його половині поля. Мабуть, певний психологічний вплив чинила та сама горезвісна серія, а колектив тренерів просто зумів грамотно направити спортивну злість гравців в сторону того, що відбувається на полі. Як би там не було, але П'ятову довелося вступати в гру вже на четвертій хвилині поєдинку, випереджаючи на м'ячі Лоренцо Інсіньє, завдяки своєчасному виходу з воріт. Ще через хвилину Андрій вже виявляв свою "пластику" при спробі Федеріко Бернардескі з-за меж штрафного закрутити м'яч у дальній кут.

Але на десятій хвилині страж воріт збірної України дійсно міг одноосібно зламати весь настрій опонента. Яким чином йому вдалося відбити удари головою від К'єза при двох послідовних подачах кутового з правого флангу - для гравців домашньої команди залишилося великою загадкою.

Подібні емоції суперникам українців довелося відчувати і під час промаху повз дальній кут при виконанні Лоренцо Інсіньє обвідним ударом, так само як і в наступному моменті, коли з-під поперечини зумів дістати м'яч голкіпер донецького Шахтаря, після удару з лінії штрафного від дебютанта барелів.

Десь між цими епізодами, Коноплянці вдалося розім'яти Доннарумма ударом низом в дальній кут, але навряд чи подібне могло збентежити молодого, але досить майстерний гравця Мілана. Саме після цього моменту, гостям вдалося дещо змінити хід зустрічі, а кінцівку першої половини ознаменував класний прохід Марлоса в штрафну на дриблінгу, який одинадцятий номер завершив недостатньо сильним ударом в дальній кут. До слова, це була його остання дія на полі в цьому матчі - після перерви він уже на полі не з'явився і був замінений на Циганкова.

Початок другого тайму повністю повторив хід першої частини цього матчу. Італія з належною ретельністю намагалася всіляко переривати атаки суперника ще до перетину ним центральної лінії поля. З якоїсь причини, ця тренерська задумка Манчіні не знайшла жодної протидії з боку нашого тренерського штабу.

Хоча, зауважимо відразу, в досить закономірний пропущеному збірної України м'ячі не було помічено вплив вищевказаної тактики. Ще в перерві в Генуї вже починав йти дощ, а варто було командам з'явитися на полі, так той пустився з такою силою, що запросто заглушив голос коментатора на телебаченні. Можливо, саме це і стало причиною, по якій Андрій П'ятов не зумів впоратися з досить прогнозованим ударом від Федеріко Бернардескі. М'ячу надав додаткового обертання рикошет від газону, який ще й зміг повністю дезорієнтувати голкіпера.

На щастя, негативний рахунок на табло протримався недовго, а збірна Італії допустила фатальну помилку, трохи послабивши хватку. Підсумком стала швидка контратака збірної України, яку ударом в ближній кут завершував Роман Яремчук. Доннарумма з загрозою для ближнього кута своїх воріт впорався, але перевів м'яч на кутовий, з якого і був забитий гол. Комбінація навіть виглядала дещо награною: Коноплянка чудово подав у район одинадцятиметрової, Бурде вдалося скинути м'яч головою на Малиновського, а Руслан зльоту увігнав м'яч у нижній кут.

Півзахисник бельгійського Генка міг і зовсім стати героєм зустрічі, коли своїм "коронним" виконанням штрафного ледь не зламав поперечину, але м'яч в сітку воріт відправити так і не зміг. Степаненко продовжив розвиток того епізоду не менше небезпечним ударом головою з кількох метрів, але Доннарумма явно не хотів поступатися звання кращого на лінії воріт в цьому поєдинку своєму візаві.

Під завісу поєдинку Віктор Циганков упустив чудову можливість, не зумівши ударом першим дотиком потрапити в ближній кут, після прострілу з лівого флангу від Петряк. Втім, і нічийний результат також можна вважати достатнім для контрольного поєдинку. Далі - збірна Чехії в Харкові, в неділю, 16 жовтня, не пропустіть!

Італія - ​​Україна 1: 1
Голи: Федеріко Бернардескі, 55 - Малиновський, 63.

Італія: Доннарумма - Флоренці (Пиччини, 84), Бонуччі, К'єлліні, Бірагі (Крішіто, 87) - Верратті (Бонавентура, 70), Жоржиньо, Барелла (Пеллегріні, 78) - Лоренцо Інсіньє (Берарді, 78), Федеріко Бернардескі (Іммобіле, 57 ), К'єза.

Україна: Пятов - Караваєв, Бурда, Ракицький (Кривцов, 87), Матвієнко - Сидорчук (Степаненко, 57), Малиновський - Зінченко, Марлос (Циганков, 46), Коноплянка (Петряк, 73) - Яремчук (А. Кравець, 76, Бутко, 90).

Попередження: Верратті, К'єза - Ракицький, Бурда

Джерело: football.ua